forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455 ... 996  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 sty 2018, 13:40 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
O kurwa!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2018, 13:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja pierdole.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2018, 13:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Ożesz curfa przenajświętsza! Przecież trzeba było wyraźnie zaznaczyć pod pojęciem "ośrodek toruński" dzieła jego wielebności, wielkiego ojdyra-odwiertora-inwestora, naczelnego szamana redemptorasty, specjalisty od niepokalanych poczęć i wiecznych dziewictw albowiem stamtąd wyszła ta inicjatywa.
Skąd ma to kurdupel wiedzieć skoro już dawno w radyju go nie było - po prostu wypiął dupę na "ośrodek toruński" - a telefonów od oj-dyra nie odbiera.
Drugi apel do "Szanownego pana Jarosława..." trzeba wysmażyć w sprawie krzywdy jaka spotkała Antoniego M., który nie tak dawno w radyju przedstawiał wizję ewangelizacji w armii.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 7:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... ow/7lmqk32

Kryptozapisy łańcucha bloków, będące aplikacją rozproszona o rozproszonej administracji, mogą nie tylko wyrażać pieniądz, prawo własności czy prawo głosu ale jeszcze umożliwiają wymianę tych instrumentów na odległość, bez pośredników o ile istnieje pomiędzy dokonującymi wymiany tylko połączenie.

Czy wiecie już, że pieniądz to jedynie zapis rozkładu liczbowego, który definiuje hierarchię homo sapiens, tj. określa nadrzednosc i podporządkowanie osobników?
Wiecie, że wartość złota ma swoją podstawę w jego rozkładzie wśród ludzi co określa tych ludzi?

Przywiązanie do złota jest u homo sapiens działaniem instynktownym, zaprogramowanym. Dzięki temu homo sapiens tworzy społeczeństwo. Zależnie od widoku złota osobnik przyjmuje określoną postawę wobec drugiego osobnika.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 14:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:)
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 8:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Kazik Staszewski udzielił wywiadu "Dziennikowi. Gazecie Prawnej", w którym skomentował m.in. aktualną sytuację społeczno-polityczną w Polsce. Zapytany, czemu nie angażuje się, odpowiedział: "Ale ja nie czuję, żeby moja wolność była zagrożona, żeby zagrożona była demokracja, podstawowe swobody, więc dlaczego miałbym się angażować?". Słowa te skomentował publicysta Jacek Żakowski. "To jest właśnie objaw takiego ćwierćinteligenckiego paplania, którego skutki, jak się umocnią w polityce, mogą być straszne" - mówi.


Parę dni temu na wątku muzycznym zamieściłem wpis o miernocie polskich elit artystycznych, które niestety nie odczuwają wartości wyższych i interesuje ich tylko zysk.

viewtopic.php?f=9&t=56&start=3480



Oto kurwa dowód na to. Choć "Kazik" należy do tego starszego pokolenia co to swoją twórczością w latach 80-tych zagrzewała Polaków do buntu, to dziś jak widać stał się ignorantem. A pies cie jebał chuju jak nie odczuwasz potrzeby! Twój ojciec w grobie się przewraca słysząc to co mówisz. W kasiorę opływa to co mu tam wolność. Tępy chuj! Teraz wystarczy o zielonych łąkach i pachnących kwiatkach pisać i śpiewać, i stanie się podstawowym bardem władzy - gnojek pierdolony.

http://muzyka.onet.pl/rock/jacek-zakows ... ego/sjxhrk

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 9:18 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Co się czepiasz, nie odczuwa to nie, a musi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 11:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:22
Posty: 458
Lokalizacja: tam gdzie się wpenetruję
Pani maerose, nie trzeba tak ostro i od razu z góry huzia na juzia. Pan Boruch jeszcze młody na tym (niegdyś lewicowym) forum, to się musi wykazać by być zgodnie z nowym nurtem.

