forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 23:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 sty 2018, 18:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Ciorba jezd niedowyjebania. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 sty 2018, 19:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
wezyr pisze:
Tu nie o poglądy, słowa czy emocje chodzi w tym wszystkim. Różnica między wami jest taka, że ty piszesz o pieniądzach, a on je ma.


No jak nie idzie o emocje skoro nawet w tej chwili próbujesz je kształtować posilkujac się przypisanem wyzszej wartości / istotnosci ludziom przy kasie? Odwolujesz się do powszechnych we współczesnej kulturze przekonań, iż większe znaczenie ma człowiek z kasą, bo kasa określa go jako lepszego, madrzejszego itd.

Twoja intencja jest jasna jak słońce. Zapytaj czy ktokolwiek jej nie pojal.
Chcesz mnie ponizyc pisząc publicznie - on nie ma kasy a inni sprzeczni ja mają.

No cóż, takie wybiegi są elementem wojny kultur.
Zastanów się po czyjej staniesz stronie. Prymitywow od złotych wież i śmierci glodowej czy może jednak po stronie przyszłości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2018, 20:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
MMM pisze:
Obrazek

Czemu ja do Czech nie wyjechałam?


I u Ciebie może być tak jak chcesz, potrzebujesz tylko innych przekonać do tego czego chcesz.

Problem w tym, że przekonanie kogoś sprzecznego jest takie trudne a oskarżenie go o czynienie zła i grozenie karą jeśli nie zrobi tego co chcesz takie proste.

Nie wystarczy, że sama uwierzysz, iż palenie trawy czy zużycie pigułki poronnej po niezłym dymanku jest dla wszystkich dobre kiedy inni wierzą, że to jest złe.

A jeśli nie potrafisz innych przekonać to może postaraj się ich zrozumieć i zaakceptowac?

Jeśli natomiast wiesz swoje i innych w dupie jak i inni wiedza swoje i mają innych w dupie to przynajmniej nie dziw się, że żyjesz w piekle.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 sty 2018, 20:26 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No ! - i to jest logiczne........ :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2018, 20:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
@3xUp

A to cholera, tak przeczuwałem...
To nic, mam na oku taką malutką blondyneczkę
z dużymi cyckami. Razem pracujemy i od dawna
się łasi. Chyba czas skosztować tego miodu?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2018, 20:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:22
Posty: 458
Lokalizacja: tam gdzie się wpenetruję
Nie bądź pan mściwy panie stanax. Najważniejsze jest dobro dzieci. Raczej ciesz pan się jej szczęściem i dokarmiaj słodyczami aby nadmiernie utyła. I zmień pan avatar coby nie kusiło.

_________________
link; A żeby ci nie stawał wytryskiem nazbyt szybki, któren wycinasz z postów soczyste jędrne cipki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2018, 21:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:22
Posty: 458
Lokalizacja: tam gdzie się wpenetruję
W służbie zdrowia niedobór pielęgniarek. Młodsze powyjeżdżały. Dobrze, że na te co zostały dają mu morfinę. Jakby tu pomóc Hornetowi...?
Jakby co patrz pan na załączony obrazek i rura. Przepraszam zapomniałem o rurce w rurce. Do lizania patelni to laptopa musisz pan postawić siostrze na brzuchu. Wznoszenie gałek ocznych ku górze pogłębia ekstazę.


Załączniki:
Hornet wracaj.jpg
Hornet wracaj.jpg [ 245.3 KiB | Przeglądany 3545 razy ]

_________________
link; A żeby ci nie stawał wytryskiem nazbyt szybki, któren wycinasz z postów soczyste jędrne cipki
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2018, 21:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wykoniecznie chceta chopu zaszkodzić. A jemu trze tera spokoju.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2018, 21:26 
ja pierdolę, tym sromem opierdoli podłogę szybciej niż ja mopem.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 sty 2018, 21:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Co za arogancja?!
I pomyśleć, że tacy aroganci rządzą ludzkim światem, że wyszczerza kły i wszystko im wolno.
Skończy się kiedyś ta cenzura. Temu, który ją czyni zabraknie sił, pewności siebie i wtedy złamie się.
Przyjdą wątpliwości czy to taka wszystkim potrzebna dobroczynność była.

Nie martw się cenzorze, żadnej kary za twe uczynki nie będzie. Skurwysynstwo zostanie wybaczone. Ale nie licz, że z takimi przekonaniami będziesz panował nad innymi do śmierci. Nie, nie będziesz, już trochę nie panujesz nad tym co tu się wyprawia i do czego to zmierza.

Polecam ustępstwo i szybka zmianę poglądów, bo jeśli inni je zmienia a ty nie ustapisz jak Jaruzelski to zanim się obejrzysz zostaniesz demonem i nie będziesz mógł zrozumieć dlaczego nim jesteś.

Będzie buuuuu - no dlaczego wszyscy są mi przeciw - przecież chciałem -lam raczej dobrze - buuuuuu. Ja to wszystko dla nich, żeby ich wartości bronić a teraz wszyscy mają mnie w d... buuuuuuu.

Skończysz jak Jaruzel i Wałęsa jeśli się nie opamietasz i wyższych wartości od prymitywnych instynktow nie dojrzysz.
Pamiętaj, z przywódcą, który się myli, nikt nie pierdoli się w tańcu. Generujesz dobrobyt albo Ci łeb odrabia tepa siekiera.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 147 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group