forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 59  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 17 paź 2017, 19:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panu Polaru coś zaszkodziło znowu, że borucha widzi gdy siada na sedes? Nie wiem o co biega, bom dziś w innym mieście bawił i Murzyna widział, o czym Panu Stanisławowi Świniakowi doniusłszy o zdanie się zapytałem. Bo mnie ten Murzyn ani nie napadł, ani mnie nie zesmaczył, ani zsobaczył. A tu Pan Polar z boruchem znowu ma kłopot. Jest boruch na każdym wątku niedopszszsz, nie ma boruchu niedopszszsz. Kurwa co tu robić, bo o Panu Polaru i jego zdrowie mnie się bać już przyjdzie.
Ale dobrze choć przeczytać, że Pan Polar w boruchu wroga nie ma. Ja też w Panu Polaru wroga nie mam. Ot róznimy się i tyle. Tylko bym prosił aby Panu Polaru na widok boruchu tak nie stojał - ten gul emocjonalny.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 17 paź 2017, 19:08 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 17 paź 2017, 19:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Dobra, mam poważniejsze problemy, nawet banować mnie nie musicie..
Sama się zbanuję.
Jutro pojadę do lasu się wywrzeszczeć.. Będę się darła jak opętana..


Pani Agafio nie wolno zwierzątek straszyć. Niech Pani uważa, bo strasz leśna mandat wlepi. Albo i jaki gajowy Marucha.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 17 paź 2017, 19:24 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Odnoszę dziwne wrażenie, że z Maruchą by se Agafia poradziła.
Ale straszenie zwierzątek faktycznie jest nie na miejscu...... :roll:
Aga, nie drzyj się w lesie. Co Ci sarenki zawiniły......?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 17 paź 2017, 19:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Panu Polaru coś zaszkodziło znowu, że borucha widzi gdy siada na sedes? Nie wiem o co biega, bom dziś w innym mieście bawił i Murzyna widział, o czym Panu Stanisławowi Świniakowi doniusłszy o zdanie się zapytałem. Bo mnie ten Murzyn ani nie napadł, ani mnie nie zesmaczył, ani zsobaczył. A tu Pan Polar z boruchem znowu ma kłopot. Jest boruch na każdym wątku niedopszszsz, nie ma boruchu niedopszszsz. Kurwa co tu robić, bo o Panu Polaru i jego zdrowie mnie się bać już przyjdzie.
Ale dobrze choć przeczytać, że Pan Polar w boruchu wroga nie ma. Ja też w Panu Polaru wroga nie mam. Ot róznimy się i tyle. Tylko bym prosił aby Panu Polaru na widok boruchu tak nie stojał - ten gul emocjonalny.


Ja tam lubię murzynów.
Ostatnio widziałem w wózku takie fajne maleńkie murzyniatko, że musiałem się powstrzymywać, żeby go na ręce nie wziąć, bo sprawiał tak przyjemne wrażenie, że chciało się to maleństwo choć przez chwilę mieć dla siebie.

No ale w chorym świecie chorych ludzi nie mogłem sobie na to.pozwolić, bo zostałoby zrozumiałe jako zboczenie, zapewne na tle seksualnym.

W tym chorym "kapitalizmie", to nawet kapitalizmem nie jest, wszyscy są dla siebie tak niedobrzy, że nikt nie pozwala się dotykać, bo ze strony nieznajomych oczekuje się wyłącznie zła i nie jest to oczekiwanie pozbawione sensu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 17 paź 2017, 20:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:

Ja tam lubię murzynów.
Ostatnio widziałem w wózku takie fajne maleńkie murzyniatko, że musiałem się powstrzymywać, żeby go na ręce nie wziąć, bo sprawiał tak przyjemne wrażenie, że chciało się to maleństwo choć przez chwilę mieć dla siebie.

No ale w chorym świecie chorych ludzi nie mogłem sobie na to.pozwolić, bo zostałoby zrozumiałe jako zboczenie, zapewne na tle seksualnym.

