forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 25 paź 2017, 8:23 
Boruch pisze:
(...)Ale Panu Polarowi jest nadal źle. Dlaczego? Bo mógłby mieć lepiej i to załatwiłby mu socjalizm. Tylko co? Nie musiałby pracować - pewnie.


Boruch, dyskusja z Tobą, zresztą nie tylko, jest identyczna do sytuacji w której ateista wchodzi do kościoła i przekonuje zebranych o nieistnieniu boga.
Jesteś uwarunkowany towarzysko i społecznie i nie widzisz nic poza tym, również wyciągając wnioski bazujące na swoim uwarunkowaniu.
Piszesz, że nie chciałbym pracować? Nie wiem skąd te wnioski. Uważacie, że w socjaliźmie nie trzeba pracować?
Jeżeli to nie tajemnica, powiedzcie mi czym paraliście się w czasach PRL-u, skoro socjalizm kojarzy Wam się z nieróbstwem? :D


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 25 paź 2017, 9:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Na pewno kradł węgiel w teczce wychodząc do domu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 25 paź 2017, 9:54 
polar pisze:
powiedzcie mi czym paraliście się w czasach PRL-u

Jak to czym, pracą biurową. Rozpoczął swoja pracę od stanowiska gońca i tak przesiadywał pomiędzy babami, one całymi dniami szeleściły papierami swoich śniadań przyniesionych do biura, wysyłały borucha po drobne zakupy, potem same na poważne zakupy wychodziły, a boruch temperował ołówki, układał kartki na biurkach i tak minął mu cały PRL. Nie awansował, bo choć za PRL-u w gminnych radach pracowali ludzie, których nazwać intelektualistami, byłoby przesadą, to jednak nie byli to głupcy, którzy mogliby powierzyć boruchowi jaki referat. I tak na stanowisku gońca wszedł boruch w nowy ustrój i dopiero nowi inteligentni już włodarze demokratycznie wybrani przez lud inteligentny, docenili inteligencję borucha na tle zatrudnionych przez siebie swoich kuzynek, szwagierek i innej rodzinnej progenitury, tak więc, boruch nie tylko był najmądrzejszym w całym aparacie administracyjnym gminy, ale i niezastąpionym, żadna z pań powiązanych rodzinnie z włodarzami nie konkurowała z boruchem o jego stanowisko gońca. A ponieważ i tak już był gońcem, to włodarze gminy kazali ganiać boruchowi po różnych firmach, aby za zlecone im prace przez gminę dzielili się zyskiem z włodarzami i miał boruch z pańskiej łaski włodarzy 1% z tego dla siebie, dlatego od razu pokochał kapitalizm, bo nareszcie poczuł, że jest współwłaścicielem kapitalistycznego państwa i tak doczekał do emerytury.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 25 paź 2017, 10:32 
Pan pszerarzony pisze:
(...)i tak doczekał do emerytury.


Wcześniej biorąc z synem swym, Krystykonem, Przedsiębiorstwo Gospodarki Rolnej w swe operatywne ręce, z całym socjalistycznym dobrodziejstwem. Jałówkami, budynkami i robolami. Krystykon kupi sobie od razu na kredyt Mercedesa S-klasse na którego wyrywał co ładniejsze panny z wiejskich dyskotek spółkując z nimi zapamiętale na tylnej kanapie. Po latach rządów PGR popadł w ruinę, o niespłacane kredyty upominały się banki, ZUS wysyłał noty o zapłatę zaległych składek na ubezpieczenie społeczne, które w całości szły na wystawne życie obecnych właścicieli PGR-u. Decyzja o wyjeżdzie na Rzeszę Krystykona zapadała błyskawicznie.
- Jedź synu, szukaj szczęścia wśród mądrzejszych nacji, bo tu jak widzisz ino paróbstwo i hołota. Nie ma tu miejsca dla ludzi z naszym wykształceniem.Tylko reformuj ten kapitalizm, a pamiętać cię będą po wsze czasy
No i pojechał Krystykon mając w pamięci słowa swego ojca Borucha.

