forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 sty 2018, 22:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
krystkon pisze:
[...]Pan sobie wyobraź, że zamykamy Pana z Antonio w małej celi, w której musicie spędzić razem 2 miesiące.
Myślę, że kolega @Boruch udusiłby chuja trzeciego dnia :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 22:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stanax pisze:
krystkon pisze:
[...]Pan sobie wyobraź, że zamykamy Pana z Antonio w małej celi, w której musicie spędzić razem 2 miesiące.
Myślę, że kolega @Boruch udusiłby chuja trzeciego dnia :lol:


Co pokazuje, że to żaden niezwyciężony super bohater lecz zwykły kolo o jakiś tam przekonaniach i to wszystko. Co by się tam przejmować w co dziadek wierzy?

Nie jesteście niewolnikami Antonio tylko niewolnikami własnej wiary, że kto zostanie tajnie wybrany na prawodawce, ten może nakazać innym co chce i przemocą własne nakazy egzekwować.

Powiem wam gdzie jest źródło waszej wiary.
Pragniecie rządzić innymi ludźmi, pragniecie dominować, Antonio też pragnie i chory świat tworzycie i innego stworzyć nie umiecie.

Ale ja coś wam powiem o waszej tajnej demokracji pośredniej. Sram na nią, bo gówno jest warta. To ustrój dobry ale dla pawianow.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 23:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stanax pisze:
krystkon pisze:
[...]Pan sobie wyobraź, że zamykamy Pana z Antonio w małej celi, w której musicie spędzić razem 2 miesiące.
Myślę, że kolega @Boruch udusiłby chuja trzeciego dnia :lol:


Właśnie chodzi o to, że ziataliby jeszcze najlepszymi przyjaciółmi, co jeden powie co drugi myśli, bo sam myśli to samo.

Tak mi się jeszcze ze zmianą przekonań kojarzy, że kiedyś symbolizowala ją wymiana bozkow. Zmiana bożka, zmiana prawa i juz co innego jest dobre a co innego złe, ktoś inny staje się przyjacielem i ktoś inny wrogiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 23:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Prof. Ewa Anna Gruszczyńska-Ziółkowska, ekspertka - członkini Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego
powołana przez ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza w 2016 roku...
Cytuj:
Absolwentka studiów na Akademii Teologii Katolickiej. W 1985 podjęła pracę
w Zakładzie Muzykologii Systematycznej Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Napisała racę doktorską pt. Kultura muzyczna metropolii inkaskiej. Rola kronik hiszpańskich XVI i XVII w.
w etnomuzykologii obszaru andyjskiego obroniła na Wydziale Historycznym UW w 1992 roku.
Habilitację uzyskała w 2005 roku na podstawie pracy Rytuał dźwięku. Muzyka w kulturze Nasca.
Specjalizuje się w zakresie antropologii muzyki i amerykanistyki.
Prowadzi badania etnomuzykologiczne i archeomuzykologiczne na terenie Peru, Ekwadoru, Boliwii.




PS
Od lat się przymierzałem, ale dzisiaj twardo postanowiłem!
Teraz, w nocy, zaczynam pisać pracę doktorską na temat
wpływu gazowych dzwonków na rozwój gadów kopalnianych
w kontekście użytych materiałów do ich budowy. Tych dzwonków.
A co kurwa, nie wolno mi?!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 7:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stanax pisze:
PS
Od lat się przymierzałem, ale dzisiaj twardo postanowiłem!
Teraz, w nocy, zaczynam pisać pracę doktorską na temat
wpływu gazowych dzwonków na rozwój gadów kopalnianych
w kontekście użytych materiałów do ich budowy. Tych dzwonków.
A co kurwa, nie wolno mi?!


