forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 27 lis 2017, 23:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ze co? ze flekowales...:) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ic poler jebnij w poler pecyno :lol: :lol: :lol: :lol: flekowal. kurwa, ja pierdole. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lis 2017, 19:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Krystkonku zejdź na ziemię. Nikt nic lepszego jak demokracja nie wymyślił, choć i ona też nie jest doskonała. O czym ty marzysz.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lis 2017, 19:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
szatanista pisze:
Ty też się do tego wszystkiego przyłożyłeś, więc odpuść sobie to wy.
Inną drogą ma być dużo pieniędzy dla ciebie, czyż nie? :)


Nie uczestniczę w tajnych wyborach prawodawcow od wielu już lat. Nie tworzę tego świata w odróżnieniu od was, zwalczam go.

Inna drogą jest taki rozkład uprawnień, jest taki rozkład obowiązków, taki rozkład wysiłku i efektów pracy, taka hierarchia między ludźmi, że nie potrzeba wojska, policji, komorników, poborcow i całego aparatu przemocy, żeby to akceptować.

Inna droga jest jawna własność prywatna, w tym posiadanie środków pieniężnych, redukcja własności państwowej do minimum, opodatkowanie wyłącznie własności prywatnej podatkiem określanym wyłącznie jawnie i w demokracji bezpośredniej, jawna i opodatkowana własność czynności wytwórczych, zmiana sposobu kreacji, emisji i ewidencji pieniądza, kryptograficzny charakter księgi kapitału uniemożliwiający wszelką przemoc egzekucyjna, zniesienie osobowości prawnej, zniesienie pełnomocnictwa, zniesienie wszelkich kar za ujawnienie tajemnic.

Jeśli uważasz, że od spełnienia tego przybyloby mi kasy, to tylko się cieszyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lis 2017, 20:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Krystkonku zejdź na ziemię. Nikt nic lepszego jak demokracja nie wymyślił, choć i ona też nie jest doskonała. O czym ty marzysz.


Ja z miejsca wymyślam system 1000-kroc lepszy od tajnej demokracji pośredniej powiązanej z tajnym i nieopodatkowanym kapitałem.

Jawny kapitał opodatkowany podatkiem określanym jawnie w demokracji bezpośredniej.

Jakież proste.

Na co się łatwo nie zgodzicie przez wasze klamstewka i tajemnice.

I nie nazywaj tego co jest demokracją, tylko nazwij to uczciwie tajną demokracją pośrednią. Demokracja demokracji nierówna, tajny wybór nierówny wyborowi jawnemu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 28 lis 2017, 20:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
MMM pisze:
Walczysz bredząc


Jest to nowa forma walki wprowadzona przez Ministra Obrony Narodowej , pana Antoniego Macierewicza.
Nie ma badań co do skuteczności bredzenia ale czas pokaże.
A i okręt mamy nowy z działem i dwoma karabinami.

W puch wszystko rozjebiemy. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lis 2017, 20:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
Boruch pisze:
Krystkonku zejdź na ziemię. Nikt nic lepszego jak demokracja nie wymyślił, choć i ona też nie jest doskonała. O czym ty marzysz.


Ja z miejsca wymyślam system 1000-kroc lepszy od tajnej demokracji pośredniej powiązanej z tajnym i nieopodatkowanym kapitałem.

Jawny kapitał opodatkowany podatkiem określanym jawnie w demokracji bezpośredniej.

Jakież proste.

Na co się łatwo nie zgodzicie przez wasze klamstewka i tajemnice.

I nie nazywaj tego co jest demokracją, tylko nazwij to uczciwie tajną demokracją pośrednią. Demokracja demokracji nierówna, tajny wybór nierówny wyborowi jawnemu.



I tym swoim pomysłem chciałbyś uszczęśliwić cały świat? Chłopie nie bierzesz pod uwagę jednego najważniejszego aspektu - ludzi. Ludzie są różni i nie muszą wszyscy chcieć tej twojej jawności. Wiesz bardzo dobrze jak człowiek z natury ceni sobie niejawność, intymność. Może wolą tajność? A jak będziesz chciał ich na siłę uszczęśliwiać, to skończy się wolność i przejdziesz do despotyzmu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 28 lis 2017, 22:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
MMM pisze:
Walczysz bredząc na forum NIE?


Brednie dla tego, który się ze mną nie zgadza.
Dobrze wiem, że masz sprzeczne ze mną przekonania.
Dobrze wiem, że nie chcesz tego czytać i że Cię to denerwuje.
Na tym właśnie polega sprzeczność przekonań.
Jesteśmy odmienni logicznie i moralnie, budujemy odmienne wnioski, co innego uznajemy za dobre i co innego za złe, w co innego wierzymy.
Gdyby nasze osobowości dominowały w społeczeństwie stworzylibysmy odmienne społeczeństwa o odmiennych stosunkach społecznych.