Tak to było na bank.
:lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 25 paź 2017, 11:48 
Doszło też do pewnego nieporozumienia, boruch nakazał synowi swemu – produkuj pieniądze – mając na myśli łupienie z pieniędzy mądrej nacji niemieckiej, a Pan Krystkon, syn ojca swego, zrozumiał dosłownie i rozpoczął komputerową produkcję własnych pieniędzy, jednak żaden mądry Niemiec nie chce Panu Krystkonowi niczego sprzedać za wyprodukowane z takim trudem pieniądze i dlatego, na razie pracuje u mądrego Niemca przy przestawianiu ciężkich palet za pieniądze produkowane w USA, zapewne przez jakiego kuzyna taty borucha, czego Pan Krystkon zrozumieć nie może, boć przecie produkowane przez niego pieniądze niczym nie różnią się od pieniędzy produkowanych w USA, jako i one, też nie mają żadnego pokrycia w towarze.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 25 paź 2017, 12:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Boruch pisze:
(...)Ale Panu Polarowi jest nadal źle. Dlaczego? Bo mógłby mieć lepiej i to załatwiłby mu socjalizm. Tylko co? Nie musiałby pracować - pewnie.


Boruch, dyskusja z Tobą, zresztą nie tylko, jest identyczna do sytuacji w której ateista wchodzi do kościoła i przekonuje zebranych o nieistnieniu boga.
Jesteś uwarunkowany towarzysko i społecznie i nie widzisz nic poza tym, również wyciągając wnioski bazujące na swoim uwarunkowaniu.
Piszesz, że nie chciałbym pracować? Nie wiem skąd te wnioski. Uważacie, że w socjaliźmie nie trzeba pracować?
Jeżeli to nie tajemnica, powiedzcie mi czym paraliście się w czasach PRL-u, skoro socjalizm kojarzy Wam się z nieróbstwem? :D



A z Tobą Polar jaka jest dyskusja? Ja przynajmniej staram się mieć do życia dystans. Tak samo jak Ciebie wkurza mnie parę rzeczy, że historia. Ale niestety nie przeskoczę. Tak i ty nie przeskoczysz. Socjalizm już był. Jak się skończył wszyscy wiemy. Kapitalizm? No cóż, jest jaki każdy widzi. A czym ludzie, grupy społeczne biedniejsze na dorobku, na dodatek jeszcze daleko im do pewnych standardów i wartości, ot żeby być uczciwym i nie kraść, tak jak w Polsce, tym jest on bardziej nieznośny.

To pytanie "nie pracować?" to pytanie abstrakcyjne. Każdy wie, że wszędzie pracować trzeba a socjalizmie tym bardziej. W socjalizmie wszyscy mieli być równi - a jak było? Wielka wadą Polaków jest zazdrość i zawiść. Zazdrościmy każdemu, kto ma więcej. Zazwyczaj jest tak - dorobił się? To oczywiste - nakradł.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 25 paź 2017, 16:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
polar pisze:
krystkon pisze:
Taaaa problemy biedy, bezrobocia, niedorozwoju zostana rozwiązane socjalistycznymi nakazami, zakazami, grozbami i karami bo kapitalistyczna dobrowolnośc je generuje


A powiedzta mi Krystykon o co się wam rozchodzi z tą własnością i jej opodatkowaniem? Po Waszych postach nie wynika raczej abyście byli zwolennikiem oddawania własności w ręce ogółu. Jak doczytuję między wierszami, to chodzić może raczej o handel długami, czyli żeby dług który jest własnością wierzyciela nie podlegał swobodnemu przepływowi, lub był na tyle opodatkowany żeby ten przepływ ograniczyć. Czyly, kapitalizm jest cacy tylko trzeba go zrewidować pod osobiste korzyści. Dobrze kombinujecie Krystykon. Dobrze. Wyjebać paru bogatych z kasiorki, zabronić im kupczenia długiem co generuje dodatkowe koszta względem dłużnika, i można świat zdobywać.
Tylko po chuj ta cała reszta filozoficznego bełkotu i pseudoekonomicznych wywodów?

krystkon pisze:
Nie ma już nic gorszego od socjalizmu.
Socjalizm można przedstawiać też jako przekonanie, ze inni ludzie coś muszą i nie mogą robić co chcą.