Piszesz jakbyś chciał podważyć autorytet komisji Smoleńskiej a za tym i istotność jej ustaleń.
W tej sprawie tzw. "prawda" jest tylko narzędziem do sterowania emocjami.
Nie ma i być nie może wspólnej prawdy u ludzi o sprzecznych poglądach.
Prawdą jest to co chcemy by nią było, choć nam samym zdaje się, że głosimy prawdy uniwersalne. Ludzie o sprzecznych przekonaniach głoszący sprzeczne prawdy mają tę samą wiarę, że ich własne prawdy są uniwersalne.

Nie licz stanax, że jeśli ty dajesz radę zgodzić się z paroma osobami i potwierdzić u nich własne przekonania to znak, że wyrażasz prawdy uniwersalne. To tylko powszechność pewnych przekonań, powszechność pewnej wiary, nic ponadto. Za 100 lat nikt nie będzie pamiętał w co wierzyliście i za co dalibyście sobie rękę uciąć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 12:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stanax pisze:
krystkon pisze:
[...]Pan sobie wyobraź, że zamykamy Pana z Antonio w małej celi, w której musicie spędzić razem 2 miesiące.
Myślę, że kolega @Boruch udusiłby chuja trzeciego dnia :lol:



Otóż myli się Pan Panie Stan. Natychmiast, natychmiast. :lol: Tak jest we mnie nienawiść do chuja. I niech se tam Pan Krytek nadal filozoficzne rozprawe na ten temat prowadzi. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 12:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
stanax pisze:
krystkon pisze:
[...]Pan sobie wyobraź, że zamykamy Pana z Antonio w małej celi, w której musicie spędzić razem 2 miesiące.
Myślę, że kolega @Boruch udusiłby chuja trzeciego dnia :lol:



Otóż myli się Pan Panie Stan. Natychmiast, natychmiast. :lol: Tak jest we mnie nienawiść do chuja. I niech se tam Pan Krytek nadal filozoficzne rozprawe na ten temat prowadzi. :lol:


Ja próbuje Pana przeprogramowac, zaszczepić u Pana przekonanie, jeśli damy upust pierwotnym instynktom, jeśli Pan nie będziesz ograniczał się w swojej nienawiści do Antonia, jeśli nie spróbujesz w nim dostrzec człowieka zaslugujacego na szacunek , to będziemy żyć nedznie jak małpy i tyle co małpy najwyżej wspolnie stworzymy.

Pan pewnie myslisz, ze w swojej nienawiści do Antonia jesteś Pan wyjątkowy.
A ja Panu powiem, że cały gatunek ludzi się tak nienawidzi, naprzemiennie z pragnieniem zrobienia innych w chuja.
Wie Pan dlaczego nie osiągamy niczego więcej wspólnie? Bo to co nie chcemy.
Pan się rozkoszujesz własną nienawiścią. Wstajesz Pan rano, odpalasz Onet i myślisz- patrz co za chuj zbolaly, jednak miałem rację, że to gnida.

Małpy też mają takie myśli po przebudzeniu.

----------
Żeby coś osiągnąć, żeby cokolwiek wzbogacić się, żeby Panu nie brakowało - musimy się wzajemnie polubić, wzajemnie zaakceptować, wzajemnie sobie zaufać, zacząć się wzajemnie cenić i szanować. Rozumiesz Pan?
Bez tego jesteśmy tylko prosietami w chlewie.

Pan się możesz z Antonio nie zgadzać ale Pan doceń jego inteligencję, przecież głupi nie jest, choć Pan z nienawiści powiesz, że jest.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 13:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
Ja próbuje Pana przeprogramowac, .


:lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 13:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
krystkon pisze:
Ja próbuje Pana przeprogramowac, .


:lol: :lol:


Przecież przekonywanie to przeprogramowywanie, nie rozumiesz Pan, że rządzą Panem emocje, a ja próbuje je zmienić? Próbuje wytlumic te pierwotne, typowo zwierzęce, jak nienawiść, i rozwinąć nowe, złożone, bardziej ludzkie jak wyrozumiałośc, przychylność czy akceptacja dla korzystnej hierarchii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 13:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Ić na chuj trollu!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group