forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 gru 2017, 20:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
Boruch pisze:
Cytuj:
Szef MON wypowiedział się na spotkaniu Klubów "Gazety Polskiej". – Proszę, możecie mnie dowolnie odwoływać. Ale jeżeli chcecie, aby armia polska, była armią polską, a nie armią, która na rozkaz rosyjski, oskarża własnych pilotów, że zabili własnego prezydenta, żeby ukryć zbrodnię dokonaną przez kogo innego, (...) to nigdy tego nie zrobię. Przyrzekam państwu, nigdy. Nigdy, bo uważam, że to po prostu hańba – powiedział Antoni Macierewicz podczas zjazdu Klubów "Gazety Polskiej" w Spale.


http://natemat.pl/224985,hanba-ktora-tr ... stanowisku


Czekam z utęsknieniem dnia kiedy to indywiduum odejdzie z polityki. Odejdzie w hańbie, bo taka kreatura musi tak skończyć.


Pan znowu rozumujesz, oko za oko, ząb za ząb, kiedy Panu tłumaczę, że to nędzne rozumowanie
Macierewicz udowodnił już, że jest trudnym przeciwnikiem, Pan go nie pokonasz, nawet 100 takich jak Pan go nie pokona a nawet gdybyś Pan pozbawił go wpływu na innych, pokonał i skutecznie go ponizyl to co? Jesteś Pan gość, bo panują pańskie przekonania a poczucie niesprawiedliwości i panowania zła ma już ktoś inny, nie Pan?

Dlaczego nie zechcesz Pan Macierewicza odmienić, przekonać, przekształcić na korzystną dla Pana formę lecz pragniesz go zniszczyć, pragniesz widzieć jego cierpienia?

Pan się kurwa mać uwolnij od własnego pragnienia zemsty, bo Pan zniszczysz nie tylko Macierewicza i siebie ale przy okazji jeszcze mnie!
Zaakceptuj Pan sprzeczne poglądy, zaakceptuj Pan sprzeczne sądy! Nie zgadzaj się Pan z nimi ale nie zapowiadaj odwetu.

Ja powiem Panu co ja zrobię, kiedy Pana przekonania już zwycięża. Wysram się na stanowione przez Pana prawa tak samo jak już sram na prawa stanowione przez Macierewicza. Oczywiście wezmę wzgląd na opłacanych, z podatku VAT zebranego od biedoty w Biedronce, policjantów, sędziów, poborcow, komorników gotowych za kasę egzekwować co Pan ustanowisz ale żadnego sprzymierzenca Pan we mnie mieć nie będziesz a jedynie kolejnego wroga.


Panie, Pan mi zarzucasz zemstę a z treści wynika, że to Pan pragnie zemsty na mnie. Plujesz Pan jadem niezgorzej jak kobra. Czy ja chce się mścić na Macierewiczu? Bzdura. Nie ma zamiaru takim człowiekiem brudzić sobie rąk. Liczę na zrządzenie losu, który sprawi, że przyjdzie na niego sprawiedliwość a on odejdzie w hańbie. Tylko tyle. Tak więc racz się Pan ode mnie odpierdolić, co? Odmienić Maciereicza :lol: :lol: O kuźwa :shock:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2017, 20:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Zjadliwe jest życzyć komuś porażki.
Ja teraz Ciebie odmieniam albowiem nie chcę aby w zastępstwie poglądów Macierewicza zaczęły nade mną panować twoje pełne życzeń porażki przeciwnikom swiatopogladowym.

Poprawa świata nastąpi wtedy kiedy zaczniesz życzyć Macierewiczowi i jemu podobnym odmiany, empatii, tolerancji, wyrozumiałości a nie poniżenia, poczucia wstydu i hańby.

Naprawdę nie rozumiesz, że bezwzglednosc jaką spotyka wielu ludzi jest w nas?
Załóżmy, że zdołasz złamać Maciera, spowodować, że kleknie przed Tobą, że nie odważy się Ci sprzeciwić i co tym osiągniesz? Zaspokoisz swoje pragnienie dominacji?