W tym chorym "kapitalizmie", to nawet kapitalizmem nie jest, wszyscy są dla siebie tak niedobrzy, że nikt nie pozwala się dotykać, bo ze strony nieznajomych oczekuje się wyłącznie zła i nie jest to oczekiwanie pozbawione sensu.


Ja tam bez względu na kolor skóry nie mam takich uprzedzeń. Zaskakują mnie jedynie ludzie, którzy są skrajnie radykalni, są homofobami, kseno.. też mnie zaskakują.
Zaskakuje mnie Bronto, Barycki, ladaco, szary, bufon Pan Małpa. Mogą być Murzynami, Indianerami, itp a mnie to nie przeszkadza.

Coś jednak w nas siedzi, że kiedy widzimy na ulicy kogoś innego od nas gapimy się jak sroka w gnat. Nie jest to fajne dla tego innego. Ja np staram się udawać przynajmniej, że nie spoglądam, ale nie zawsze to wychodzi.

Kiedyś miałem podobną sytuację jak Pan Panie Kryston. Kontynuując przemieszczanie się komunikacją miejską w moim mieście. Na jednym z przystanków do autobusu wsiada elegancka ładna blondynka, moja męska uwaga normalnie jak u faceta sama mnię ep obraca w jej kierunku. Rzut oka i natychmiastowy rzut oka na sufit w autobusie, niby nic. Ale żeby tego było mało owa elegancka Pani wiodła za rączkę prześliczną dziewczynkę, wiek na moje oko gdzieś 8 lat, o mahoniowej karnacji, kręconych loczkach, o wielkich czarnych oczyska i plaskatym nosku. Normalnie cudo natury. No i kurwa się nie powstrzymałem. Ja też lubię generalnie dzieci. Niestety gapiłem się co i raz na to małe wdzięczne cudo. Wydawało mi się, że zachowuję przy ty dyskrecję. Traf chciał, że podróż kończyliśmy na tym samy przystanku. Blondynka wysiadła z dzieckiem udając się w tym samym kierunku co ja. Przyspieszyła kroku i parę razy obejrzała się na mnie. Bynajmniej nie z powodu, że spotkała niezwykłego przystojniaka, choć niczego mi pomimo wieku nie brakuje. Zapewne myślała - pedofil jakiś, czy co, a może rasista. Sumnienie mnie gryzie do dziś.

I tak sobie myślę czy to ja jetem gupi czy ta blondynka, prawdopodobnie mama dziewczynki. A mnie nic takiego do głowy nie przyszło. Bo gdybyśmy mieli w kraju rzeszę obcych kultur, to nie mielibyśmy problemu aby dziwić się jak ktoś inaczej od nas wygląda, lub się gapić.
;)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 17 paź 2017, 23:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Coś jednak w nas siedzi, że kiedy widzimy na ulicy kogoś innego od nas gapimy się jak sroka w gnat. Nie jest to fajne dla tego innego. Ja np staram się udawać przynajmniej, że nie spoglądam, ale nie zawsze to wychodzi.


Wg mnie należy się przyglądać, należy się naoglądać aż znormalnieje i nie potrzeba kryć swojego zainteresowania. Od osób wzbudzających zainteresowanie można oczekiwać, że poradzą sobie emocjonalnie z tym zainteresowaniem.
Warto jest też komunikować własne intencje, odzywając się tracimy na obcości.

