forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 59  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 23 paź 2017, 15:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
sigmunt mock pisze:
Nie użyłem dziś pieniędzy, wczoraj też nie, przedwczoraj też nie.
Spójrz w lustro. Sprawdź, czy nie jesteś okropnym człowiekiem, którego nie da się znieść.

Pieniądz rządzi twoim światem.
Pieniądz nie ma żadnej wartości. Jedynie wartość umowną. A ja się nie umawiałem.


No dla odmiennych ode mnie na pewno wydaje się okropny, czyli pewnie dla większości.

Pieniądz to tylko organizator stosunków społecznych.
Nie ma niczego złego w organizowaniu się, w określaniu kto rządzi, kto podporządkowuje się, kto i co z tego ma.
Każda firma to mała struktura hierarchiczna.

Jestem bardzo gorącym zwolennikiem budowania struktur społecznych na kapitale i wielkim przeciwnikiem demokracji, zwłaszcza tej pośredniej z nejawnym wyborem, tu to jestem wręcz wrogiem.

Jestem balwochwalca kapitalizmu, choć moje zainteresowanie kapitałem wywodzi się z długów, których nie splacilem do tej pory, co do których nie mam perspektywy ich spłaty, które zrobiły ze mnie niewolnika innych ludzi, ktore realnie zagroziły mojej egzystencji, egzystencji mojej rodziny i może zagroza mi ponownie, bo w odróżnieniu od ograniczonej odpowiedzialności niektórych, moja odpowiedzialność jest nieograniczona a odnawiany dług nie wygasnie nigdy. Odsetki karne rosną w takim tempie, że gdybym przeznaczył wszelkie moje dochody na ich spłatę nie dałbym rady spłacić nawet samego przyrostu odsetek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 23 paź 2017, 15:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
sigmunt mock pisze:
Nie użyłem dziś pieniędzy, wczoraj też nie, przedwczoraj też nie.


Też tak próbowałem ale mnie złapali.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 23 paź 2017, 15:47 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Bo takich numerów nie robi się w stosunku do roweru czy batonika tylko np. kopalni, huty czy stoczni.
Wtedy jeszcze Cię zasłonią by Ci się udało bo to okazja by się zgłosić do podziału.........gdy Ci się
przypadkiem uda.
Za batonik na bank pójdziesz siedzieć.
A zobacz tą "królową" Zakopanego; - prawie ćwierć miliarda i nikt jej nie zawraca dupy....... :lol:
Uczcie się Stanisławie od najlepszych........ ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 23 paź 2017, 15:56 
Tam: królowa! Gupia pizda!
Ale za to jaka bogata... ;) ;) ;)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 23 paź 2017, 17:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
krystkon pisze:
...
Jestem balwochwalca kapitalizmu,.....


Te Pana opowiastki jak to zostawał Pan królem życia i już prawie się udało wszyscy tu znają wymyśl Pan co innego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 23 paź 2017, 17:50 
Trochę Krystykon odlatujesz, i cię tyrpią. Ale nie odlatuj, a te małpy pozamiatasz jednym zdaniem.
Serio, :)
Mocno Ci kibicuję.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 23 paź 2017, 21:31 
Mniejsze odległości występują pomiędzy naczelnymi, od bezkresu dzielącego współczesnych ludzi. Pan Barycki jest zdruzgotany, wydawało mu się, że i owszem, gada tu sobie z głupkami, ale nie z tym, co tu okazało się być, to już nawet nie różnice gatunkowe w obrębie rodzaju, to jak odległość stawonoga od kręgowca. Przy takich odległościach nie jest w stanie Pan Barycki wejść w jakiekolwiek relacje. Ostatnie kilka dekad rewolucyjnych przemian struktur społecznych, a tym, człowieka, przemieniły go w coś zupełnie od człowieka innego. Owszem, głupota nigdy nie była człowiekowi obca, ale to, czego dokonała inżynieria społeczna, wykracza poza głupotę, od wielu tu obecnych na tym forum, więcej wspólnego z człowiekiem ma orangutan, niż oni. Przerażająca jest świadomość współistnienia pośród człekokształtnych produktów przemysłu medialnego, funkcjonujących w oparciu o medialne algorytmy.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 23 paź 2017, 23:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
AGAFIA pisze:
Trochę Krystykon odlatujesz, i cię tyrpią. Ale nie odlatuj, a te małpy pozamiatasz jednym zdaniem.
Serio, :)
Mocno Ci kibicuję.


Nie chodzi o to, żeby kogoś pokonać lecz o to żeby go przekonać.
Walka intelektualna jest córką walki fizycznej. Zwycięstwo generuje porażkę.
Nie chcę, żeby ktokolwiek wycofał się.
Chcę aby ludzie w swej masie zmienili się, przyjęli nowe wartości i działali inaczej w zgodzie ze swoimi przekonaniami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 24 paź 2017, 4:47 
Pan pszerarzony pisze:
Mniejsze odległości występują pomiędzy naczelnymi, od bezkresu dzielącego współczesnych ludzi. Pan Barycki jest zdruzgotany, wydawało mu się, że i owszem, gada tu sobie z głupkami, ale nie z tym, co tu okazało się być, to już nawet nie różnice gatunkowe w obrębie rodzaju, to jak odległość stawonoga od kręgowca. Przy takich odległościach nie jest w stanie Pan Barycki wejść w jakiekolwiek relacje. Ostatnie kilka dekad rewolucyjnych przemian struktur społecznych, a tym, człowieka, przemieniły go w coś zupełnie od człowieka innego. Owszem, głupota nigdy nie była człowiekowi obca, ale to, czego dokonała inżynieria społeczna, wykracza poza głupotę, od wielu tu obecnych na tym forum, więcej wspólnego z człowiekiem ma orangutan, niż oni. Przerażająca jest świadomość współistnienia pośród człekokształtnych produktów przemysłu medialnego, funkcjonujących w oparciu o medialne algorytmy.


jest jakaś szansa, że sygnaliści zrozumiejom?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 24 paź 2017, 5:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
ladaco pisze:
jest jakaś szansa, że sygnaliści zrozumiejom?


Gdybyśmy mieli zrozumieć to nie bylibyśmy wytypowani na stawonogow.
Tak to już jest, że kto nie chce podporządkować się ideom jedynie słusznym i ratującym świat od drewnianych łyżkek ten bezwartosciowy, bezrozumny stawonog.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group