forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 sty 2018, 17:51 
fakt, pokojowo Pan nastawiony nie jesteś, Panie Krystyna..


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 sty 2018, 20:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
ladaco pisze:
fakt, pokojowo Pan nastawiony nie jesteś, Panie Krystyna..


pokojowe nastawienie = brak zmian społecznych

Do każdej zmiany, nie tylko ustrojowej, potrzeba przewalczyć opór przed zmianą, potrzeba działać siłą - chcę zmian, potrzebuję ich, nie akceptuję współczesnych stosunków społecznych, dla mnie to zwierzyniec.

Ja prowadzę walkę ideologiczną, która nie jest odległa od walki fizycznej, próbuję zniszczyć sprzeczne umysły miast niszczyć sprzeczne ciała.

Nie zrobię nic to przyjdzie mi żyć i.umrzeć pod panowaniem wrogich idei takich jak np. państowa, przymusowa egzekucja tajnej i nieopodatkowanej własności prywatnej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 sty 2018, 22:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Panie krystkon znowusz pana cenzura wyjebała do kosza czy taki wybór?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 sty 2018, 23:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Pantryglodytes pisze:
Panie krystkon znowusz pana cenzura wyjebała do kosza czy taki wybór?


Jak Pan widzi, że odpowiadam na post, którego na wysypisku brak, to zawsze pomoc cenzury, choć czasem ciągnę sobie rozważania w tym prestiżowym miejscu. Za podobne rozważania na wysypisku ateista.pl zostałem dożywotnio zbanowany także proszę docenić wartość tego miejsca jak także cenzurę forum NIE za to, że mnie dożywotnio nie banuje.


Załączniki:
Screenshot_92.png
Screenshot_92.png [ 37 KiB | Przeglądany 3226 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 sty 2018, 0:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Ależ cenię, niekiedy bardziej niż inne miejsca.

A wracając do abstrakcji to uważam ją za protezę, ludzie posługują się nią bo inaczej nie potrafią, twór ten, jest kulawy, pozwala jednak, umożliwia, poznawanie (?) świata na nasz ludzki (?) abstrakcyjny sposób.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 sty 2018, 10:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Pantryglodytes pisze:
Ależ cenię, niekiedy bardziej niż inne miejsca.

A wracając do abstrakcji to uważam ją za protezę, ludzie posługują się nią bo inaczej nie potrafią, twór ten, jest kulawy, pozwala jednak, umożliwia, poznawanie (?) świata na nasz ludzki (?) abstrakcyjny sposób.


Nigdy w to nie uwierzę, że abstrakcyjne pojęcie rzeczywistości jest nasze - ludzkie.
To jest po prostu fałsz.

Wie Pan dlaczego naukowcy nie potrafią zrozumieć czym jest świadomość? Bo podobnie jak Pan bazują na fałszywych założeniach, że świadomość jest ludzka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 sty 2018, 16:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Krysia, ty jednak masz coś z kobiety - cipa jesteś. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 sty 2018, 17:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
ksionc pisze:
Krysia, ty jednak masz coś z kobiety - cipa jesteś. :twisted:


Ksionc powiedz mi jak udaje ci połączyć w umyśle koncepcje męskich reakcji z np. koncepcja wolnej woli?

Jak można w ogóle myśleć o losowosci zachowań homo sapiens skoro przejawiasz wyraźne oczekiwania co do zachowań związanych z płcią?

Czego brakuje Ci w moich reakcjach? Groźby "zajebie was skurwysyny!" w odpowiedzi na liczne poniżenia, do których twoją wypowiedź można też zaliczyć?

Nie odczuwam tych samych emocji co ty, łatwo to rozpoznać po różnicy poglądów, nie tkne sprzecznych ludzi nawet palcem w złości a jedynie spróbuje zniszczyć ich kulturę samym słowem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2018, 17:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stary praktyk pisze:
Merkel pośrednio.
Bezpośrednio....wiadomo........Tuska!
Na poważnie zaś:
Nie ma sensu rozdrapywać tego tematu......tak uważam.
Wystarczy przeczytać, kto to był. Naćpana gorzałą gówniarzeria.
W normalnym kraju, powinno sie ich wziąć do piwnicy, po czym zastosować metodę guma - wąskie drzwi........tak z pięć razy i do domu. podejrzewam, że następnym razem by się jeden z drugim pięć razy zastanowił zanim kogoś zaczepił. Ech! - czasem tęsknię za starymi czasami........ :lol:


Tęsknisz za biciem ludzi jako sposobem wpływu na ich przekonania?
Wg mnie ta wypowiedź jest godna najgłębszej pogardy ale znając już nieco współczesną kulturę większość "ludzi" będzie ona cieszyć. Po prostu bydło, choć nie wróć, bydło nie marzy tyle o biciu innych.

Wiem, że to olejesz, bo tu wszystko prócz własności prywatnej jest olewane, więc wyrażę jedynie, że jestem twoim przeciwnikiem i że jak dla mnie, lepiej byłoby gdyby nie istniały narzędzia przemocy, żeby takie agresywne zlamasy jak ty stały się bezsilne.

Kogo widzisz w roli bijacego innych? Siebie pajacu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 sty 2018, 17:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
krystkon pisze:
ksionc pisze:
Krysia, ty jednak masz coś z kobiety - cipa jesteś. :twisted:


Ksionc powiedz mi jak udaje ci połączyć w umyśle koncepcje męskich reakcji z np. koncepcja wolnej woli?

Jak można w ogóle myśleć o losowosci zachowań homo sapiens skoro przejawiasz wyraźne oczekiwania co do zachowań związanych z płcią?

Czego brakuje Ci w moich reakcjach? Groźby "zajebie was skurwysyny!" w odpowiedzi na liczne poniżenia, do których twoją wypowiedź można też zaliczyć?

Nie odczuwam tych samych emocji co ty, łatwo to rozpoznać po różnicy poglądów, nie tkne sprzecznych ludzi nawet palcem w złości a jedynie spróbuje zniszczyć ich kulturę samym słowem.





Tu nie o poglądy, słowa czy emocje chodzi w tym wszystkim. Różnica między wami jest taka, że ty piszesz o pieniądzach, a on je ma.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group