Wiem, ze wciąż Cię swiezbi, żeby skorzystać że swojej władzy i wywalić mnie na śmietnik ale staje to w sprzeczności z twoimi wartościami.

Nosimy w sobie odmienne emocje.
Ale nie martw się, bo ta nieprzyjemnosc jaką odczuwasz skutkiem obcowania że sprzecznymi poglądami jest oznaką zachodzących w twoim umyśle zmian.

Nawet jeśli teraz przerwę i nie powiem już nic więcej, a ty zapomnisz o mnie na chwilę, to jestem pewien, że wcześniej czy później powrocisz do zaszczepinej Ci idei, że pod pojęciem kapitału kryją się stosunki hierarchiczne homo sapiens. Kapitał oznacza u homo sapiens te samą hierarchię osobników jaką spotykamy w stadach innych gatunków. Przywiązanie do "pieniędzy" wartości to zwierzęcy instynkt homo sapiens, dzięki któremu homo sapiens buduje struktury społeczne. Jesteśmy zwykłymi zwierzętami a naszymi umysłami rządzą zakodowane imperatywy, jak np. ten, który w tej chwili kaze Ci odrzucić moje poglądy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 28 lis 2017, 22:28 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
A co tobą kieruje? Co ci każe kolejny raz bombardować swoimi przekonaniami to biedne forum?
Jesteś tylko robotem. Zaprogramowaną maszynką. Nie masz nawet władzy nad własnymi myślami.
Daj znać, gdy w głowie będziesz miał tylko swoje myśli. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lis 2017, 22:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
krystkon pisze:
Boruch pisze:
Krystkonku zejdź na ziemię. Nikt nic lepszego jak demokracja nie wymyślił, choć i ona też nie jest doskonała. O czym ty marzysz.


Ja z miejsca wymyślam system 1000-kroc lepszy od tajnej demokracji pośredniej powiązanej z tajnym i nieopodatkowanym kapitałem.

Jawny kapitał opodatkowany podatkiem określanym jawnie w demokracji bezpośredniej.

Jakież proste.

Na co się łatwo nie zgodzicie przez wasze klamstewka i tajemnice.

I nie nazywaj tego co jest demokracją, tylko nazwij to uczciwie tajną demokracją pośrednią. Demokracja demokracji nierówna, tajny wybór nierówny wyborowi jawnemu.



I tym swoim pomysłem chciałbyś uszczęśliwić cały świat? Chłopie nie bierzesz pod uwagę jednego najważniejszego aspektu - ludzi. Ludzie są różni i nie muszą wszyscy chcieć tej twojej jawności. Wiesz bardzo dobrze jak człowiek z natury ceni sobie niejawność, intymność. Może wolą tajność? A jak będziesz chciał ich na siłę uszczęśliwiać, to skończy się wolność i przejdziesz do despotyzmu.


A ja akurat świetnie rozumiem, że do poprawy świata potrzebuję przewalczyc waszą chciwość. Zdaje sobie świetnie sprawę, że w tej chwili chcecie tego szajsu, który jest.

Bez zmiany waszego światopoglądu nie ma żadnej szansy na zmiany i na poprawę.

W swej masie jesteście wciąż prymitywni i pragniecie prymitywnych stosunków społecznych.

Sądzisz, ze nie wiem jaką nieprzyjemnosc w twoim umyśle wywołuje myśl, że oto twój portfel jest jawny? Wiem to doskonale, jak również to, że tego nie chcesz.

Ale nie można kierować się waszą prymitywną chciwością lecz trzeba oddzialywac na wasze osobowości, żebyście zechcieli wreszcie czegoś lepszego.

Ludzki umysł działa tak, ze jeśli będziesz go bombardowal przekonaniem, że jawny kapitał to dobrze a podatek od własności jeszcze lepiej, to po roku, dwóch, trzech ten umysł się wreszcie złamie i zacznie odczuwać podobnie.

Do tego dąże, ja was muszę po prostu zarazić swoimi ideami, żebyście zaczęli odczuwać to co ja a wtedy świat zacznie się zmieniać na lepszy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 28 lis 2017, 22:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
szatanista pisze:
A co tobą kieruje? Co ci każe kolejny raz bombardować swoimi przekonaniami to biedne forum?
Jesteś tylko robotem. Zaprogramowaną maszynką. Nie masz nawet władzy nad własnymi myślami.
Daj znać, gdy w głowie będziesz miał tylko swoje myśli. :)


Rządzą mną uczucia tak jak wami, tylko moje są inne.

Moje są takie, że każą mi odrzucic struktury społeczne, które tworzycie. Nie akceptuję istniejącego społeczeństwa i oczekuje, że ono całe ugnie się przede mną a nie ja przed nim.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group