forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 3:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 340  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 gru 2017, 16:36 
jak każdy.


Na górę
  
 
Post: 01 sty 2018, 14:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Obstrzelano okolicę

Obrazek

Obrazek

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2018, 15:23 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
O, palemki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2018, 15:50 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A podawali już, ile razy straż pożarna interweniowała i ile paluchów pourywało.....? :lol:
No i ciekaw jestem, co zwierzęta o tych "palemkach" myślą....... :oops:
Tych wszystkich pożal się boże "pirotechników" do wojska wysłać i dać każdemu do wystrzelenia 5 pocisków z RG-p.panc-a.
Skurwysyn jeden z drugim by do domu nie trafił przez tydzień........... :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2018, 17:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ładne uj,ęcia Panu Stachowi udało się zrobić.

Niemniej dołączę do Pana Starego - nie podoba mi się to jak te fajerwerki tak walą. Szczególnie te hukowe. Bo co to za efekt? Rozbryzgi światła jak Pan Stach sfotografował to co innego. Szkoda mi zwierzaków. Sa jednak pierwsze jaksółki. W nielicznych miastach zamiata pokazów fajerwerków organizowano pokazy laserowe.

Tylko nagle wpadłem na to, że to może też się nie spodobać tam gdzie są lotniska bo pana pilota może oślepić. Ale wolałbym lasery.

A za mojej młodości dziecięcej fajerwerków nie było i ludziska się bawili. Za fajerwerki w moim mieście posłużyło kilka światełek kolorowych wystrzelonych o północy na terenie jednostki wojskowej. Pyk, pyk, pyk zielona, biała, czerwona. Może dziesięć i po sprawie. Wszyscy na podwórka i ulice wychodzili żeby zobaczyć to cudo.

Rozumiem radość i zabawę, nie chcę nikogo obrażać ale wczoraj pomyślałem sobie, że to bezmyślne walenie też jest na in minus naszej polskiej kultury.

(Biegnie szybko pod szafę aby schować się przed ukamienowaniem)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2018, 18:42 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
stary praktyk pisze:
A podawali już, ile razy straż pożarna interweniowała i ile paluchów pourywało.....? :lol:
No i ciekaw jestem, co zwierzęta o tych "palemkach" myślą....... :oops:
Tych wszystkich pożal się boże "pirotechników" do wojska wysłać i dać każdemu do wystrzelenia 5 pocisków z RG-p.panc-a.
Skurwysyn jeden z drugim by do domu nie trafił przez tydzień........... :evil:



Też im tego życzę z całej wątroby mojej. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2018, 20:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Boruch pisze:
Ładne uj,ęcia Panu Stachowi udało się zrobić.

Niemniej dołączę do Pana Starego - nie podoba mi się to jak te fajerwerki tak walą. Szczególnie te hukowe. Bo co to za efekt? Rozbryzgi światła jak Pan Stach sfotografował to co innego. Szkoda mi zwierzaków. Sa jednak pierwsze jaksółki. W nielicznych miastach zamiata pokazów fajerwerków organizowano pokazy laserowe.

Tylko nagle wpadłem na to, że to może też się nie spodobać tam gdzie są lotniska bo pana pilota może oślepić. Ale wolałbym lasery.

A za mojej młodości dziecięcej fajerwerków nie było i ludziska się bawili. Za fajerwerki w moim mieście posłużyło kilka światełek kolorowych wystrzelonych o północy na terenie jednostki wojskowej. Pyk, pyk, pyk zielona, biała, czerwona. Może dziesięć i po sprawie. Wszyscy na podwórka i ulice wychodzili żeby zobaczyć to cudo.

Rozumiem radość i zabawę, nie chcę nikogo obrażać ale wczoraj pomyślałem sobie, że to bezmyślne walenie też jest na in minus naszej polskiej kultury.

(Biegnie szybko pod szafę aby schować się przed ukamienowaniem)

Ja bym nie kamieniowała,bóbrbroń,tylko za odwagę uhonorowała.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2018, 20:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pani to zawsze mi na moje skołatane serce mniód wyleje. ;)

Ja rozumiem ludzi, że trzeba nam radości, zabawy bo życie jest trudne i trza nam czasem się zabawić, odstresować, pokochać, uśmiechnąć. Ale skoro wzięliśmy jako swojego przyjaciela psa, kota innego czworonoga nie licząc tego co na dziko żyje, to dobrze byłoby aby z radości życia w spokoju skorzystały te nasze przyjacielskie cztery łapy. Egoizm to cecha bardzo brzydka. Mamy tyle możliwości aby zastąpić te huki czymś bardziej przyjaznym.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sty 2018, 20:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Mam co roku to samo,nieziszczalne marzenie:zebrać razem wielbicieli fajerwerków,każdemu wetknąć w sempiternę fajerwerk,zamocować klejem superglue,i podpalić,a w stosownym czasie odebrac pokojowego Nobla z nominacji psiarzy i kociarzy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2018, 10:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Ma pani szczęście że nie mieszka pani w berlinie

Das ist Berlin

https://youtu.be/wUIdzsvINH4


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3399 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 340  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group