forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 11 sty 2018, 0:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
krystkon pisze:
Czyli na wysypichu, jak zawsze.
I niech mi ktoś udowodni, że człowiek nie gardzi człowiekiem.
Wyraziłem tylko własne przekonania, nic ponadto.
Czy mogę mieć negatywne emocje związane ze skrobankami, czy mi nie wolno i powinienem być szczęśliwy kiedy ktoś znowu się wyskrobie?

Co za chory świat!


A ja, jeśli pan pozwoli, nie gardzę panem, nie widzę powodu.

Co do negatywnych emocji, to moje zdanie jest inne, to nie są pana emocje, osobiste przekonania, przemyślenia czy tam inne odczucia.
Swoich, prawdziwych, najprawdopodobniej pan nie zna, bo to niemożliwe, ludzie są ciekawi, myślą samodzielnie do około 7 roku życia, później postępujący ciągły proces "wtłaczania w społeczeństwo" staje się tak zaawansowany że w zasadzie wyklucza samodzielne działanie.
Ludzie mają zbyt mało czasu by byli zdolni do samodzielnego myślenia, poznawania, emocji.
Jednostki tylko, stać na samodzielność a i to w bardzo ograniczonym zakresie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 11 sty 2018, 7:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Pozwoli mi Pan, że się nie zgodzę w takim sensie, iż bez względu na to jak wykształciły się moje emocje, czy to w procesie wieloletniej indoktrynacji w jedynej, jedynie słusznej szkole państwowej podpartej licznymi ocenami człowieka przez człowieka, czy w skutek licznych gróźb że strony społeczeństwa związanych z możliwością odstępstwa od przyjetej normy czy w konsekwencji gloszenia przez kosciol katolicki woli naszego Pana i zapowiedzi nadchodzącego nieba lub piekła to jednak te emocje są / stały się moje. Wiem, że w przeróżnych procesach psychicznych nabyłem memy od innych ludzi, które w moim cokolwiek odrębnym mózgu nie nabraly nowej formy, i czuję emocjami innych ludzi ale jednak czuję. Wszystkie gatunki społeczne odczuwają zbiorowo inaczej nie byłby społecznymi.
Nawet jeśli moje emocje są identyczne jak emocje miliardów homo sapiens to nadal pozostają moje.

Ponadto jak Pan widzi różnie się nieco emocjonalnie od otoczenia przez co piszemy na wysypisku.

Naprawdę odczuwam wstręt do skrobanek. Lubię dzieci i lubię przywiązanie do wartości każdego człowieka a samo wyobrażenie skrobania łyżka płodu mdli mnie. Tak jak ten filmik na facebooku gdzie koparka żywcem zasypiają w dole świnie, Pan zobaczy link powyżej, przez 24h po zobaczeniu tego miałem wrażenie, że zaraz zrzygam się.

Odczuwam emocje innych ale tylko te, które mój umysł przejął, bo przecież wiele odrzucił. A jeśli przejął to stały się one moje.

Fajnie, że Pan akurat mną nie gardzi. Tacy ludzie jak Pan trzymają mnie przy życiu. Jestem jednak społeczną bestią i jak inni potrzebuje gdzieś przynalezec.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 11 sty 2018, 14:30 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Nie jesteś na wysypisku. Twój post znalazł się w wątku o tym tytule.
Najwyższy czas zrozumieć różnicę pomiędzy tym, co projektuje umysł, a tym, co się wokół ciebie dzieje i czego jesteś uczestnikiem.
Jeśli nie załapiesz, o co chodzi z tym całym dystansem do siebie i otoczenia, to nie zauważysz różnicy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 11 sty 2018, 14:57 
O, kurwa!!!


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 11 sty 2018, 18:23 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No wiesz...........też kobita.... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 12 sty 2018, 17:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
szatanista pisze:
Nie jesteś na wysypisku. Twój post znalazł się w wątku o tym tytule.
Najwyższy czas zrozumieć różnicę pomiędzy tym, co projektuje umysł, a tym, co się wokół ciebie dzieje i czego jesteś uczestnikiem.
Jeśli nie załapiesz, o co chodzi z tym całym dystansem do siebie i otoczenia, to nie zauważysz różnicy.


Pan sugerujesz jakiś uniwersalizm ponad indywidualne pojęcie obserwatora ale skąd u Pana takie myśli? Wnioski z powszechności pewnych przekonań? Stado ma zawsze rację a sprzeczny osobnik myli się?

Wie Pan, że niektóre stada pomyliły się tak, że już ich nie ma?

Powiem Panu coś, nawet jeśli 1.000.000.000 osobników ma to samo przekonanie, któremu świecie wierzy, to jest to tylko takie pojęcie rzeczywistości jak u jednego osobnika.