Wolność w naszej demokracji to ma mniejszość, czyli ci co mają kasy pod dostatkiem i jakoś tak u nas od 1990r. z czasem zawsze wychodzi, że to najczęściej w większości okazuje się, złodzieje.
Większość jest biedna i tej realnej wolności więcej zaznali w praktyce z 500+ od popierdolonych pisdzielców niż od teorii liberalnej demokracji głoszonej przez złodziei z PO i Nowoczesnej.
Dla tego jestem po stronie st111 kiedy zwraca uwagę na dwulicowość obrońców demokracji z PO. Dla mnie jako lewicowca, ważniejsze jest to co realnie (już, teraz, natychmiast) daje poprawę bytu biednej większości a nie poprawę bezkarności mniejszościowych "elit" materialnych i sponsorowanych przez nie yenteligentów i artystów. A jak twierdzi klasyk, lepszy byt podnosi świadomość. Znacznie trudniej wymusić siłowo aby lepsza świadomość, natychmiast poprawiała masom byt. W praktyce tylko jedno się sprawdza. Poprawiona lepszym bytem świadomość ujawni się przeciw każdej władzy kiedy podwyżki cen przerosną zyski z darowanego 500+.

Lubię słuchać Żakowskiego, ale ostatnimi czasy jego odstręczająca nadgorliwość (momentami sugerująca prymitywizm odbiorcy do którego jest kierowana) w krytyce tych co nie z PO jest na takim samym poziomie propagandowej zapamiętałości jak pisdolizów z TVpublicznej.

Naskakiwanie na Staszewskiego, (który zawsze był przeciw zakłamaniu każdej władzy i hołubieniu przez nią nierównościom społecznym) jest tak samo naiwne jak oburzenie katoli, że Adamczyk który grał rolę papieża wystąpił w innym filmie jako erotoman-casanowa albo inny faszysta. Artysty nie można zawłaszczyć dla własnej filozofii religijnej czy politycznej. Niezbyt mądre jest też obrażanie się za to, że jak kogoś polubiliśmy bo mówił co nam miłe to teraz go nienawidzimy bo mówi co jego.

Panu Boruchowi przypominam to co innym na tym forum. Kto się przezywa tak samo się nazywa. Jestem za zasadą wzajemności na forum i przeciw cenzurze. Tym samym, w myśl tych zasad każdy teraz może Pana Borucha nazwać tak jak on artystę czyli np. owym frędzlem co nim się rucha.
Dotyczy się to również... wiadomo których....

P.S Co mi z tego. że Pan zaraz napiszesz, że mnie lubisz za gołe dupy, jak w powyższym poście miły Pan Boruch zareprezentował mi się (tak to widzę z tekstu) jako prymityw, cham, burak i prostak propagandowy :D

_________________
link; A żeby ci nie stawał wytryskiem nazbyt szybki, któren wycinasz z postów soczyste jędrne cipki


Ostatnio zmieniony 13 sty 2018, 12:02 przez Jerzy Cieślański, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 11:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Jerzy, pomimo, że Pana lubię za gołe dupy co Pan wkleja na ślicznotkach to mogę Panu dać w mordę jak Pan chce za słowa, że to niby boruch jest młody i chuja wie. :lol: Boruch ma swoje latka i pamięta wiele z historii Naszej Ojczyzny bo sam to przeżywał. Mam w dupie formacje polityczne bo one, jak się okazuje to chłam i kurestwo. Mnie interesuje przeciętny Polak i jego świadomość. Ktoś tę świadomość ma obowiązek budować. Od tego są elity intelektualne. Mowa jest tu o niejakim Kaziku Staszewskim, który jak wielu ludzi kultury i sztuki do tych elit należy. Taki ktoś na mój rozum nie jest zwykłym zjadaczem chleba. On niestety ma obowiązki, bo poszedł w artysty. I każdy wie jakimi treściami przemawiał do swoich fanów. Za co oni go kochali. Poza tym ma spuściznę po ojcu. On zapomniał co robił w latach 80-tych. Po prostu facet dla mnie nie istnieje. To jest chuj sprzedajny. Wiaderko srebrników przytępiło mu zmysły i zapomniał co jest ważne.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2018, 12:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Dla Pana Jerrego Cieślińskiego

Załącznik:
Zdr. Pro.  Garwolin.jpg
Zdr. Pro. Garwolin.jpg [ 94.13 KiB | Przeglądany 2984 razy ]


i ciąg dalszy

Załącznik:
Zdrowie Prokreacyjne.jpg
Zdrowie Prokreacyjne.jpg [ 69.67 KiB | Przeglądany 2984 razy ]


Bardzo pouczające bo swojskie ze Siedlec od śfentych Jochana i Anny .

Bendzie się działo ! ! !

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455 ... 996  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group