forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 sty 2018, 21:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Boruch pisze:
I tera będą się do dziewczyny Pani Ree czepiać. A odpierdulta się od Niej. To są Jej spostrzeżenia. Mogło przecież tak być. Ja posiadam wsje liczniki po staremu, w domu. I muszę wpuścić do odczytu każdego kto przylizie. Pewnie, że do "sieni" ale jednak. Wyjątkiem jest leniwy odczytywacz licznika wody. Temu nie kce siem nawet furtki otworzyć i wejść na podwórek. Usprawiedliwieniem byłoby tu tabliczka na furtce o treści "Ja tu pilnuje i jestem przy furtce w 5 sek, a ty?". Niemniej jednak pan odczytywacz robi tak ze wszystkimi, bo jest leniwy. Tam gdzie tabliczki nie ma tysz. I na mnie spada łażenie do piwniczki, lukanie na licznik i niesienie w mojej starej gowie tego co odczytałem do furtki aby ten skurczgnat wpisał se w urządzenie i wydrukował fakturę.

Niemniej jednak ocena tego co zowie się luksusem, lub jego brakiem to odczucia indywidualne. I każdy ma inne.

Licznik wody mam nowoczesny, sam radiowo podje swój stan ,no do odczytu kontrolnego musi się zczytywacz udać w najdalszy kąt piwnicy, biedaczek, a tam akurat z bogactwa ino kosiarka zimą straszy.Nawet nie samobieżna, dla niepoznaki stary elektryczny badziew.Rembrandty to na pięterku są.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2018, 0:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Na zdrowie. :)

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2018, 8:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Za to

Obrazek


Obrazek


skocz mu na klatę i wycyckaj oko. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2018, 9:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
O ile wiem to jamioły so bezpciowe. Nic nie majom tam gdzie my mamy. Tak więc uważam, że ta butelka to wielkie uszusfo :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2018, 13:59 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
......nie pisze się oszusfo - tylko oszufstfo.........!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 11:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
A mię ostatnio poczęstowano takim piwem

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 12:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Zasłużona wygrana. Gratulacje. :lol:

SARYUSZ WOLSKI WYBRANY „IDIOTĄ ROKU” PRZEZ FELIETONISTÓW WYBRZEŻA

Obrazek

http://polityczek.pl/facebook/6264-sary ... w-wybrzeza


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sty 2018, 9:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Z decyzją senatorów mamy jednak inny problem. Jeśli senator Stanisław K. jest podejrzany o przyjmowanie korzyści majątkowych, ktoś musiał te korzyści wręczyć? Prokuratura takie osoby wytypowała i postawiła im zarzuty, zaś sąd - uznając, że ich winna została uprawdopodobniona – zastosował tymczasowe aresztowanie. W konsekwencji osoby, wobec których senator miał powoływać się na wpływy siedzą, zaś sam senator – podejrzany o lustrzane przestępstwo - pozostaje na wolności. Wydaje się, że w tym przypadku szala sprawiedliwości została nierówno obciążona, ponieważ senatorowie odmawiając zgody na aresztowanie kolegi uznali, że mają wątpliwości, co do jego winny. Czyli, jak uczy doświadczenie, nie przekonały ich dowody zgromadzone w śledztwie. Jeśli to prawda, analogiczne wątpliwości powinni rozważyć analizując sytuację procesową osób, które - w ocenie prokuratury – miały owe korzyści wręczać. W tej sytuacji elementarne poczucie sprawiedliwości nakazuje, by ci senatorowie, którzy głosowali przeciwko zatrzymaniu senatora Stanisława K. albo wstrzymali się w tej sprawie od głosu, udzielili poręczenia tym, którzy w tej sprawie zostali wcześniej aresztowani. Do tego zobowiązuje zawołanie herbowe rządzących - prawo i sprawiedliwość, czytaj przyzwoitość.



http://duboisstepinski.natemat.pl/22798 ... zyzwoitosc

Cóż za niezwykła solidarność kasty. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sty 2018, 10:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
W styczniu, wśród osób deklarujących chęć udziału w wyborach do Sejmu, 42 procent zadeklarowało zamiar głosowania na PiS, na PO - 14 procent, a na ruch Kukiz'15 i Nowoczesną po 7 procent badanych. 5 procent oddałoby głos na SLD - wynika z najnowszego badania Kantar Public. (http://www.tvn24.pl)


PiS ma swój czas, ale to się kiedyś skończy. Dlaczego partia największych chamów, skurczybyków, prostaków, cyników i hipokrytów święci taki tryumf? Każdy pewnie ma swój wniosek na ten temat. Tak więc nie ma co o tym pisać. Wg mnie Polacy są rozbici, nie stanowią zwartej społeczności, gdzie ważne są wartości. Jesteśmy społeczeństwem o mizernej świadomości politycznej. Taki naród łatwo jest zwodzić tanimi obietnicami a tryumf swój mają cwaniacy i hochsztaplerzy.

W ostatnich sondażach zwraca uwagę pozycja lewicy, która notuje wynik kwalifikujący ją w parlamencie. Lepszy rydz niż nic. Na moje jest to światełko w tunelu, że w społeczeństwie zaczyna się przechył na lewo. Dlatego też można powiedzieć, że PiS kiedyś skończy. I oby jak najszybciej. Lewica musi jednak zmienić twarze, Z Millerem, Iwińskim, Gawkowskim daleko nie zajedzie. To już mieliśmy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sty 2018, 15:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group