forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 gru 2017, 17:48 
ladaco pisze:
durniów zakopuję w dole z wapnem.


Obrazek


Ostatnio zmieniony 07 gru 2017, 18:49 przez WLR, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 gru 2017, 18:01 
Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 gru 2017, 18:37 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ja widzę ino napis "obrazek".......?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 gru 2017, 18:40 
trudno, pozostaje ci wyobraźnia, zresztą obrazek jest dla przygłupa alternatywy.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 gru 2017, 18:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stary praktyk pisze:
Ja widzę ino napis "obrazek".......?!


Bo to już wszystko.
Co można dowolnie interpretować.
Jak np. olewam to albo jakie to wszystko jest chore. Każdy inaczej i w zgodzie z własnymi emocjami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 10:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Dobrze powiedzane, bo bez dymisji, i bez skandalu... :lol: :lol: :lol:
Przecież p. Prezydent takiej dymisji może nie przyjąć i co wówczas, że zapytam...!? :D
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... aj/z7x5l2x

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 gru 2017, 11:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
:shock: Kurwa, jeszcze jeden wybitny prozaik na śmietniku. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 gru 2017, 11:18 
nie irytuj sie


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 gru 2017, 14:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
On sie nie irytuje. On tylko stfierdza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2017, 19:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Cytuj:
Szef MON wypowiedział się na spotkaniu Klubów "Gazety Polskiej". – Proszę, możecie mnie dowolnie odwoływać. Ale jeżeli chcecie, aby armia polska, była armią polską, a nie armią, która na rozkaz rosyjski, oskarża własnych pilotów, że zabili własnego prezydenta, żeby ukryć zbrodnię dokonaną przez kogo innego, (...) to nigdy tego nie zrobię. Przyrzekam państwu, nigdy. Nigdy, bo uważam, że to po prostu hańba – powiedział Antoni Macierewicz podczas zjazdu Klubów "Gazety Polskiej" w Spale.


http://natemat.pl/224985,hanba-ktora-tr ... stanowisku


Czekam z utęsknieniem dnia kiedy to indywiduum odejdzie z polityki. Odejdzie w hańbie, bo taka kreatura musi tak skończyć.


Pan znowu rozumujesz, oko za oko, ząb za ząb, kiedy Panu tłumaczę, że to nędzne rozumowanie
Macierewicz udowodnił już, że jest trudnym przeciwnikiem, Pan go nie pokonasz, nawet 100 takich jak Pan go nie pokona a nawet gdybyś Pan pozbawił go wpływu na innych, pokonał i skutecznie go ponizyl to co? Jesteś Pan gość, bo panują pańskie przekonania a poczucie niesprawiedliwości i panowania zła ma już ktoś inny, nie Pan?

Dlaczego nie zechcesz Pan Macierewicza odmienić, przekonać, przekształcić na korzystną dla Pana formę lecz pragniesz go zniszczyć, pragniesz widzieć jego cierpienia?

Pan się kurwa mać uwolnij od własnego pragnienia zemsty, bo Pan zniszczysz nie tylko Macierewicza i siebie ale przy okazji jeszcze mnie!
Zaakceptuj Pan sprzeczne poglądy, zaakceptuj Pan sprzeczne sądy! Nie zgadzaj się Pan z nimi ale nie zapowiadaj odwetu.

Ja powiem Panu co ja zrobię, kiedy Pana przekonania już zwycięża. Wysram się na stanowione przez Pana prawa tak samo jak już sram na prawa stanowione przez Macierewicza. Oczywiście wezmę wzgląd na opłacanych, z podatku VAT zebranego od biedoty w Biedronce, policjantów, sędziów, poborcow, komorników gotowych za kasę egzekwować co Pan ustanowisz ale żadnego sprzymierzenca Pan we mnie mieć nie będziesz a jedynie kolejnego wroga.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group