forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 sty 2018, 22:18 
co sie bendziemy kucicć, do Oldera podobna jest jakby skure zdjął, ok?


Na górę
  
 
Post: 11 sty 2018, 22:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obatela chcą wyjebać. :lol: :lol:

Czarnecki straci fotel wiceszefa europarlamentu? Jest wniosek o jego odwołanie


Szefowie czterech frakcji Parlamentu Europejskiego chcą odwołania Ryszarda Czarneckiego z funkcji wiceszefa PE. Wniosek w tej sprawie wysłali do przewodniczącego europarlamentu Antonio Tajaniego.

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/art ... mentu.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2018, 22:41 
Panie WW, doradzam wstrzemięźliwość....., nie bardzo rozumiem pański entuzjazm..


Na górę
  
 
Post: 11 sty 2018, 22:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Dlaczego mam nie być zadowolony?
Obatel sam jest sobie winny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2018, 22:59 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2014, 20:43
Posty: 113
ladaco pisze:
co sie bendziemy kucicć, do Oldera podobna jest jakby skure zdjął, ok?

A chto to je Older? :twisted: :twisted:

_________________
"Z każdym dniem rośnie liczba tych, których - aby nie być skazanym na śmierć za zbrodnię nienawiści - musisz całować w dupę i zapalać im szabasowe świece".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2018, 23:07 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2014, 20:43
Posty: 113
MagnificencjaS pisze:
Obrazek

Ta po lewej wygląda na zbrzuchaconą-już ubogaconą... :D :D
A'propos cytat z dzieła religijnego dostępnego w sieci w .PDF pt."Cavanna - Pismo Nieświęte":
"1. Następnie Stwórca ukazał się Abrahamowi na równinie Mamre, gdy ten siedział u wejścia do namiotu, w najgorętszej porze dnia.
2. Podniósł oczy, spojrzał i ot, co ujrzał: stało przed nim trzech ludzi. Natychmiast gdy ich spostrzegł, podbiegł do nich i ukorzył się.
3. Po czym szybko wbiegł do namiotu i zawołał do Sary: "Prędko zaczyń ciasto z trzech miar najczystszej mąki i poczęstuj ciastem tych facetów,
4. Jednym z nich bowiem jest nasz Pan i Stwórca, ale nie mogę dojść który".
5. Następnie Abraham pobiegł do stada, wybrał dobrego, delikatnego cielaka i nakazał służącym, by pospieszyli się z zarżnięciem go i upieczeniem.
6. Krowa, matka cielaka, długo opłakiwała piękne maleństwo i pomyślała, że za każdym razem, gdy ludzie chcą uczcić swego Boga, to ofiarą tego padają delikatne cielaczki o różowych pyszczkach.
7. A przecież krowy nie składają w ofierze ludzkich dzieci dla uczczenia Boga krów.
8. Jasno z tego wynika, że Bóg ludzi jest potężniejszy od Boga krów.
9. Kiedy się najedli, jeden z trzech mężczyzn powiedział: "Powrócę do ciebie za rok, twoja zaś żona Sara będzie miała wtedy syna". A Sara podsłuchiwała u wejścia do namiotu.
10. Była stara i posunięta w latach, już od dawna nie miewała przypadłości właściwej kobietom i nie brudziła już niczego, co niechlujne kobiety mają zwyczaj brudzić.
11. I pomyślała: "Mój brzuch jest jak pusty worek i zwisa między nogami jak kowalski fartuch, i ciągnie się za mną po ziemi, i nadeptuję na niego, i upadam przez niego, i śmieszy to durniów... I to tam w środku ma rosnąć dziecko? Hmmmm..."
12. Śmiejąc się dodała: "I kto mi je zrobi, to dziecko? No oczywiście, nie mój mąż, Abraham, bo z wiekiem jego instrument stał się miękki i mało sprężysty jak rozgotowany w zupie por".
13. Ponieważ Wiekuisty widzi bardzo dobrze przez ściany namiotu, a nawet przez dużo grubsze ściany, zapytał Abrahama: "Dlaczego to Sara się śmieje?"
14. A Sara zaparła się: "Wcale się nie śmiałam".
15. "Śmiałaś się, oszustko. Zacznijmy od początku" - powiedział Stwórca. I wziął Sarę za ucho i razem zaczęli odliczać:
16. "Ja cię trzymam, ty mnie trzymasz za brodę, kto się nie zaśmieje dostanie nagrodę".
17. Następnie trzej obcy podnieśli się, a Abraham idąc przodem prowadził ich. I tak idąc spoglądali na Sodomę.
18. "Ten cielak był wyśmienity - powiedział Stwórca - i ciasto także, ale nieco ciężkie. Nie powinienem był dobierać osiem razy. Przejdę się chyba do Sodomy, gdzie właśnie mam coś do załatwienia, to ułatwi mi trawienie i beknięcie".
19. I Stwórca ujrzał Sodomę i rzekł: "Skarga na Sodomę i Gomorę głośno się rozlega, bo występki ich są bardzo ciężkie. Te świntuchy tylko jedno mają w głowie. Wymyślili nawet grzechy, które mi nigdy nie przyszły na myśl. Przez nich mojej świętej księgi, Bibli, nie można dawać wszystkim do czytania. O! Ponieważ jestem w dobrym humorze, spuszczę na nich ogień niebieski i wszystkich usmażę, co do jednego".

