forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 89  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 paź 2017, 17:57 
idzie o to, czy Pani wie?


Na górę
  
 
Post: 07 paź 2017, 18:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
ladaco pisze:
idzie o to, czy Pani wie?

rżniesz głupa,Panie byleco?

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 18:04 
miałem nadzieję, że nie...


Na górę
  
 
Post: 07 paź 2017, 18:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
ladaco pisze:
miałem nadzieję, że nie...

miałeś..

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 18:09 
miałem


Na górę
  
 
Post: 07 paź 2017, 18:22 
Panie Bronto, znowu jest Pan w błędnym błędzie, grupa, która, jak Pan błędnie ocenia, nie potrafi odnieść się merytorycznie, nie tylko do Pańskich postów, ale i również do tego, co sami piszą, nie jest, jak Pan błędnie ocenia, tylko analfabetami i jak to, analfabeci, niepotrafiącymi tego dokonać, jednak mającymi świadomość swojej intelektualnej niemocy, o nie, Panie Bronto, to są ludzie już upośledzeni umysłowo, absolutnie nieświadomi swojej ułomności, nie tylko nieposiadający zdolności do rozróżnienia subiektywnych wrażeń od obiektywnych analiz, ale przede wszystkim, absolutnie nieświadomi tego, że w ogóle istnieje taka różnica. Jak Pan tu przecie sam widzi, upośledzenie jest tak głębokie, że nie tylko nie potrafią uzasadnić swoich wrażeń, ale nie widzą takiej potrzeby, a domagających się od nich czego więcej od ich wrażeń, uważają za wariatów, ponieważ ich upośledzenie powoduje u nich wrażenie, iż nie istnieje nic, co nie jest ich wrażeniem.

PS. I tak samo Pan, Panie LadaCo, łudzi się, że nie gada z obrazem.


Na górę
  
 
Post: 07 paź 2017, 18:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
zritah pisze:
I tak analityk formalista rozebrał Cię,Killashandro,do rosołu.
Po Ci to było?

:oops:

Spokojnie, Zritko, jedyne, co może mi rozebranej do rosołu grozić w obecności Bronto, to przeziębienie, wszak mamy chłodną jesień.Nawet, jeśli usiłuje on skrócić znacząco moje jedwabie, to , niestety, musi ograniczyć się do strefy marzeń.
A teraz wróćmy do tak lubianych przezeń faktów:zamieścił zestawienie dat noclegów w różnych hotelach dwóch osób.Brakło np raportu bankowego z datami przelewów i numerami kont, a z zestawienia wynika, że zajmowali formalnie osobne pokoje i za takowe płacono. Nawet, jeśli spali tylko w jednym z nich, to : 1)hotele zaoszczędziły na praniu, 2)powinno to zainteresować wyłącznie małżonków/partnerów życiowych obojga.Nie wspominając np o samotności jednego w hotelu, w którym to drugie akurat w tym czasie nie nocowało. 3)Cudze zainteresowanie intymnymi sprawami innych ludzi medycyna zdaje się jakoś tam definiuje. 4)Nie podano żadnych dowodów,że noclegi w tych hotelach nie wiązały się z parlamentarną działalnością obojga.
Taki przebieg sprawy, w której szmatława gazeta coś opisuje, opisany występuje z pozwem, potem go wycofuje, a pozwany nie wysuwa roszczeń w związku z kosztami sądowymi sugeruje, że zawarto jakieś uzgodnienie w sprawie, która gazecie niewątpliwie przysporzyłaby nakładu, a mogla skompromitować powoda.Jednak sprawie ukręcono łeb.Można sobie podeliberować, dlaczego- może dowody były słabe, a może o jakichś faktach opinia publiczna po prostu nie została poinformowana, słowem- o czymś nie wiemy.
Ewentualnie można jeszcze stworzyć jakiś mit, np taki,że Bronto emocjonuje się intymnymi sprawami innych tak bardzo,że za wiarygodne źródło faktów przyjmuje szmatławiec żyjący z sensacji, niekoniecznie prawdziwej.Prawda, jaki zgrabny mit?A może fakt?Dowód- cóż, dowodem byłyby posty Bronta.Te wykasowane też.
Ale co ja tam wiem, kwalifikowana mitomanka, w sumie zaszczycona dołączeniem do grona.
A teraz pędzę przeczytać ze zrozumieniem, ponownie, definicję osobowości typu borderline i nerwicy natręctw, bo widzę,że na tym fo to jest niezbędne.
Mitomani wszystkich krajów łączcie się!


