forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 lis 2017, 7:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Popatrz wokół.
Pisdzielce codziennie odbierają komuś jakieś prawa.
Codziennie kłamią, oszukują i kradną.
Krok po kroku niszczą ten kraj.
Widzisz, żeby komuś to tak naprawdę przeszkadzało?
Widzisz jakieś protesty, widzisz chętnych, którzy chcieliby obalić ten rząd i wygnać to bydło z kraju? Bo ja nie.
Czytałem ostatnio wywiad z generałem, który odszedł z armii, Różańskim.
Jęczał, jak to jest źle w armii i kraju za rządów PiS. Powtarzał wszystko to, co słyszymy i sami mówimy codziennie.
Ale gdy go pismak spytał, czy zastanawiał z innymi generałami nad wyprowadzeniem wojska z koszar, to broń Panie Boże.
Gdzież by tam takie grzechy. Wolał oddać stanowisko dyspozycyjnym żołnierzykom.
Tymczasem każdy rozsądny człowiek wie, że pisiory dobrowolnie władzy już nie oddadzą.
Polacy stracili kręgosłupy i poczucie własnej godności.
Za miskę ryżu każdy w tym kraju gotów jest sprzedać własną matkę. O wolności nie wspominając.
Pora się z tym pogodzić.



W sumie tak najwygodniej - pogodzić się i problemu nie ma. Jenak jakoś mi z tym nie po drodze. Jest wielu, którzy widzą co się dzieje i krew się w nich gotuje. Sam jesteś takim przykładem i nieskromnie ja też się do tego przyznam. I jak piszesz wielu Polaków. Brak tego kogoś, który odważyłby się poprowadzić. Po prostu brak odwagi żeby złapać chama za ryja. Być może nie przelała się jeszcze czara goryczy.

Moim zdaniem władzę w Polsce przejęła ta grupa Polaków, dla której ważniejsza jest pełna micha zupy z brukwi, byleby zapełnić bandzioch. To najgorszy, bo najbardziej prymitywny autorament społeczeństwa, który za oddanie wolności honoru i praw godzi się na prowadzenie za kółko w nosie jak buchaj na rzeź. Dlatego też trzeba to przetrwać. To musi się kiedyś skończyć.


Jak te posty dużo o was mówią.
Nie dziwota, że wasze przekonania przegrały skoro tak gardzicie pełną miską - oczywiście nie swoją ja już dobrze to wiem ; ).
Sądzicie, że robole będą na was robić w imię możliwości zawarcia związku homoseksualnego, który z racji bezrobocia, braku dochodów, braku perspektyw, biedy i tak nie ma szans utrzymać się?

O nie, nie, nie.

Wolność z pustą miską i koniecznością doceniania wysoka emeryturą tych, którzy zbudowali państwo przemocy, z którego nie można było dobrowolnie wyjechać a ludzie byli więzieni za odmienne poglądy?

Co za bardzo chore pojęcie wolności.
Nic się nie zmieniliscie chłopaki, nie ma w was żadnego żalu za grzechy ani nadziei na poprawę.

Coś wam wyjaśnię to może za 10 lat dotrze.

Pelna miska jest najbardziej podstawowym czynnikiem wolności. Bez pełnej miski o wolności nie może być w ogóle mowy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lis 2017, 7:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
korbaczeska pisze:
Problemem jest opozycja, a własciwie brak opozycji wobec PIS.
Jęczeć ze jest zle, krytykowac programy rządu, lamentowac że kolejny raz zamordowano demokrację - to jest krytyka bez podania własnego pomysłu co w zamian.
Zgrane, osłuchane teksty, brak pomysłów na przejecie czesci elektoratu PIS, starzy liderzy z niskim poparciem spolecznym, absolutna nijakośc. Na pis nie zagłosuję, ale na taką opozycję tez nie.


Brak pomysłów da się wyjaśnić.
Chłopcy i.dziewczęta ze starej gwardii nie chcą żadnych zmian, chcą jedynie rządzić.
Chcą młodzież zaprzasc w kierat, samemu spijajac śmietankę i oczekują jeszcze, że młodzież w tym kieracie będzie szczęśliwa.

