forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 18 paź 2017, 8:58 
Skorpion13 pisze:
Bluzgi i napierdalanki będą lądowały tutaj lub w kosmosie.


I to ląduje.
Pan pszerarzony pisze:
AGAFIA pisze:
Czytaj ze zrozumieniem, parchu z przegniłym kiłą mózgiem

A to już tylko boruch potrafi i jeszcze Pani Rose wraz z Panią, zgniła beczko kapusty.


A to nie ląduje.
Boruch pisze:
Ile razy trzeba ci mówić - spierdalaj zebyś zrozumiał gnido bez honoru?


Tylko prostak nie jest zdolny dostrzec różnicy pomiędzy, tymi powyżej, wulgaryzmami. Potrafi dostrzec Pani Agafia, osoba o inteligencji nie wiele odbiegającej od borucha, ale nie Ty, prostaku. Wielką pomyłka Pana Baryckiego było, że oprócz Pańskiej wiedzy, Panie Trzynasty, wydawało mu się, że i jest Pan osoba myślącą, a to, niestety, infantylna pomyłka. Analizując poziom percepcji, niczym nie różnisz się prostaku, od zidiociałego borucha.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 18 paź 2017, 9:01 
agronom pisze:
Bluzgi formalne, jawne, wulgarne czy bluzgi międzywersowe, skryte, kulturalne też? Na Osobniki forumowe czy na osoby publiczne także? Kryterium dla wysypiska i dla kosmosu? Rozdzielnia czarnego humoru od bluzg jaka? Czy warto, ej?

Po huj pytasz Pan prostaka o coś, co wykracza poza możliwości jego percepcji.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 18 paź 2017, 13:23 
Tu poniżej jest odpowiedź Pana Baryckiego na prywatną korespondencję w sprawie ataku na Pana Trzynastego (korespondentem nie był Pan Trzynasty)

Proszę Pana, aby uporządkować forum z niemerytorycznego śmiecia, trzeba by usunąć 98% postów, a wtedy pozostanie tu kilka osób, które nie mają sobie nawzajem wiele nowego do powiedzenia, bo i cóż nowego ja mogę powiedzieć Panu, a Pan mnie. A usuwanie postów bez określonej stratyfikacji i na wyrywki pod wpływem chwilowych emocji, jest absurdem powodującym odwrotne skutki od zamierzonych. Jak Pan zauważył, poza zupełnymi idiotami, jest tu jeszcze kilka osób, którym można by coś wyjaśniać, ale i zauważył Pan przecie, że te osoby, deklarujące swoją humanistyczną lewicowość zaangażowaną społecznie i politycznie, zainteresowane są bardziej komentowaniem obrazków fauny i flory, tak żywej w lesie, jak i martwej na talerzu, a w porywach zaangażowania politycznego, kłaków w nosie, niż tym, co deklarują, a jak już, to nie pozwolą sobie na odejście od opiniotwórczego standardu antypolskich mediów polskojęzycznych, czują się przynależni do elity medialnie kreowanej i nawet im nie przystoi identyfikować się z interesami szarej masy społecznej.

Forum, to nie jest miejsce na uporządkowaną ontologię, a pole bitwy, a jak bitwa ma być prawdziwą, a nie teatralnym przedstawieniem, to nie może mieć reżysera dobierającego sobie żołnierzy dla własnego przedstawienia, w prawdziwej bitwie, żołnierze są tacy, jacy są i trza się nawzajem napierdalać, aby bitwę wygrać. Ale można też wymoderować operetkowe przedstawienie ukazujące bitwę posypaną brokatem. A ja i owszem, nie gardzę operetką, ale braniem udziału w przedstawieniu w spodniach z lampasami i w czapce z piór, nie jestem zainteresowany, zdecydowanie wolę po przedstawieniu z cudownymi paniami z baletu i chóru upojonymi winem biesiadować w gronie serdecznych przyjaciół. A wracając nad ranem z takiej biesiady do domu ciemnymi ulicami, dać komu napotkanemu w mordę, aby dobro zatriumfowało nad złem.

Adam Barycki

PS. Panie Trzynasty, Pan Pszerażony zaprezentował Panu, jak wygląda wzajemność tego, co Pan oferuje, a że troszeczkę inaczej, nie ma znaczenia, ważne, że wzajemność emocjonalna została osiągnięta.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 18 paź 2017, 13:48 
I co, mam Ci plecy olejkiem posmarować?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 18 paź 2017, 13:58 
dupe, dupe se wysmaruj.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 18 paź 2017, 14:02 
Spieprzaj młocie.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 18 paź 2017, 14:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Spieprzaj młocie.

Wielki Wezyr pisze:
Mówcie, co chcecie. Ale trzeba przyznać, że na tle innych oszołomów, Agafia to przypadek szczególny. Jest szczególnie głupia.

No nie wiem, no nie wiem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 18 paź 2017, 14:16 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Jak zwykle, cwele, kapusie i inne skurwysyństwo trzęsie forum. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 18 paź 2017, 14:18 
właśnie potrząsnąłeś.


Na górę
  
 
Post: 19 paź 2017, 0:33 
Offline

Rejestracja: 30 paź 2015, 1:01
Posty: 27
:(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group