Podstawową komórką socjalistyczną jest...rodzina. Rodzice pracują na dobro ogółu w tym przyszłości progenitury.
I teoretycznie podobnie działać miał system emerytalny. Wiecie...najpierw starzy pracują, potem młodzi biorą ich na utrzymanie tak jak utrzymywali ich starzy. I jest to logiczne i moralne.
Jednak jak Was czytam Krystykon, uważam że w pewnych wyjątkowych przypadkach, rodzice powinni zaraz po urodzeniu i odcięciu pępowiny ,zostawić swoje nowo narodzone, niech se radzi. Nieograniczone żadnymi zakazami i przymusami.
Aż strach pomyśleć o tej Waszej czwórce.


Polar, powiązanie jawnej i opodatkowanej własności z niemożliwościa handlowania długami jest co najmniej pokreconym wnioskiem.
Mam skorzystać, bo PKO BP nie będzie mógł sprzedać mojego długu, który zresztą już chyba sprzedał, bo własnośc bedzie jawna i opodatkowana?

Ponadto podkreślam bardzo wyraźnie, wszystkie moje postulaty dotyczą poprawy mojej osobistej sytuacji życiowej. TAK chodzi mi o moje korzyści.

Nie postuluje użycia przemocy i nie jestem tak głupi, żeby nie zrozumieć, że bez przemocy moich korzyści nie da się zbudować na cudzej stracie.

Dlatego wymyśliłem model społeczny, w którym ja korzystam ale nikt inny nie traci, wprost przeciwnie inni też zyskują.

Korzyści powstają z osiągnięcia znacznie wyższego poziomu organizacji społecznej.

Ale nie martw się Polar zbytnio, zrobiłem sobie dwa twarde postanowienia.
1. Mój model, jeśli powstanie, powstanie dobrowolnie, nikt nie będzie do niego przymuszal, wchodzi do niego i wychodzi z niego kto chce.a
2. Nie będę kandydował w żadnych demokratycznych wyborach i nikomu żadnych praw nie będę stanowił, brzydze się zresztą demokracją pośrednią z jej tajnym wyborem. Jeśli przyczynie się do powstania mojego modelu stosunków społecznych to tak tylko, że innych przekonam lub zarobie kasę i wydam ja na powstanie firmy wg mojego modelu.

Także nie obawiaj się, że naszczuje na Ciebie biedote, że określe Cię jako zło tego świata i ta w zlosci przyjdzie Ci wszystko zabrać.

Jeśli kiedykolwiek zostanę kandydatem w demokratycznych i tajnych wyborach możesz mnie publicznie nazwać kłamcą i manipulatorem i będzie to prawdą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 30 paź 2017, 20:45 
Adam Barycki






PostWysłany: Pon 11:52, 30 Paź 2017 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mam dla Pana, Panie Kubusiu, dobrą wiadomość, Pańska AK działa pełna parą na forum NIE. Usunięty zostałem z forum na wieczność, jak mnie zapewniono. „Masz całkowicie zabroniony dostęp do tej witryny. Aby uzyskać więcej informacji, proszę skontaktować się z administratorem witryny. Twój adres IP został zablokowany.” A najciekawsze w tym, że żaden moderator nic o tym nie wie, a i podejrzewają, że i sam admin nie ma z tym nic wspólnego, a stoi za tym stara kurwa MMM, krążą informacje, że ciągnie kurwa stara lachę jakiejś kurwie z redakcji i ta za obciąganie loda, boć przecie nie ruchanie, tylko zupełny degenerat mógłby co tak ohydnego ruchać, dał kurwie kody do moderowania, co odbywa się poza wiedza redakcji administrującej forum. Tak więc, to stare kurwiszcze obrzydliwość budzące przejęło władzę nad forum NIE. Ciekawi mnie, co na to Urban, kiedy się dowie, że kurwy drwią sobie z jego osobistego, danego publicznie zapewnienia, że już na forum NIE nie będzie banów? Jednak to nie koniec, już nie tylko kurewstwa, ale i zupełnego zidiocenia, ponieważ obrzydliwa kurwa zmienia treści cudzych postów, a to już jest przestępstwem i to ściganym z urzędu. Wydaje się jeszcze na razie ropiejącej analfabetyzmem kurwie, że akceptacja przez użytkownika regulaminu, w której zgadza się na to, jak w tym kuriozalnym regulaminie, jest zapisane, że moderator może zmieniać treść postów, jest prawnie obowiązująca, ale nie jest, nie może być chronione prawem zobowiązanie do rezygnacji z prawa ustanowionego aktem wyższego rzędu (kodeksem cywilnym), a za to, już nie zdegenerowana kurwa ponosi odpowiedzialność karną, ale właściciel forum, czyli Urban. No i w związku z tym, mój adwokat właśnie przygotowuje przedsądową propozycję ugody do Urbana, gdzie żądam publicznych przeprosin za popełnione wobec mnie przestępstwo i usunięcie z forum NIE, wszystkich moich postów. Ale również przygotowuje już na wypadek niewypełnienia warunków ugody, zawiadomienie do prokuratora o możliwości popełnienia przestępstwa, jak i wniosek do sadu cywilnego o roszczenia za straszne mnie pohańbienie.