Mogę wam wyjaśnić dlaczego Kaczyński zwycięża, zwycięża bo przejawia wyższe wartości czego opozycji zupełnie brak.
Opozycja ma do zaproponowania jedynie wolność obyczajową natomiast człowiek, żeby mieć godność potrzebuje wysiłku, dyscypliny, pracy, odpowiedzialności i osiągnięć, potrzebuje być doceniany, potrzebuje ufać innym i wierzyć, że ludzie w jego otoczeniu sprzyjają mu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lis 2017, 8:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:

Ludzki umysł działa tak, ze jeśli będziesz go bombardowal przekonaniem, że jawny kapitał to dobrze a podatek od własności jeszcze lepiej, to po roku, dwóch, trzech ten umysł się wreszcie złamie i zacznie odczuwać podobnie.

Do tego dąże, ja was muszę po prostu zarazić swoimi ideami, żebyście zaczęli odczuwać to co ja a wtedy świat zacznie się zmieniać na lepszy.



To się nazywa zniewalaniem umysłu. Nie dajesz ludziom wyboru. Jaki masz na to przykład, że to co proponujesz jest dobre dla wszystkich? Żadnego. Wiesz czym kończy się "przekonywanie" w stylu jaki proponujesz? Popatrz sobie na przeciętnego Koreańczyka z Północy. Tym własnie. Ty niczym się nie różnisz kolego od Kaczyńskiego. On też nikogo nie słucha. Uważa, że wie lepiej. To jakaś utopia. Może lepiej idź do jakiegoś dobrego lekarza?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 8:42 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A nie obawiasz się przypadkiem, - Kristi, - że gdy będziesz zbyt długo ten "umysł" tak bombardował,
to albo on pójdzie i z mosteczka do wody, albo, - co bardziej prawdopodobne, - weźmie kamienia i Ci jebnie.......?!
Chodzi o to, że ludzie w zasadzie nie lubią być zbyt długo bombardowani....... :oops:
Na swoim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że już mnie Twoje artykuły powoli nudza i przestaje je czytać. Ot! - sporadycznie zajrzę co tam kompinujesz ale po dwóch linijkach mam dosyć.
I nie myśl, że coś do Ciebie mam.....absolutnie nic.
Po prostu to co piszesz, - wydaje mi się nudne. ;) O mnie możesz być spokojny; ja wyrozumiały jestem ale ktoś może nie zdzierżyć i Ci z tego kamienia sypnie....... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 10:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stary praktyk pisze:
A nie obawiasz się przypadkiem, - Kristi, - że gdy będziesz zbyt długo ten "umysł" tak bombardował,
to albo on pójdzie i z mosteczka do wody, albo, - co bardziej prawdopodobne, - weźmie kamienia i Ci jebnie.......?!
Chodzi o to, że ludzie w zasadzie nie lubią być zbyt długo bombardowani....... :oops:
Na swoim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że już mnie Twoje artykuły powoli nudza i przestaje je czytać. Ot! - sporadycznie zajrzę co tam kompinujesz ale po dwóch linijkach mam dosyć.
I nie myśl, że coś do Ciebie mam.....absolutnie nic.
Po prostu to co piszesz, - wydaje mi się nudne. ;) O mnie możesz być spokojny; ja wyrozumiały jestem ale ktoś może nie zdzierżyć i Ci z tego kamienia sypnie....... :lol:


To.co proponuję jest nudne, to jest normalne, zwyczajne.
My w gruncie rzeczy rozumiemy jak ten świat działa i akceptujemy go takim jakim jest.

