forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 135  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 sty 2018, 13:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
A, to juz rozumiem dlaczego katechetka siostrzenicy może krzyknąć do dzieciaka zamknij ryj i zero reakcji ze strony szkoły.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2018, 15:41 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ja się nawet nie dziwię, że dyrektor nie może.
Takie czasy. Ale przecież są rodzice tych dzieci.......?!
Gdyby mojemu taka cipa takie brednie opowiadała, skrzyknął bym paru co światlejszych rodziców i taki młyn w szkole zrobił, że na samo wspomnienie dyrektor by z kuratorium nie wychodził do czasu zmiany klechy na nauczyciela etyki.......!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2018, 20:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
nick pisze:
posobnik1949 pisze:
Nie rozumiem tego, że inni nauczyciele się od niej odcinają, zamiast zgłosić to do dyrektora, aby ten dał dej wymówienie, bo obniża prestiż placówki.


Z prostego powodu:
dyrektor nie ma możliwości dania wypowiedzenia katechetce, nawet gdyby skopała go publicznie po jajach.
Może jedynie wystąpić do kurii o zmianę katechety, a kuria albo się zgodzi, albo nie.
Jedyne, co dyrektor może katechetce zrobić, to płacić jej pensję. :twisted: :twisted:


I jeszcze coś dyrektor katechetce może zrobić czego publicznie nie powię bo jestę kurtularny. :lol:

ps.

a tak już na poważnie do Szanownego Kolegi Starego Praktyka - Pan jest ewenementem. Takich jest niewielu. Między innymi ja bym też tak zrobił. Niestety większość chce mieć święty spokój i choć specjalnie praktykującymi nie są( takich jest większość Polaków) swoich milusińskich na religię zapiszą, nie na etykę. Zapiszą na religię z prozaicznego powodu. Bo większość dzieci w klasie na religię chadza. A to wiąże się z pytaniami gówniarza, tato, mamo a dlaczego ja nie mogę na religię chodzić ze wszystkimi? Poza tym w klasie wśród bachorów istnieje coś w rodzaju represji. Jasio na etykę chodzi bezbożnik jeden, to mu koledzy, dzieci katolickie sznurówki w bucikach powiążą, nogę podstawią na korytarzu, w kiblu zamkną, nową świeżo zakupioną przez rodziców kurteczkę z Reksiem żyletką potną, do tornistra w zeszyty coli naleją, albo w drodze do domu w głowę kamieniem przyłożą. Murzyn to przecież. Bić go trzeba. Dlaczego? Aby nawrócił się na wiarę naszą najlepszą. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2018, 13:40 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I co najgorsze, żaden ksiądz, czy katechetka w majestacie prawa nie są za to odpowiedzialni.
Niewiniątka skurwysyńskie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 1:12 
Offline

Rejestracja: 19 lip 2017, 22:53
Posty: 75
Interesująca dyskusja.
Nie wiem, czy warto tak rozlegle roztkliwiać się nad największym przekrętem w dziejach świata. Chyba nie.
Pieczyński w telewizji ładnie się wypowiadał. I miał rację.

_________________
Polacy dzielą się na tych, który myślą, i tych, którzy głosują na PiS.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 1:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
posobnik1949 pisze:
Interesująca dyskusja.
Nie wiem, czy warto tak rozlegle roztkliwiać się nad największym przekrętem w dziejach świata. Chyba nie.
Pieczyński w telewizji ładnie się wypowiadał. I miał rację.


To jest ta wypowiedź?

http://redirector.redefine.pl/cppolska/ ... pdskt2.mp4

Facet jest interesujący, ale chyba zbyt łagodny, przez to mało znany, do tego stopnia że dziennikarka może, paradnie, zaskoczenie wypowiedzią udawać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 21:23 
Offline

Rejestracja: 19 lip 2017, 22:53
Posty: 75
Wczorajszy program "Skandaliści". W każdym razie nie otwierałem podanego linku. Jeśli chodzi o prowadzącą-cymbał.

_________________
Polacy dzielą się na tych, który myślą, i tych, którzy głosują na PiS.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2018, 21:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Mówią że w Polsce jest źle. Jest to oczywiste kłamstwo. Bezdomni z Warszawy żyją o niebo lepiej niż ci z domami w Anglii, a nawet w Norwegii.

https://www.google.pl/amp/www.fakt.pl/w ... 9kwvs0.amp


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lut 2018, 14:46 
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 12 lut 2018, 16:50 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Czy ja kiedyś nie prosiłem, - nie przy jedzeniu ?!
A tym bardziej przy kawie...... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 135  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group