Adam Barycki


http://www.sfinia.fora.pl/blog-irob,103/pierwsze-spuszczanie,7431-2650.html#348091


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 30 paź 2017, 21:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
evaj23 pisze:
Adam Barycki






PostWysłany: Pon 11:52, 30 Paź 2017 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mam dla Pana, Panie Kubusiu, dobrą wiadomość, Pańska AK działa pełna parą na forum NIE. Usunięty zostałem z forum na wieczność, jak mnie zapewniono. „Masz całkowicie zabroniony dostęp do tej witryny. Aby uzyskać więcej informacji, proszę skontaktować się z administratorem witryny. Twój adres IP został zablokowany.” A najciekawsze w tym, że żaden moderator nic o tym nie wie, a i podejrzewają, że i sam admin nie ma z tym nic wspólnego, a stoi za tym stara kurwa MMM, krążą informacje, że ciągnie kurwa stara lachę jakiejś kurwie z redakcji i ta za obciąganie loda, boć przecie nie ruchanie, tylko zupełny degenerat mógłby co tak ohydnego ruchać, dał kurwie kody do moderowania, co odbywa się poza wiedza redakcji administrującej forum. Tak więc, to stare kurwiszcze obrzydliwość budzące przejęło władzę nad forum NIE. Ciekawi mnie, co na to Urban, kiedy się dowie, że kurwy drwią sobie z jego osobistego, danego publicznie zapewnienia, że już na forum NIE nie będzie banów? Jednak to nie koniec, już nie tylko kurewstwa, ale i zupełnego zidiocenia, ponieważ obrzydliwa kurwa zmienia treści cudzych postów, a to już jest przestępstwem i to ściganym z urzędu. Wydaje się jeszcze na razie ropiejącej analfabetyzmem kurwie, że akceptacja przez użytkownika regulaminu, w której zgadza się na to, jak w tym kuriozalnym regulaminie, jest zapisane, że moderator może zmieniać treść postów, jest prawnie obowiązująca, ale nie jest, nie może być chronione prawem zobowiązanie do rezygnacji z prawa ustanowionego aktem wyższego rzędu (kodeksem cywilnym), a za to, już nie zdegenerowana kurwa ponosi odpowiedzialność karną, ale właściciel forum, czyli Urban. No i w związku z tym, mój adwokat właśnie przygotowuje przedsądową propozycję ugody do Urbana, gdzie żądam publicznych przeprosin za popełnione wobec mnie przestępstwo i usunięcie z forum NIE, wszystkich moich postów. Ale również przygotowuje już na wypadek niewypełnienia warunków ugody, zawiadomienie do prokuratora o możliwości popełnienia przestępstwa, jak i wniosek do sadu cywilnego o roszczenia za straszne mnie pohańbienie.

Adam Barycki


http://www.sfinia.fora.pl/blog-irob,103/pierwsze-spuszczanie,7431-2650.html#348091


Oj tam, oj tam, zdaje się że z AK wynika że są dwie możliwości, było włamanie lub nie, to wszystko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 30 paź 2017, 21:39 
To nie całkiem wszystko bo moje posty są taśmowo kasowane w watku do administratora/moderatora mimo, że na dole jest napisane, że nikogo nie ma z użytkowników i gości. Ktoś ma dostęp do forum i robi sobie co chce.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group