forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 9:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 gru 2017, 23:24 
WLR pisze:
Kurwa, dwa lata temu pisałem, że ślepemu dano ster, to mnie wtedy świrem nazywano.
Bany mi wiszą kalafiorem, a wy mnie cmoknijcie w aparat. Przyszedłem na forum, na którym
bany były normą i Ty Ryba również! Forum zwyczajnie powróciło do korzeni. MMM nie robi
nic innego niż wontrupka, samokrytyka, ksiąc, a wcześniej Larry. Skąd to nagłe oburzenie,
hę? Może Redakcja, pomimo pewnych oznak ociężałości przyznała nareszcie, że pomysł z
"rewolucją" był eksperymentem bez przyszłości?


Jest tylko jeden maleńki "problem".
Bany, kasowanie postów, przenoszenie gdzie popadnie, zakładanie "korytka" i przenoszenie tam postów nielubianego przez moda użytkownika, banowanie osoby, która posiada to samo IP bo zwyczajnie korzysta z jednego łącza co inny user, a nie pisze niczego obraźliwego , nie wypowiedziała ani jednego przekleństwa czy czegokolwiek uprawniającego do dania bana, przekazywanie innej osobie kodów do forum, sekowanie tylko nielubianych przez siebie i swoją klikę userów, groźby banów zupełnie bezpodstawne i argumentacja typu: "niech odpocznie od forum" to chyba mamy jednak "problem".
Mod(nadal nieformalny) , który nadaje się do zabawy w piaskownicy, nie wnosi niczego, oprócz podziałów na forum nie powinien nigdy dostać nieograniczonego dostępu do foNIE!


Na górę
  
 
Post: 03 gru 2017, 23:56 
WLR pisze:
Nic nie wiem o modzie nieformalnym. Fakt, że od czasu mojego pojawienia się na forum,
znacznie zmieniła się komunikacja moderacji z userami. Obecnie przypomina POPiSowskie
traktowanie suwerena, czyli morda w kubeł. Niegdyś mod ostrzegał usera przed banem, a po
zbanowaniu raczył informować społeczność o powodzie i czasie wykluczenia. Cóż, jakie czasy,
takie forum, czyli nóż w plecy i brak cywilnej odwagi, aby wziąć odpowiedzialność. Do tego
mam pretensje, ale do samych banów nie, bowiem na forum z banami się rejestrowałem, a
i różniste kółka adoracji zawsze tu bywały. Kto jest więc tym modem spoza? Dowiem się, czy
twoja odwaga jest z gatunku tej moderacyjnej?


Co do mojej odwagi, to raczej się nie wypowiadaj.
Udajesz idiotę, czy nim jesteś? Kliknij na pierwszej stronie Moderatorzy globalni. Jest tam dwóch modów podświetlonych na zielono, natomiast po forum lata samoustanowiony mod MMM. Dostała kody do forum od kogoś zaprzyjaźnionego z redakcji, tyle w temacie, pewnie niedługo zostanie wszystko usunięte, jak i pozostałych moich postów tak ze 30-40 :lol: Pierwsza czynność po dostaniu kodów to zbanowanie Baryckiego, druga Edny, trzecia to ban dla mnie , dla Ladaco i szereg innych akcji, wspieranych przez kolegę, który tak poczuł się pewny swojego miejsca na forum, ze naubliżał Skorpionowi i łooooo wielka tragedia dopiero się stała dla co niektórych :lol: wyleciał z forum z hukiem, zbanowany z poprawką, bo załozył nowy , obraźliwy dla Skorpiona nick. Według podwójnych standardów co niektórych bywalców forum, ban dla stanaxa to wielkie haloo, ale pozostałe bany jak najbardziej zasłużone.
W razie jakiegoś pozwu sądowego to odpowiedzialność poniosą Canis I Skorpion, jak mniemam, bo trzeciego moda oficjalnie nie ma.


Na górę
  
 
Post: 04 gru 2017, 0:52 
WLR pisze:
Dobra MMM nie jest na zielono, ale i ksionc przez lata był modem, a kolorkiem nie różnił się od zwykłego usera.
To, że MMM ma dostęp do panelu moda oznacza, że z woli redakcji jest modem. Przypominam, że Rozenek
idąc w posły, swoją partnerkę uczynił administratorką nawet, a nie była ona z redakcji tylko z redaktora.
Chciał to dał jej dostęp, bo pewnie jest to dla ciebie zaskoczeniem, ale to jest forum Tygodnika NIE, a więc
to redakcja decyduje kto tu miotłą macha. Ponadto Canis ani Skorpi nie są aż tak niewydolni intelektualnie,
aby potrzebowali społecznego opiekuna, a zresztą funkcja moderatora to nie tatuaż i łatwo można się jej
pozbyć. Wiem co mówię. Trwają na szczocie, więc im odpowiada taki stan, nieprawdaż? Szukasz dziury w dupie.

