forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 01 gru 2017, 20:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
ladaco pisze:
kurwa, nawet na śmietniku nie ma spokoju


Cholerna cenzura.
Oto jak działa własność prywatna i co znaczy przebywać w cudzej przestrzeni.
To wyjaśnia dlaczego każdy chce być właścicielem lub jego pełnomocnikiem - każdy pragnie władzy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 21:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
ladaco pisze:
jakoś nie mam wątpliwości, kto dzisiaj sie zesrał, mam cie przwinąć?


https://www.youtube.com/watch?v=GAqWlbQ7lH8


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 21:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Wszystko idzie w dobrym kierunku już niedługo nikt nam PiSowcom nie będzie bruździł i uchwalimy Forum+

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 21:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
st1111 pisze:
piotrek pisze:
A dla mnie fajnie, jeszcze trochę i sam zostanę, nie będę musiał foto wklejać, bo po co i tak je mam na swoim komputerze.

I tak nas tu na palcach można policzyć, zamiast nas śmietaną karmić i ciasteczkami to wyganiają jednego za drugim.

Durdom.


Się Pan nie martw będziemy się wymieniali fotkami bo jest szansa że mnie nie wyrzucą mimo kontrowersyjnych zdjęć kwiatków.


Kumie chwalą nas.
A kto?
Wy mnie, a ja was.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2017, 19:07 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Hornet pisze:
Ja w sprawie banicji niejakiego stanaxa- czy moderator Skorpion 13 banując Stanaxa, działa zgodnie z wytycznymi Redakcji, czy ujebał sobie swoje własne państwo w Państwie i rządzi według widzimisię???
Pytam, bo od dawna wiadomo, że na Forum Tygodnika NIE nie ma banów a w sprawach zmieszania z błotem, proszę chuja, kierujemy sprawę do organów ścigania.
Proszę mnie nie olewać i odpowiedzieć rzeczowo.


Ja w sprawie formalnej jak by co, proszę chuja, a więc nastała nowa tradycja w kwestii banowania, znaczy dozwolone. Precedens stworzyła mmm, banując Baryckiego. Nikt nie protestował,no może jedna osoba, a to się nie liczy. Nie żebym Baryckiego żałowała, co to to nie, ale podwójne standardy też mi nie pasują :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2017, 20:01 
MMM pisze:
Obrazek



dopadła sraczka czy zatwardzenie? :lol: :lol: :lol:


kolejne obrazeczki z dupy wyjęte, infantylne tekściki i działania nie mające nic wspólnego z jakimkolwiek poziomem obowiązującym moda, choćby założenie wątku na wysypisku pod szyldem ladaco, nazywanie usera Pimpkiem(ale moderatorowi wypada :lol: ) głupkowate zabawy nie licujące z jakimkolwiek poziomem, ale zabawa jest, co numero ZERO :lol:

Ale nosił wilk razy kilka ....


Na górę
  
 
Post: 03 gru 2017, 20:07 
beton pisze:
Hornet pisze:
Ja w sprawie banicji niejakiego stanaxa- czy moderator Skorpion 13 banując Stanaxa, działa zgodnie z wytycznymi Redakcji, czy ujebał sobie swoje własne państwo w Państwie i rządzi według widzimisię???
Pytam, bo od dawna wiadomo, że na Forum Tygodnika NIE nie ma banów a w sprawach zmieszania z błotem, proszę chuja, kierujemy sprawę do organów ścigania.
Proszę mnie nie olewać i odpowiedzieć rzeczowo.


Ja w sprawie formalnej jak by co, proszę chuja, a więc nastała nowa tradycja w kwestii banowania, znaczy dozwolone. Precedens stworzyła mmm, banując Baryckiego. Nikt nie protestował,no może jedna osoba, a to się nie liczy. Nie żebym Baryckiego żałowała, co to to nie, ale podwójne standardy też mi nie pasują :)



a cóż to niby jest :lol: :lol: :lol: teraz podwójne standardy nie pasują, żenua :evil: Inni też zostali zbanowani przez nie wiadomo CO, dostęp do numerów IP uzyskały postronne osoby( nie tylko numero ZERO!, ale i osoba mająca za swoje wyczyny różowy kaftanik) praktycznie bez wiedzy Redakcji, po "starej" znajomości osoba postronna, o niskim poziomie ma wpływ na działanie forum NIE. Chyba wszyscy zadowoleni :lol: :lol: :lol: Cieszcie się, macie teraz własne kółko różańcowe, i tylko patrzeć jak zamemłacie się wzajemnie.


Na górę
  
 
Post: 03 gru 2017, 20:12 
Niezła i na jakże wysokim poziomie intelektualnym zabawa :lol: jacy userzy, takie forum, aaa, bym zapomniała, forum też warte swojego nowego moda :lol: , który założył ten wątek i pieczołowicie go uprawia.


Na górę
  
 
Post: 03 gru 2017, 20:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Jeśli Paniom się nie podoba na tym żałosnym Forum to proszę aby Panie z łaski swojej spierdalały na szczaw.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2017, 21:00 
Hornet pisze:
wypierdolić stąd tę histeryczkę


masz wreszcie swoje upragnione i długo wyczekiwane pięć minut :lol: :lol: :lol:
Zasraj to forum do reszty, pacanie bez jaj :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 378, 379, 380, 381, 382, 383, 384 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group