Tłumaczę Ci, nie jesteśmy malpami, nie jesteśmy krowami, nie jesteśmy swiniami opanuj choć trochę swoje prymitywne instynkty.

Chcesz wyrozumiałości?
Stan się wyrozumiały!
Chcesz przychylności?
Zacznij sprzyjac!
Chcesz miłości?
Zacznij kochać!

Budujemy wyższą kulturę - rozumiesz?
Nie nasladujemy malp, nie wzdychamy do naszych dziadów, którzy na polu walki napierdalali się siekierami - budujemy nowe perspektywy, tworzymy przyszłość.
Dasz radę się opanować i przystąpić do takiego planu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2017, 20:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Mam szkodnikowi życzyć dobrze twoim zdaniem? Ty liczysz na to, że Antka można odmienić?

Obrazek

Budujemy wyższa kulturę? Owszem ale nie z takimi typami.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2017, 20:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Zrozum na tym padole łez są tylko takie typy, innych nie ma. Ty też jesteś takim typem. Albo tworzymy coś z takimi typami albo nie tworzymy wcale i tylko myślimy o tym jacy sami jesteśmy dobrzy, jacy inni są źli i jaki świat jest niesprawiedliwy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 11 gru 2017, 8:30 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Właśnie: - oni się dziwnie lubio...... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 gru 2017, 9:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
MMM pisze:
Boruch pisze:
Mam szkodnikowi życzyć dobrze twoim zdaniem? Ty liczysz na to, że Antka można odmienić?

Obrazek

Budujemy wyższa kulturę? Owszem ale nie z takimi typami.


Boruch, Ty mądry facet jesteś. Przestań odpowiadać temu choremu na głowę człowiekowi, bo też będziesz lądował na wysypisku :D



Pani MMM, jeżeli Pani tak uważa jako moder.....? Na pewno się nie obrażę i zrozumiem. Fakt, ta fotka jest tu chyba zbędna.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 11 gru 2017, 9:57 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 11 gru 2017, 9:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stary praktyk pisze:
Właśnie: - oni się dziwnie lubio...... :lol:


Czy sie "lubio"? Nie wiem jak to nazwać. Mnie tam Krystkonek nie wadzi. Gość jest nieźle zakręcony. Potrafi tak się zapędzić w swojej filozofii, że podczas jednej wymiany poglądów zaprzecza temu co wcześniej stwierdził. Znam tu kilku co najmniej o dwie klasy bardziej zakręconych. Ta więc Krytkon moim zdaniem przysparza kolorytu temu fo, choć niekoniecznie wszystkim musi się to podobać, tak samo jak zapewne nie wszystkim podoba sie i moje pierdzielenie. ;)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 11 gru 2017, 15:04 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Krystkon to małe piwo ale Krzywousty będzie chrystianizował Macrona
Nie dość, że trza ich było nauczyć jeść widelcem to tera będziemy ich chrystianizować.
Kiedy oni się nam wypłacą z tego długu ?!
Może trza było o te Mistrale wystąpić....i na dokładke parę wiertolotów by dorzucili i by się im dług skreśliło a tak........ :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 11 gru 2017, 15:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
stary praktyk pisze:
Krystkon to małe piwo ale Krzywousty będzie chrystianizował Macrona
Nie dość, że trza ich było nauczyć jeść widelcem to tera będziemy ich chrystianizować.
Kiedy oni się nam wypłacą z tego długu ?!
Może trza było o te Mistrale wystąpić....i na dokładke parę wiertolotów by dorzucili i by się im dług skreśliło a tak........ :oops:


Chrystianizacja możliwe że wielkich efektów nie przyniesie, zmiany nadejdą same, pokolenie zaćpanych dzieci kwiatów już wymiera. Makron to ofiara hipisowskich eksperymentów, nie jest reprezentantem pokolenia a ofiarą systemu, bez żadnej przyszłości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 11 gru 2017, 16:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
tjaaaaaa! Rzekłbył, że tylko siadać.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group