Ponad obserwacja jednego obserwatora jest już tylko obserwacja innego obserwatora i nic ponadto.
To, że Panu zdaje się, że Pan coś wiesz z całą pewnością, to tylko zaprogramowane imperatywy sterujące pańskim umysłem. Wiem co czuję i wiem co mam robić to tylko zwierzęcy instynkt. Karaluchy go mają.

Chyba widzisz Pan sprzeczność przekonań u ludzi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 12 sty 2018, 17:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
older pisze:
O, kurwa!!!


Wie Pan, że to co nazywamy różnymi przekonaniami u ludzi, będącymi u podstaw różnicami moralnymi, to odmiany zwierzęcego instynktu homo sapiens?

Zdaje Pan sobie sprawę, że homo sapiens to zwierzę nie tylko cielesnie także umysłowo?

Czegokolwiek Pan zechcesz, czegokolwiek chcieć nie będziesz to zaprogramowany imperatyw, program który Pan wykonujesz jak pralka automatyczna podczas prania kolorowych.

Wie Pan, że pralka automatyczna ma uczucia? Dokładnie jak Pan?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 12 sty 2018, 17:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
kretynostkon pisze:
Zdaje Pan sobie sprawę, że homo sapiens to zwierzę nie tylko cielesnie także umysłowo?


Weźmie ktoś tego homo capiens?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 12 sty 2018, 17:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
ksionc pisze:
kretynostkon pisze:
Zdaje Pan sobie sprawę, że homo sapiens to zwierzę nie tylko cielesnie także umysłowo?


Weźmie ktoś tego homo capiens?


Potrafisz sprzeciwić się własnym emocjom?
A nawet gdyby to na bazie czego miałbyś to zrobić?
Na podstawie nowej, bardziej złożonej emocji, której wcześniej nie czułes?

Przeprogramowuje was w innym kierunku, żebyście nie chcieli tworzyć takich prymitywnych stosunków społecznych jak dziś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2018, 7:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Panie Jerzy, pomimo, że Pana lubię za gołe dupy co Pan wkleja na ślicznotkach to mogę Panu dać w mordę jak Pan chce za słowa, że to niby boruch jest młody i chuja wie. :lol: Boruch ma swoje latka i pamięta wiele z historii Naszej Ojczyzny bo sam to przeżywał. Mam w dupie formacje polityczne bo one, jak się okazuje to chłam i kurestwo. Mnie interesuje przeciętny Polak i jego świadomość. Ktoś tę świadomość ma obowiązek budować. Od tego są elity intelektualne. Mowa jest tu o niejakim Kaziku Staszewskim, który jak wielu ludzi kultury i sztuki do tych elit należy. Taki ktoś na mój rozum nie jest zwykłym zjadaczem chleba. On niestety ma obowiązki, bo poszedł w artysty. I każdy wie jakimi treściami przemawiał do swoich fanów. Za co oni go kochali. Poza tym ma spuściznę po ojcu. On zapomniał co robił w latach 80-tych. Po prostu facet dla mnie nie istnieje. To jest chuj sprzedajny. Wiaderko srebrników przytępiło mu zmysły i zapomniał co jest ważne.


Panie Boruch przecież tajna demokracja pośrednia idzie pełna parą. To nic, że Pańskie przekonania przegrały, bo lud wybrał złote, 100m posągi Jezusa Chrystusa, króla Polski ale dzieje się wola ludu, wyrażona oczywiście tajnie i pośrednio.

Ja nie pamiętam, żebyś Pan choć raz wyraził, że tajna demokracja pośrednia, depczaca emocje i myśli tych niebędących w stanie owczego pędu to system zjebany.

Ja mówię wprost - co jest zatajone, pośrednie i pozwala na stosowanie przemocy człowieka przez człowieka to jest z gruntu rzeczy zjebane.

Chcesz Pan rozwijać świadomość Polaków, to przekonaj ich Pan, żeby wyrażali swoją wolę bezpośrednio i jawnie, przekonaj Pan do podporządkowana się tylko jawnej własności, przekonaj do jawnych podatków przenoszacych wartość od kapitalisty do robola bez żadnych pośrednich, chciwych i klamliwych urzędników. Przekonaj Pan do podatków wyłącznie od kapitału i żadnych koszmarnych podatków pośrednich. Uswiadom Pan im, że kreacji pieniądza nie wymyślił Bożek ojciec tylko chciwi ludzie i że można ten system podważyć i zmienić.

Zrobisz Pan to czy będziesz tylko walczył o przejęcie kontroli nad korytem?

Pan chyba nie dążysz do tego, żeby jak PIS wszystkim narzucić swoją wolę czy jednak?

Mniej Pan pretensje do zwalonego systemu społecznego, w którym człowiek jest wrogiem człowieka a nie do PISu. Co oni Panu zrobili. To tylko kolejni chciwi władzy ludzie, którzy dorwali się do koryta. Jak tysiące przed nimi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group