forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 186  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 sty 2018, 15:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Od tego będzie miał nowaczyka :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2018, 15:57 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
wa ma pisze:
stary praktyk pisze:
Ciekawe, co o tym wszystkim myśli capo tutti di capi czyli ojciec Tadeusz ?!
Dał już głos czy nadal knuje w zaciszu.......?! :o
Bo przecież Kwaczor wyjebał jego największych ulubieńców.
Coś mi się widzi, że będzie nas to kosztowało kolejne transze "zapomogi"...........na geotermię ma się rozumieć :lol:


Musiał dostać super ofertę z naszych podatków. Może prezes obiecał mu ustawę o przywróceniu 10-ciny i pańszczyzny ?


Wy sobie Wa-ma róbcie jaja a tym czasem to zupełnie prawdopodobnym być może........ :o

:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 15:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wioskowy głupek odlatuje coraz bardziej. :lol: :lol:

„Nie wolno zapomnieć od dramacie smoleńskim, trzeba jak najszybciej doprowadzić do wyjaśnienia jak do tej zbrodni doszło i wskazać odpowiedzialnych” – powiedział na antenie TV Trwam Antoni Macierewicz. Jak podkreślił, nie wolno dopuścić, aby zbrodnia uszła płazem.

https://wiesci24.pl/2018/01/12/odloty-a ... -zbrodnia/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 16:48 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Znaczy, - rozumiem, że Antonio wypowie w najbliższym czasie wojne Putinowi.....?!
Trza się będzie koniecznie temu przyjrzeć z bliska.........to dopiero będzie widowisko.........jak Antonio
będzie karał Wlądymira Władymirowicza........czyżby "na gardle" ?! :o

:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 16:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No to powodzenia idiocie. Niech wskazuje winnych i prawdę? :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 21:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
No to powodzenia idiocie. Niech wskazuje winnych i prawdę? :lol:


Widzisz Pan już, że dobro i prawda, choć w naszych umysłach jawia się jako uniwersalne i Pan święcie wierzysz w nie, są tylko funkcją zaprogramowanego instynktu?

Wróg to inaczej niezgodny, sprzeczny, niekompatybilny, odmiennie odczuwajacy, mający inne przekonania, posiadający inna wiarę.

Jesteśmy jak mrówki, których dwie z odmiennych kolonii, o odmiennym instynkcie, niezdolnych do stworzenia społeczeństwa i wybudowania mrowiska, gdy zbyt mało przestrzeni i zasobów jest by się rozejsc zaatakują się wzajemnie.

To nie jest Pański wybór, że Pan nie cierpisz Antonio. Macie w głowach odmienne wartości, znaczy przejawiacie odmienne instynkty i to czyni was wrogami.

Niech Natura decyduje kto pójdzie dalej a kto zostanie wykasowany skutkiem następującej ewolucji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 22:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Krystkon - rozpisał sięm nam Pan tu w filozofczne pitygryli, a ja krótko tylko wyraziłem swój pogląd na "prawdę i winnych" , którą ma nam objawić ten śiwienty monż opatrzności toruńskiej. I jeszcze raz, bo zdaje się, że Pan w swoim filozoficznej burzy gdzieś się zauroczył - Panie Krystkon - gówno mnie ta prawda i winni obchodzą. Zrozumiał Pan? Abo inaczej, może - cytat z filmu Żywot Briana ".....a niech cię tam krzyżują, a gówno mnie to obchodzi" koniec cytatu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 22:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Obrazek

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 22:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Mnie się wydaje, że filozofowanie, tj. docieranie do fundamentów przekonań, choć trudne i bolesne, odmienia ludzi na lepsze.

Pan sobie wyobraź, że zamykamy Pana z Antonio w małej celi, w której musicie spędzić razem 2 miesiące. Sądzisz Pan, że potem, gdybyś chcąc nie chcąc poznał go trochę lepiej, potrafilbys Pan go jeszcze tak nienawidzić? Ja wątpię bowiem w takiej sytuacji wasze umysły dokonalyby szybkiej wymiany memow i Pan stalbys się trochę jak Antonio, mysiałbyś jego myślami a on stałby się trochę Panem. Nie bylibyscie już tak różni.

Jak dla mnie to możesz Pan olac wszystkie prawdy i winy uniwersalne podobnie jak uniwersalne wartości ale różnicy przekonań już Pan olewac nie powinieneś, bo od tego zależy ilość chleba w chlebaku i margaryny w lodówce. Od tego zależy czy ktoś Pana podwiezie pod górę, żebyś Pan mógł na tę górę wejść i zdobyć jej szczyt tak jak Pan lubisz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 22:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stanax pisze:
Obrazek


Gadanie w kółko o tym samych ludziach jest kultem jednostki.
Jak mrówki, które dla królowej zrobią wszystko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1859 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 186  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group