forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 gru 2017, 19:34 
krystkon pisze:
a jeśli nie potraficie przekonać to znak, że nie macie racji, bo pod siłą argumentów wszystko się ugnie.


Pojedźcie panie krystkon np. do Krakowa, idźcie pod stadion Wisły i próbujcie przekonać jej kibola, że Cracowia jest lepsza.

Z Baryckim i Brątem pójdzie wam już łatwiej. ;)


Na górę
  
 
Post: 04 gru 2017, 19:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Przekonasz Pan kibola raz i z wroga masz sprzymierzenca na całe życie, nie przekonasz to już zawsze będziesz Pan potrzebował budować mury i najmowac policję. Co kosztuje mniej energii i jest bardziej efektywne?

Że już nie wspomnę, iż w Pana wypowiedzi zawarta jest zjadliwa teza, że człowieka jest zły.
Jakie powszechna i jakże niszcząca wszystkich teza.


Ostatnio zmieniony 04 gru 2017, 19:41 przez krystkon, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 04 gru 2017, 19:42 
Zamiataj!


Na górę
  
 
Post: 04 gru 2017, 19:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
MMM pisze:
A Panowie, a i jakaś Pani, która chce sobie coś pomalować na zielono, to tak do moderatora, czy jak kumy na bazarku?
To co?
Sprzątamy :D


Naprawdę grozisz czy tylko arogancję wyrażasz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 04 gru 2017, 20:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
MMM pisze:
Przykro mi gościu, ale jesteś idiotą i nie chce mi się z tobą gadać.
Uwznioślaj się więc może lepiej w swoim wątku.


Ale przyznasz, że współczesny świat bardziej na twych mądrościach opiera się niż na moich idiotyzmach, więc ja do jego stworzenia się nie poczuwam a ty powinnaś.

I twierdzę, że na galerii handlowej w centrum Warszawy świat się nie kończy lecz sięga jeszcze dalej.

Jak widzisz to jest oskarżenie współcześnie panujących nam poglądów i nie o jakiś tam idiotyzm lecz zwyczajnie o zło.

Ale nie najmę prawnika, żeby Cię oskarżył, nie najmę sędziego, żeby Cię skazał, nie najmę policjanta żeby Cię zniewolil ani strażnika, żeby Cię uwięzil.
Po prostu sobie żyj i zarzucaj innym co tam chcesz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 04 gru 2017, 21:37 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2017, 22:01 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
MMM pisze:
A Panowie, a i jakaś Pani, która chce sobie coś pomalować na zielono, to tak do moderatora, czy jak kumy na bazarku?
To co?
Sprzątamy :D

Nie wiem, do kogo Panowie, ale "jakaś pani", czyli ja pytanie przesłałam do Administratora forum, a nie do Pani MMM. Może Pani nie zauważyła tego faktu i poczuła się Pani upoważniona do posprzątania także wątku Administratora. Gratuluję poczucia ważności zielonej misji. Powodzenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 04 gru 2017, 22:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
I jeb na wysypisko albowiem dzień bez wzgardzenia tym, z czym nie potrafię się zgodzić, jest dniem straconym.

Ale powiadam wam droga do nie stawiania nowych murow i do nie tworzenia matek wszystkich bomb wiedzie poprzez ciemną dolinę akceptacji tego czego zaakceptować nie chcemy, bowiem w społeczeństwie nikt nie robi tego co tylko chce lecz potrzebuje zrobic to, czego chcą inni, a inni nierzadko chca sprzecznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2017, 22:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Qśka QqRydz-Qqć pisze:
MMM pisze:
A Panowie, a i jakaś Pani, która chce sobie coś pomalować na zielono, to tak do moderatora, czy jak kumy na bazarku?
To co?
Sprzątamy :D

Nie wiem, do kogo Panowie, ale "jakaś pani", czyli ja pytanie przesłałam do Administratora forum, a nie do Pani MMM. Może Pani nie zauważyła tego faktu i poczuła się Pani upoważniona do posprzątania także wątku Administratora. Gratuluję poczucia ważności zielonej misji. Powodzenia.


Skoro wyświetla się MMM po zalogowaniu działający przycisk "wywal w kosmos", który innym tendencyjnie się nie wyświetla, no to chyba jest tym administratorem.
Mi pojęcie zielonej misji pasuje do postaci Hulk'a. On też lubił pokazać swoje niezadowolenie, kiedy ktoś robił coś co mu się nie spodobało.

----------
Czy dzieki tej cenzurze ktoś zrozumiał juz jak doszlo do obozow zaglady?
Jesli nie to wyjaśniam - co mnie będą wkurwiac inni, którzy nie chcą tego co ja, skoro potrafię ich puścić kominem?

MMM czy Skorpion nie czaja pewnie nawet, że bazują na tym samym wkurwieniu, które panowało już nad umysłami SS, choć w wersji bardziej hardcore.

Dlatego proponuję.
Zastanów się 10x zanim kogoś oskarzysz o zło I 10x zanim oskarzysz kogoś o głupotę, bo na pewno mylisz się.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2017, 7:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
No i za ten hejt macie u Najjaśniejszego przesrane. Zapomnieliscie chyba, że hejtujecie ludzi, którzy głoszą wolę PANA. Będziecie gotować się w smole demony.

Zanim jednak na poważnie powiecie komuś w twarz "ty debilu!" zastanówcie się 5x jak się czujecie kiedy wam ktoś w twarz na poważnie mówi "ty debilu!".

Wg mnie żadną sztuką nie jest siebie i innych eksponowaniem różnic wkurwic tak, że złość i nienawiść wszystkich sparalizuje. Sztuką jest porozumieć się z tym, którego nie lubi się.

Kościół nie jest organizacja pedofilska. To fałszywe i bardzo krzywdzące. Kto krzywdzi innych sam prawdopodobnie zostanie w końcu skrzywdzony.

Kościół ma prawo moralizowac, każdy ma takie prawo.
Jesli chcecie być elitą - arystokracja - to pamiętajcie, że arystokracja nigdy nawzajem nie określała się pojęciami "ty szmato". Na tym polega wyższa kultura, że pomimo sprzeczności szanujemy się nawzajem. Nikt was nie zmusi przemocą do spowiedzi z praktykowania homoseksualizmu a to, że ktoś uważa, iż powinniście się wyspowiadac z tego - co z tego? Niech sobie uważa co chce dopóki nie stosuje przemocy fizycznej i słownej. I wy też tak róbcie, uważajcie co tam chcecie ale nigdy nie stosujcie przemocy, nie opluwajcie, po prostu nie zgadzajcie się z tym i już.

Żyjmy ludzie w pokoju a nie ziejac wzajemną nienawiścią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 381, 382, 383, 384, 385, 386, 387 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group