Trwasz zresztą w schizofrenii, bowiem piszesz, że Skorpi i Canis w razie czego odpowiedzą przed sądem, a to
właśnie za sprawą Baryckiego mieliby na to szansę. To, że tobie nazywanie starą kurwą robi kisiel w majtach nie
oznacza, że innym userkom również. Można by wszak w związku z tym twierdzić, że to MMM uratowała dupy tym
dwóm Zielonym Kukiełom, którym jaj nie starczyło na Baryckiego usunięcie. A ty tęsknisz za świrem jak Suśki
za rozumem. Stanax to inna sprawa.


Schizofrenia prawisz :lol: :lol: Spójrz na siebie! Bez odbioru, bo porzygać się można od tej wazeliny w twoim wykonaniu :lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: POLAR!
Post: 04 gru 2017, 0:57 
Polar, kiedyś mocno Ci dopiekłam porównując z WLRem! Odszczekuję!! Zabrakło mi wtedy argumentów i zachowałam się nie fair. Przepraszam.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 04 gru 2017, 8:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
No i pokłóciła się z całym internetem, w zacietrzewieniu już się jebie w tlenionym łbie, kto wróg a kto przyjaciel.
Niech jakaś łaskawa Zielona Miotła posprząta to cale żenujące gówno.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 04 gru 2017, 8:54 
Hornet pisze:
No i pokłóciła się z całym internetem, w zacietrzewieniu już się jebie w tlenionym łbie, kto wróg a kto przyjaciel.
Niech jakaś łaskawa Zielona Miotła posprząta to cale żenujące gówno.


Może tobie się coś jebie, choć bez jajec to raczej odpada :lol: Miotła część moich postów wysłała w kosmos, resztę masz na wysypisku, nawet nowy watek z Oślej został usuniety na wysypisko/gdzie logika? Miotła zakłada wątek razem z tobą/bezjajcu "Korytko dla Pimpka..., redaguje go troskliwie, klakierki klaszczą, a jakaż jakość merytoryczna :lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 04 gru 2017, 18:29 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 977
Szanowna Redakcjo, mam pytanie: jeżeli wymaluję sobie zielony podpis pod swoim nickiem, to też będę mogła, jak pani Źobro?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2017, 18:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Zielony nie kuma, że kontrowersje są najcenniejsze i że ludzie podąża za tym, co obudzi w nich najsilniejsze emocje.
Zamiast prowokować wrzenie ten studzi. Gupi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 gru 2017, 18:42 
Gupiś! Kiedyś emocje tak wykipiały, że redakcyjny prawnik miał zajęcie,
userowi prorok się do dupy dobrał, a jeden z lepszych modów zrezygnował.
Absurd sięgnął poziomu, na którym profesor medycyny miał się procesować
z pacjentem psychiatryka. To jest żywioł a nie twoje pisemka dla jehowych. :lol:


Na górę
  
 
Post: 04 gru 2017, 19:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
WLR pisze:
Gupiś! Kiedyś emocje tak wykipiały, że redakcyjny prawnik miał zajęcie,
userowi prorok się do dupy dobrał, a jeden z lepszych modów zrezygnował.
Absurd sięgnął poziomu, na którym profesor medycyny miał się procesować
z pacjentem psychiatryka. To jest żywioł a nie twoje pisemka dla jehowych. :lol:


Wasz stosunek do oskarżeń człowieka przez człowieka jest absurdalny, że tak zasygeruje - i chuj z tym!
W dążeniu do prawdy i dobra nie ustajesz wtedy nawet gdy ludzie sobie łby rozwalaja a krew płynie strumieniami a co dopiero wówczas gdy jakaś papuga pofatyguje się wypluc z siebie pismo z bohomazem o winie człowieka.

Jesli przekszalcicie to forum w ciepły kurwidolek, w którym paru pajacow lize się po tyłach, to ono umrze śmiercią naturalną.

Jesli moderator spekal, bo nie wytrzymał ciśnienia, to pozwólcie mu odejść, nie każdy się do tego nadaje.

-------
Aaaaa
I przywróccie Baryckiego i napiszcie do Bronto, że jest zawsze mile widziany, bo inaczej uznam was za cioty - moderatorzy od siedmiu boleści.
Zamiast otwierać umysły i mierzyć się z wyzwaniami wy zakładacie klapki na oczy. Baryckiego potrzeba przekonać a nie zbanowc, a jeśli nie potraficie przekonać to znak, że nie macie racji, bo pod siłą argumentów wszystko się ugnie. Ale jesteście za słabi intelektualnie więc zniżacie się do prymitywnej przemocy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group