Zauważ mimo nudności moich postów wszystkie lądują na śmietniku ; ). Żeby nudy cenzurować.jak sobie przypomnę posty Ksiaca, pełne wulgaryzmów i pogardy i żaden jego post nie lądował na śmietniku ; )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 10:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stary praktyk pisze:
A nie obawiasz się przypadkiem, - Kristi, - że gdy będziesz zbyt długo ten "umysł" tak bombardował,
to albo on pójdzie i z mosteczka do wody, albo, - co bardziej prawdopodobne, - weźmie kamienia i Ci jebnie.......?!
Chodzi o to, że ludzie w zasadzie nie lubią być zbyt długo bombardowani....... :oops:
Na swoim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że już mnie Twoje artykuły powoli nudza i przestaje je czytać. Ot! - sporadycznie zajrzę co tam kompinujesz ale po dwóch linijkach mam dosyć.
I nie myśl, że coś do Ciebie mam.....absolutnie nic.
Po prostu to co piszesz, - wydaje mi się nudne. ;) O mnie możesz być spokojny; ja wyrozumiały jestem ale ktoś może nie zdzierżyć i Ci z tego kamienia sypnie....... :lol:



No faktycznie ja nie przewidziałem tego, że przecież takiemu co "bombarduje" można po prostu kamieniem jebnąć. Dobrze to wymyśliłeś Panie Stary. Przecież to zgodne z ludzka i co ważne polską naturą, co nie? A tu Krystek będzie nas bombardował :lol:

Mi też jest coraz ciężej przebrnąć przez teksty Krytka albowiem to co uważa jest niestety nierealne. Nierealne tak samo jak ekonomia Marksa. Tak naprawdę on proponuje to samo.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 12:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
stary praktyk pisze:
A nie obawiasz się przypadkiem, - Kristi, - że gdy będziesz zbyt długo ten "umysł" tak bombardował,
to albo on pójdzie i z mosteczka do wody, albo, - co bardziej prawdopodobne, - weźmie kamienia i Ci jebnie.......?!
Chodzi o to, że ludzie w zasadzie nie lubią być zbyt długo bombardowani....... :oops:
Na swoim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że już mnie Twoje artykuły powoli nudza i przestaje je czytać. Ot! - sporadycznie zajrzę co tam kompinujesz ale po dwóch linijkach mam dosyć.
I nie myśl, że coś do Ciebie mam.....absolutnie nic.
Po prostu to co piszesz, - wydaje mi się nudne. ;) O mnie możesz być spokojny; ja wyrozumiały jestem ale ktoś może nie zdzierżyć i Ci z tego kamienia sypnie....... :lol:



No faktycznie ja nie przewidziałem tego, że przecież takiemu co "bombarduje" można po prostu kamieniem jebnąć. Dobrze to wymyśliłeś Panie Stary. Przecież to zgodne z ludzka i co ważne polską naturą, co nie? A tu Krystek będzie nas bombardował :lol:

Mi też jest coraz ciężej przebrnąć przez teksty Krytka albowiem to co uważa jest niestety nierealne. Nierealne tak samo jak ekonomia Marksa. Tak naprawdę on proponuje to samo.


Jak to samo, kiedy:
brzydze się własności państwowej
popieram kryptograficzny charakter księgi własności, żeby żaden urzędas swoimi mackami nie tknal prywatnej własności nawet jeśli będzie tego pragnął
sprzeciwiam się rękami i nogami panstwowemu i darmowymi leczeniu, państwowej i darmowej szkole - jedynie prywatne i jedynie za kasę
popieram egzekucję jawnej i opodatkowanej własności prywatnej
zadam sprywatyzowania działalności wytworczej i egzekucji własności jawnej i opodatkowanej licencji
gardze tajna demokracją i wybieram jawny kapitalizm

I to jest to samo co zaproponował Marks???
Bez jaj!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 12:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Chłopie, a kogo kurwa obchodzą twoje poparcia lub sprzeciwy- to jest lewicowe Forum Jerzego Urbana, tu sie wkleja kotki.


Jeb z dzidy:
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 13:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ząbki trochę nierówne.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lis 2017, 13:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Hornet pisze:
Chłopie, a kogo kurwa obchodzą twoje poparcia lub sprzeciwy- to jest lewicowe Forum Jerzego Urbana, tu sie wkleja kotki.


Jeb z dzidy:
Obrazek


Ta bezwzglednosc jest trochę szersza niż to forum.
Ten chory świat nie jest przypadkowy, to wyraz tego dokładnie co ludzie mają w głowach i nie jacyś ONI tylko MY.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group