forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 13:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
Boruch pisze:
stary praktyk pisze:
A nie obawiasz się przypadkiem, - Kristi, - że gdy będziesz zbyt długo ten "umysł" tak bombardował,
to albo on pójdzie i z mosteczka do wody, albo, - co bardziej prawdopodobne, - weźmie kamienia i Ci jebnie.......?!
Chodzi o to, że ludzie w zasadzie nie lubią być zbyt długo bombardowani....... :oops:
Na swoim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że już mnie Twoje artykuły powoli nudza i przestaje je czytać. Ot! - sporadycznie zajrzę co tam kompinujesz ale po dwóch linijkach mam dosyć.
I nie myśl, że coś do Ciebie mam.....absolutnie nic.
Po prostu to co piszesz, - wydaje mi się nudne. ;) O mnie możesz być spokojny; ja wyrozumiały jestem ale ktoś może nie zdzierżyć i Ci z tego kamienia sypnie....... :lol:



No faktycznie ja nie przewidziałem tego, że przecież takiemu co "bombarduje" można po prostu kamieniem jebnąć. Dobrze to wymyśliłeś Panie Stary. Przecież to zgodne z ludzka i co ważne polską naturą, co nie? A tu Krystek będzie nas bombardował :lol:

Mi też jest coraz ciężej przebrnąć przez teksty Krytka albowiem to co uważa jest niestety nierealne. Nierealne tak samo jak ekonomia Marksa. Tak naprawdę on proponuje to samo.


Jak to samo, kiedy:
brzydze się własności państwowej
popieram kryptograficzny charakter księgi własności, żeby żaden urzędas swoimi mackami nie tknal prywatnej własności nawet jeśli będzie tego pragnął
sprzeciwiam się rękami i nogami panstwowemu i darmowymi leczeniu, państwowej i darmowej szkole - jedynie prywatne i jedynie za kasę
popieram egzekucję jawnej i opodatkowanej własności prywatnej
zadam sprywatyzowania działalności wytworczej i egzekucji własności jawnej i opodatkowanej licencji
gardze tajna demokracją i wybieram jawny kapitalizm

I to jest to samo co zaproponował Marks???
Bez jaj!



Już wiem, Tobie jest bardzo blisko do modelu państwa proponowanego przez Janusza Korwina Mikke. On twierdzi, że poszedł do EP po to aby rozpierdolić UE od środka. Jak na razie bierze spora kasę - tylko. A rezultatów rozpierduchy Janusza nie widać. Jest po prostu Januszem zagranicą.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 13:58 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
st1111 pisze:
Ząbki trochę nierówne.


Kurwa!
Gdzie Wy, - Stanisławie jaieś "ząbki" tu widzicie......?!
Albo przetrzyjcie sobie okulary, - jest taki Screen cleaner LCD & Plasma - albo.......
( ale to aż niemożliwe ) - zmieńcie sobie dilera......... :shock: To są małe kotki a nie młodociane tygrysy.......! :o
:lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 14:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Praktyk w drewnianych okularach. :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 14:21 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Acha....... :oops:
Co ja bym bez Ciebie Małgoś zrobił...... :D
Bo przecież ta banda tylko jaja se robić potrafi ze starszego człowieka.
No bo sama przyznaj:
Wkleja Hornet kociaczki....to co mnie do nagłej a niespodziewanej Anieli jakieś ząbki obchodzą .......?! :oops:

:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 14:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Czy Januszowi jest cokolwiek blisko do własności wylacznie jawnej i wyłącznie opodatkowanej? Czy Janusz popiera podatek od własności prywatnej? Czy Janusz godzi się na to, by podatek od własności był określony w jawnej demokracji bezpośredniej?
Czy Janusz pójdzie na jawność swoich oszczędności pieniężnych?
Czy Janusz zgodzi się, żeby większość podatku płaconego wyłącznie przez kapitalistów przepływaja bezpośrednio z portfeli kapitalistów do portfeli najemnych roboli i z pominięciem skarbu państwa?
Czy Janusz zgodzi się zakwestionować własność, dla której nie ma jawnego świadectwa wlasnoaci?
Itd.
Z Januszem mamy niewiele wspólnego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 15:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
MMM pisze:
piotrek pisze:
Praktyk w drewnianych okularach. :lol:


Ząbki od zdjęcia, Stary... :mrgreen:


Ojojoj mają siem z czego śmiać ze staruchów. Ja też zachodziłem w głowę jakie kurwa ząbki? A to na pocztówce. Byłem jednak cwańszy od Praktyka i bez nieśmiałość nie pytałem. Ale myslę sobie - jakie kurwa zabki? Nie śmiać mi się z Kolegi Starego! :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 18:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Osla ławka jest opisana jako koryto dla nieposlusznych i zastanawiam się dlaczego? Nieposłuszeństwo i głupota wcale ze sobą nie koresponduja, skąd zatem taki opis do takiego tytułu.

Chciałbym to wyjaśnić, żeby wiedzieć czy w oczach cenzora jestem glupcem czy sprzecznymi człowiekiem.

I naprawdę jestem oslem?

Czytałem gdzieś, że do uznania kogoś za psychicznie chorego wystarczy, że wywołuje u pozostałych negatywne emocje. Czyli albo rozumujesz jak stado albo jesteś chory ; ). I trzeba Cię wyleczyć - oczywiście ptzymusowo.

O matko częstochowska jak ja nie lubię współczesnego człowieka. Strasznie prymitywny, że aż słabość bierze i na wymioty wzbiera.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 20:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
śfiniak pisze:
Ząbki trochę nierówne.


Bo to kancera jezd. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lis 2017, 20:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
śfiniak pisze:
Jeżeli tak wyglądał jak na zdjęciu to na pewno przestrzegał zaleceń lekarzy-tylko dlaczego umarł?


Abyś mógł dostać emeryturę w wieku 65 lat. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 20:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No i pszyszedłszy ksioncu i zara jezykiem filatelysty zapierdolił. Wiem, bo będąc gzubem też się w to bawiłem. Potem mi przeszło.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group