_________________
"Z każdym dniem rośnie liczba tych, których - aby nie być skazanym na śmierć za zbrodnię nienawiści - musisz całować w dupę i zapalać im szabasowe świece".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 8:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
Obatela chcą wyjebać. :lol: :lol:

Czarnecki straci fotel wiceszefa europarlamentu? Jest wniosek o jego odwołanie


Szefowie czterech frakcji Parlamentu Europejskiego chcą odwołania Ryszarda Czarneckiego z funkcji wiceszefa PE. Wniosek w tej sprawie wysłali do przewodniczącego europarlamentu Antonio Tajaniego.

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/art ... mentu.html



Ci ludzie trafiają do PE w wyniku wyborów. A to znaczy, że podobnych do ryśka jest w Polsce więcej. Owszem, demokracja przyzwala na to aby mendy miały swojego przedstawiciela też mendę. Niemniej demokratycznym prawem jest również aby mendę można ograniczać. I jeżeli to się stanie to chwała.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 8:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Z PE obatela wyjebać nie chcą.
Chcą mu tylko odebrać stanowisko w PE.
Pewnie pensyjka poleci w dół.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2018, 9:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie, ja o wypierdoleniu nie piszę, bo to nie możliwe. To wiem. Ale taka menda, która sprzeniewierza się podstawowym wartościom, na straży których stoi między innymi UE nie powinna pełnić żadnej funkcji. Facet niedawno określił się do czego się tak naprawdę nadaje. Jego miejsce jest w WC. Dać mu wiadro i mopa i niech zapierdala na swoją dietę europosła. Byłby najlepiej zarabiającą babcią klozetową na świecie :lol: Przy okazji uchem :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2018, 14:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Cytuj:
Plany Parlamentu Europejskiego dotyczące łączenia rodzin uchodźców.....nowe ustalenia dotyczące prawa azylowego w UE ... reforma europejskiego systemu azylowego Dublin II.

W myśl reformy uchodźca zamiast jak dotąd złożyć podanie o azyl w pierwszym kraju UE, do którego dotarł, będzie mógł ubiegać się o niego w kraju, w którym przebywają już członkowie jego rodziny. Tym samym Niemcy ... federalne ministerstwo spraw wewnętrznych. "dojdzie do zniesienia limitów".
... w myśl zaleceń PE "faktycznie zwykłe zapewnienie o kontaktach rodzinnych miałoby wystarczyć". W rezultacie kraj członkowski UE, w którym znajdowaliby się już członkowie rodziny, byłby odpowiedzialny za daleko idące kwestie rodzinne".

- Jeśli każdy z ponad 1,4 mln ludzi, którzy od 2015 roku złożyli w Niemczech wniosek o azyl, stanie się kluczową postacią dla kolejnych osób szukających azylu, możemy mówić o zupełnie innej skali zjawiska, niż w przypadku łączenia rodzin - powiedział sekretarz stanu w ministerstwie spraw wewnętrznych Ole Schroeder.... eurodeputowani z szeregów chadecji i SPD zgodzili się na propozycje PE.


1,4 x co najmniej 40 = 56 milionów osób, ładnie żre.
Oczywiście pomijamy starszą emigrację, to następny, inny już poziom, rewelacje pochodzą od Spiegel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group