forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 sty 2018, 13:02 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Hornet roztworzył oczy.
Powoli, jakby z pewną taką nieśmiałością czy strachem, roztwierał powoli acz skutecznie.
Rozdziawiwszy paszczę potoczył wzrokiem wokół, jakieś kable, rury, probówki i saganki w kształcie łabędzi?
Gdzieżem, wysilił resztki szarej masy i oto ostatnim jakimś tchnieniem, jakby olśnieniem zrozumiał.
Jednak przyjęli, Radziwiłł nie zawiódł, chwała jemu ministrowi naszemu, oby żył wiecznie.
Na stoliku obok łóżka pyszniły się półmiski z pierogami bożonarodzeniowymi, micha bigosu na jeląku, waza grzybowej i talerz jeszcze gorącego karpia.
Zdurniała baba, przemkło mu przez zbolały łeb, a gdzie kaszka, gdzie kurwa moja kaszka?
Wyplątawszy się ze szpitalnego giezła, odrzucił precz kable i saganki, powstał powoli, kopnął starą wierną pielęgniarkę i pognał półnagi hen, na forum.
Tam na mnie czekają, tam Arend zupy nagotował, tam Stasiu z miseczką jaglanej oczekuje, biegnę do was bracia moi, wrzasnął radośnie, ale nie zdołał.
Korytarzem biegł już spocony ordynatur wymachując klauzulą sumienia oraz jakimiś dziwnymi rachunkami.
Dopadli mnie, jęknął osłabły.
Dniało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 13:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
:lol:
Popłakałem się, kurwa!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 13:48 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Faktycznie!
Jak by by przy tym była.
A może była.......?! ;)
Z tego co wiem, kobiety są zdolne do rzeczy o których się uczonym nie śniło........ :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 14:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
maeryśka pisze:
Rozdziawiwszy paszczę potoczył wzrokiem wokół, jakieś kable, rury, probówki i saganki w kształcie łabędzi?



A ponieważ miał suchości w paszczu, nalał sobie ze saganka do kubeczka i wypił duszkiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 14:25 
A on tylko zmruża oczy swe przeczyste, luberskie, z zadowolnienia, że o nim pamietamy i mruczy, mruczy.... Jak kocur wygrzany na słocu. I pomyśliwa teraz co to po rekonwalescencji będzie. Jak przez wieś pójdzie to ino swist pizd. Chłop zczerniał, zbidniał w tym szpitalu, ale dziwnie wyszlachetniał i krążenie poprawne w kutasie odzyskał... Na razie na zapiecku, ale za tygodni kilka: Drżyjcie baby. Hornet nadlatywa! ;)


Na górę
  
 
Post: 13 sty 2018, 14:40 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Eeee, takie tam...

(skromnie chowa za plecami Oskary, Awardsy i Złote Globy)

(i Pulicery)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 15:02 
Taaaaaaaaa... I od proboszcza dobrodzieja podziękowanie za cykl prelekcji : " Jak zachować kwiat dziewictwa po slubie kościelnym" ;)


Na górę
  
 
Post: 13 sty 2018, 16:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
Hornet roztworzył oczy.
Powoli, jakby z pewną taką nieśmiałością czy strachem, roztwierał powoli acz skutecznie.
Rozdziawiwszy paszczę potoczył wzrokiem wokół, jakieś kable, rury, probówki i saganki w kształcie łabędzi?
Gdzieżem, wysilił resztki szarej masy i oto ostatnim jakimś tchnieniem, jakby olśnieniem zrozumiał.
Jednak przyjęli, Radziwiłł nie zawiódł, chwała jemu ministrowi naszemu, oby żył wiecznie.
Na stoliku obok łóżka pyszniły się półmiski z pierogami bożonarodzeniowymi, micha bigosu na jeląku, waza grzybowej i talerz jeszcze gorącego karpia.
Zdurniała baba, przemkło mu przez zbolały łeb, a gdzie kaszka, gdzie kurwa moja kaszka?
Wyplątawszy się ze szpitalnego giezła, odrzucił precz kable i saganki, powstał powoli, kopnął starą wierną pielęgniarkę i pognał półnagi hen, na forum.
Tam na mnie czekają, tam Arend zupy nagotował, tam Stasiu z miseczką jaglanej oczekuje, biegnę do was bracia moi, wrzasnął radośnie, ale nie zdołał.
Korytarzem biegł już spocony ordynatur wymachując klauzulą sumienia oraz jakimiś dziwnymi rachunkami.
Dopadli mnie, jęknął osłabły.
Dniało.



Wy tak z tym Hornetem sobie nie pozwalajta, bo to może go zwruszyć i mu się wężyka odłonczy. Ja odbieram tę opowiastkem bardzo dramatycznie. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 16:20 
Hornetu nic nie grozi, chyba że Older gumiaki zzuje..


Na górę
  
 
Post: 13 sty 2018, 16:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A co ty siem tak do tego Panu Olderu przycukkrzasz. Chodzi w takim obuwiu jaki mu wygodnie. Gumniaki tesz mogom być eleganckie. Gumniaki i gumniaki kurdwa :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group