W odróżnieniu od dorosłych uwielbiam dzieci, mam zresztą czwórkę własnych, kolor skóry nie przyciąga już mojej uwagi bo od 6 lat mieszkam w Berlinie i dojeżdżam 27 km S-bahnem do pracy czyli 3h dziennie codziennie w komunikacji miejskiej a w berlińskim S-banie jest bez żadnej przesady cały świat. W tym mieście poznałem przedstawicieli najmniej 50 narodowości, sam już nie mam pojęcia. I pracowałem z muzułmanami, którzy modlili się 5 razy dziennie codziennie i bardzo przyjemni ludzie, pracowici, uczciwi i pomocni. W ogóle wiązanie kryminalistów z islamem to jest jakaś paranoja ludzi, którzy w życiu żadnego muzułmanina nie poznali i słowa nigdy z żadnym nie zamienili i boją się odmienności. Zamieniliby kilka słów i cały strach zszedłby z nich. No ale bariera językowa, bariera lokalizacyjna i nie pogadają i dalej będą bali się wilka złego, którego nie ma ale jest o nim legenda :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 18 paź 2017, 6:55 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Przerysowałeś trochę z tymi wizerunkami, że wszyscy tacy piekni słodcy i nieskazitelnie uczciwi,i pokojowo nastawieni, nie to że mam jakieś uprzedzenia co to to nie.
Rzeczywistość w takich aglomeracjach jest powierzchowna , znaczy na zewnątrz reprezentujemy inne postawy, a wewnątrz nadal jesteśmy tacy na jakich nas wychowano , a składa się na to wychowanie historia narodu , jego kultura i obyczaje, a do tej mieszanki jeśli dołożyć poczucie krzywdy narodowej i mesjanizm , mamy mieszankę wybuchową z krótkim lontem. Najlepiej jest to zaobserwować w postawach właśnie dzieci, dzieci z reguły są szczere do bólu i okrutne a wynoszą to z domu.
I tak jest w każdym narodzie , różnica jest tylko w długości lonta, generalizowanie ,ze tylko muzułmańscy szyici są z gruntu źli i ogólnie bandyci jest, też jest przerysowane.
Daj Polakowi bat i dobrze gadającego klechę , a też ruszy na podbój swiata i będzie w imię czegoś tam batożył bliźniego.
Ale oczywiście jest to moje zdanie w tym temacie , i nikomu go nie narzucam, być może wypowiedziane głośno, rozjaśni komuś pod kopułą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 18 paź 2017, 7:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Wg mnie ludzie mają taką samą skłonność do dobra jak i do zła, choć każdy dobro i zło inaczej pojmuję to roboczo zobaczmy je jako życie i śmierć.
Od przyjętych zasad zależy czy ludzie wzmacniają się wzajemnie czy niszczą.
Toteż zwracam uwagę na niszczycielska moc współczesnego kapitalizmu, który nawet czystym kapitalizmem nie jest tylko zanieczyszczonym przemocą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 18 paź 2017, 7:11 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Nie znam się na mocy czystego czy też zanieczyszczonego kapitalizmu , ale znam się na ludziach, jeśli dobro i zło jest w równowadze to możemy mówić ze mamy pokój.
By zło zatriumfowało wystarczy dzika propaganda lub wściekły przywódca religijny, i nie ma co zaklinać rzeczywistości jesteśmy tacy jak nas uformowano, jakie wpojono zasady, jakie obyczaje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: BARYCKI!!!!
Post: 18 paź 2017, 7:33 
krystkon pisze:
Wg mnie należy się przyglądać

O tak, należy. Pan Barycki już nie może doczekać się widoku cudownego dziecka, które zrodzi się z tego cudownego związku małżeńskiego.
https://www.youtube.com/watch?v=ltBED7O57Pw

I nie jest Pan Barycki nazistowskim ksenofobem, a skąd, jak niczego innego, pragnie integracji kulturowej.
https://www.youtube.com/watch?v=XmKZhFWlBUc

Jednak, co tu dużo gadać, nie jesteście, Panie Krystkon, uczciwi wobec uciekających przed wojną przybyszów, nie dbacie o nich należycie. Przyjechali do was wykształceni fachowcy pełni nadziei na swój wkład swoją pracą w integrację nie tylko kulturową, ale i gospodarczą, a wy co, łobuzy, z miliona dwustu tysięcy zarejestrowanych fachowców przybyłych z fabryk Afryki i Arabii, daliście pracę tylko trzydziestu tysiącom. A co z pozostałym milionem stu siedemdziesięcioma tysiącami pragnących integracji? A to tylko liczby z jednego roku, a co z resztą i z tą jeszcze większą częścią niezarejestrowanych, jak długo jeszcze, bydlaki, będziecie tym milionom pragnącym pracy, tej pracy odmawiać, wy plugawi zdrajcy humanizmu?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group