forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 7:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 115  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 lis 2017, 19:52 
anioł tasmański pisze:
Otworzyłam, aby było miejsce na nowe, lepsze, ale już beze mnie.


Serio? Otworzyłaś, ale bez Ciebie ma się toczyć, heloł? Toż to tautologia.
Ludzie Ciebie lubią, Twoje dymki robiły furrorę, po co te teatralia.. Nie rozumiem, ...chodzi o to że zrobiłaś to samo co mmm, i na Cię naskoczono,tak wiem, dzisiaj wiem że to było nie do końca mądre, ale na litość boską, było, mineło. Cóż się obrażasz dalej, bez sensu...Ludzie Cię tu lubią, chcą Ciebie czytać, i to widać, chcą dymków anioły. Ja osobiście może za Tobą nie przepadam, jakoś nam nie po drodze, ale dymki w Twoim wykonaniu to jak loża szyderców, te dwa dziadki z Muppetów. Nie są do zastąpienia.
Tyle ode mnie..
Pozdrawiam szczerze.


Na górę
  
 
Post: 15 lis 2017, 20:16 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
eee tam , nic nie przebije loży szyderców w wykonaniu skandalierosa, ale to takie zamierzchłe czasy, że niewielu pamieta


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lis 2017, 20:23 
Ja pamiętam skandalierosa i krisbauma, pamiętam też moje potyczki z krisem. Było fajnie, dynamicznie. Było normalniej.


Na górę
  
 
Post: 16 lis 2017, 17:27 
Anioła, nie radze se daj instrukcje jak to robić. Ty wiesz... I nie mówię o ruchaniu, jak se myślą zboki niektóre...;)


Na górę
  
 
Post: 16 lis 2017, 23:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:22
Posty: 458
Lokalizacja: tam gdzie się wpenetruję
Już wiem.


Załączniki:
older.jpg
older.jpg [ 179.69 KiB | Przeglądany 4769 razy ]

_________________
link; A żeby ci nie stawał wytryskiem nazbyt szybki, któren wycinasz z postów soczyste jędrne cipki
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2017, 23:14 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Nie jestem obrażona.

P.S.
Ładnie napisane "jakoś nam nie po drodze...".
..............................................................................

Tak sobie myślę:
Chyba niekoniecznie musi nam być ze wszystkimi po drodze.
Wystarczy, że będziemy szanować swoje i drugiego człowieka poglądy choć wcale nie musimy się z nimi zgadzać....
( ale mi mądrze wyszło !!) - i już wojny będą niepotrzebne. A przy okazji i sporo przyjaźni pozawierać można.... ;)
Kiedyś, zapytałem kumpelę, czego te kobitki tak na siebie koso patrzą - bo to konkurencja........odparła.
I ja to nawet rozumiem ale gdy się ma 16 - 20 lat a przecież Wy macie ( chyba ) już ten okres za sobą...... :oops:
Nigdy nie zrozumiem kobiety........ :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2017, 23:23 
Co tu rozumieć, wiele dzieje się na spontanie,czasem iskrzy, a czasem nie ma chemii, ale to nie oznacza, że się zwalczać trzeba. Inaczej w realu, widzisz kogoś, mimika, ton głosu wiele nam mówią o intencjach rozmówcy, w necie, polegamy na intuicji.

Cytuj:
ale gdy się ma 16 - 20 lat a przecież Wy macie ( chyba ) już ten okres za sobą...... :oops:
A w pysk chce? ;)
No..


Na górę
  
 
Post: 16 lis 2017, 23:33 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
UHm! - jednego w pysk, drugiego w rękę.......... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2017, 23:36 
cwaniak...., obcykany w temacie.


Na górę
  
 
Post: 21 lis 2017, 10:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
stary praktyk pisze:
Nie jestem obrażona.

P.S.
Ładnie napisane "jakoś nam nie po drodze...".
..............................................................................

Tak sobie myślę:
Chyba niekoniecznie musi nam być ze wszystkimi po drodze.
Wystarczy, że będziemy szanować swoje i drugiego człowieka poglądy choć wcale nie musimy się z nimi zgadzać....
( ale mi mądrze wyszło !!) - i już wojny będą niepotrzebne. A przy okazji i sporo przyjaźni pozawierać można.... ;)
Kiedyś, zapytałem kumpelę, czego te kobitki tak na siebie koso patrzą - bo to konkurencja........odparła.
I ja to nawet rozumiem ale gdy się ma 16 - 20 lat a przecież Wy macie ( chyba ) już ten okres za sobą...... :oops:
Nigdy nie zrozumiem kobiety........ :roll:


AGAFIA pisze:
Co tu rozumieć, wiele dzieje się na spontanie,czasem iskrzy, a czasem nie ma chemii, ale to nie oznacza, że się zwalczać trzeba. Inaczej w realu, widzisz kogoś, mimika, ton głosu wiele nam mówią o intencjach rozmówcy, w necie, polegamy na intuicji.


Fajnie, że wy cali na biało :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 115  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group