forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 151  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 gru 2017, 12:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pewnie że pójdą,zaraz po tym jak Palikot wygra.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 gru 2017, 12:44 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Zapłacą za niemanie rozumu, nie wybrali Palikota, zapierdzą w pasiak demokratycznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 gru 2017, 12:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Dziwne że nie głosowałem na Palikota przecież chciał mi po śmierci dać bardzo wysoką emeryturę.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 gru 2017, 19:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Panie Krzywousty, przedstawiaj pan dowody albo odszczekaj

Cytuj:
Uchwała
Kolegium Sądu Najwyższego
z dnia 19 grudnia 2017 r.

Wobec wypowiedzi Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego dotyczących sądów, Kolegium Sądu Najwyższego stanowczo stwierdza:

- nieprawdą jest, że w wyniku obrad Okrągłego Stołu to gen. Wojciech Jaruzelski obsadził stanowiska sędziowskie w wolnej Polsce postkomunistycznymi sędziami;

- nieprawdą jest, że w pracach Krajowej Rady Sądownictwa przy rozstrzyganiu postępowań konkursowych nie uczestniczą sędziowie „liniowi” oraz przedstawiciele władz pochodzących z wyboru;

- nieprawdą jest, że dotychczasowy system obsady stanowisk sędziowskich oparty jest na nepotyzmie i korupcji;

- nieprawdą jest, że w sądownictwie przy przydziale spraw lub ich rozpoznawaniu rozpowszechnione jest zjawisko korupcji lub kumoterstwa.

Jeżeli Prezes Rady Ministrów dysponuje informacjami na temat przestępczej działalności sędziów, ma obowiązek zawiadomić organy ścigania, albowiem rozpowszechnianie w mediach, w tym w prasie zagranicznej, tego typu nieprawdziwych stwierdzeń, podważających autorytet organów państwa, nie przystoi szefowi rządu Rzeczypospolitej Polskiej, szkodzi wizerunkowi kraju i krzywdzi tysiące uczciwych sędziów.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 gru 2017, 20:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
korbaczeska pisze:
Panie Krzywousty, przedstawiaj pan dowody albo odszczekaj

....



Osobiście nie wierzę że taka praktyka jest rozpowszechniona, nie wiem jednak czy mam rację.

http://www.rp.pl/Sedziowie-i-sady/30903 ... nikow.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 gru 2017, 20:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Nie mam racji.

Cytuj:
stało się regułą, że uzasadnienia wyroków karnych i wykroczeniowych nie mają się nijak do rzeczywistych motywów, jakie stały u podstaw wyroku.

Mecenas Andrzej Michałowski wypowiedział się na ten temat na forum Krajowej Rady Sądownictwa w następujących słowach:

„Słucham ustnych motywów wydanego przed chwilą orzeczenia, a po miesiącu, dwóch zaczynam lekturę uzasadnienia pisemnego. I muszę przyznać, że nie pamiętam, a jestem adwokatem od 18 lat, kiedy uzasadnienie pisemne w dużym stopniu pokrywało się z motywami ustnymi”.

Źródło: „Zasady etyki sędziowskiej – teoria i praktyka” – szczegółowa relacja z debaty redakcyjnej Kwartalnika KRS, „Kwartalnik KRS” 2011, nr 4, s. 12.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 gru 2017, 20:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
Dziwne że nie głosowałem na Palikota przecież chciał mi po śmierci dać bardzo wysoką emeryturę.



Też uważam, że to dziwne. Ale są różni dziwni ludzie na świecie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2018, 12:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Krzywousty napierdział bzdetów w Davos,

Cytuj:
Rosja jest obecnie największym zagrożeniem dla Polski, powiedział premier Mateusz Morawiecki na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos w wywiadzie dla „Politico”.


że też chcą go w ogóle słuchać.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2018, 13:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
W mętnej wodzie wiadomości, gdzie wszystko płynie powoli i normalnie potrzebny jest od czasu do czasu cudak, który chuj wie skąd się urwał. Tak po prostu żeby ludziska mieli radochę. W latach 20-tych poprzedniego wieku w knajpach na dansingach atrakcją dla gości często byli czarnoskórzy śpiewacy i śpiewaczki, tancerze i tancerki. Żeby zobaczyć Murzyna w takiej Warszawie ciągnęły tłumy. Tak samo jest z Morawieckim - żeby zobaczyć posłuchać, występu egzotyki, małpy na uwięzi też ciągną tłumy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2018, 3:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Temu z krzywym ryjcem już pierdoli się od nadmiaru wadzy . Oto czego najebał podczas ostatniego pobytu w Berlinie.
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/mateus ... ja/t3h8sn0
Cytuj:
Musimy to tłumaczyć ludziom. W 1968 r. nie było w ogóle Polski. Był reżim komunistyczny, który tak naprawdę paskudnie traktował Żydów. To wszystko to karygodny i błędny atak na dobre imię Polski. Musimy na to reagować, a ustawa którą podpisał prezydent, trafiła teraz do Trybunału Konstytucyjnego - powiedział Morawiecki.


To gdzie ta menda chodziła do szkoły ? Gdzie stary krzyworujca zarabiał na jedzonko ? Gdzie za darmo studiował ? Niech spali wszystkie kwity jakie otrzymał przed i po 1968 za PRL-u. Może zostawić sobie tylko świstek od proboszcza z katechezy i od I komunii oraz bierzmowania. To wystarczy temu "myślicielu". Czy tej łajzie nie przyjdzie do tego zrytego łba, że obraził miliony ludzi żyjących i pracujących w PRL-u w którym gnom się wykluł ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 151  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group