Ostatnio zmieniony 07 paź 2017, 18:51 przez Killashandra Ree, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 18:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Killashandro!
To Ci tak łatwo nie przejdzie.
Przygotuj się. Obrazek

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 18:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Czytam ze zrozumieniem, bardzo gorliwie, zapewniam. :) :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 18:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Killashandra Ree pisze:
zritah pisze:
I tak analityk formalista rozebrał Cię,Killashandro,do rosołu.
Po Ci to było?

:oops:

Spokojnie, Zritko, jedyne, co może mi rozebranej do rosołu grozić w obecności Bronto, to przeziębienie, wszak mamy chłodną jesień.Nawet, jeśli usiłuje on skrócić znacząco moje jedwabie, to , niestety, musi ograniczyć się do strefy marzeń.
A teraz wróćmy do tak lubianych przezeń faktów:zamieścił zestawienie dat noclegów w różnych hotelach dwóch osób.Brakło np raportu bankowego z datami przelewów i numerami kont, a z zestawienia wynika, że zajmowali formalnie osobne pokoje i za takowe płacono. Nawet, jeśli spali tylko w jednym z nich, to : 1)hotele zaoszczędziły na praniu, 2)powinno to zainteresować wyłącznie małżonków/partnerów życiowych obojga.Nie wspominając np o samotności jednego w hotelu, w którym to drugie akurat w tym czasie nie nocowało. 3)Cudze zainteresowanie intymnymi sprawami innych ludzi medycyna zdaje się jakoś tam definiuje. 4)Nie podano żadnych dowodów,że noclegi w tych hotelach nie wiązały się z parlamentarną działalnością obojga.
Taki przebieg sprawy, w której szmatława gazeta coś opisuje, opisany występuje z pozwem, potem go wycofuje, a pozwany nie wysuwa roszczeń w związku z kosztami sądowymi sugeruje, że zawarto jakieś uzgodnienie w sprawie, która gazecie niewątpliwie przysporzyłaby nakładu, a mogla skompromitować powoda.Jednak sprawie ukręcono łeb.Można sobie podeliberować, dlaczego- może dowody były słabe, a może o jakichś faktach opinia publiczna po prostu nie została poinformowana, słowem- o czymś nie wiemy.
Ewentualnie można jeszcze stworzyć jakiś mit, np taki,że Bronto emocjonuje się intymnymi sprawami innych tak bardzo,że za wiarygodne źródło faktów przyjmuje szmatławiec żyjący z sensacji, niekoniecznie prawdziwej.Prawda, jaki zgrabny mit?A może fakt?Dowód- cóż, dowodem byłyby posty Bronta.Te wykasowane też.
Ale co ja tam wiem, kwalifikowana mitomanka, w sumie zaszczycona dołączeniem do grona.
A teraz pędzę przeczytać ze zrozumieniem, ponownie, definicję osobowości typu borderline i nerwicy natręctw, bo widzę,że na tym fo to jest niezbędne.
Mitomanie wszystkich krajów łączcie się!

To jeszcze tylko przypomnę
Nikogo normalnego nie interesuje z kim sypia Petru, natomiast za co sobie finansuje przejażdżki już tak, bo jest posłem.

Mógł se leń znaleźć kochankę poza sejmem i płacić z własnej kasy.


I wszystko to pomimo tego, że nie znasz treści artykułu a ja zamieściłem tylko kilka linii notki prasowej o tym że Petru podwija ogon i wycofuje się z dochodzenia praw przed sądem ?
To dobre...

Bo mnie interesuje tylko to.
Cytuj:
W pozwie, który trafił do stołecznego SO Petru domagał się przeprosin za podanie „nieprawdziwych informacji dotyczących okoliczności wyjazdów służbowych związanych ze sprawowaniem przez niego funkcji posła, w tym bezpodstawne zarzucenie mu nieprawidłowości w wykorzystywaniu publicznych pieniędzy do celów prywatnych”.

Cytuj:
Pełnomocnik lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru wycofał pozew przeciw wydawcy tygodnika „Sieci”



Obrazek

Tak gwoli ścisłości mitomanką nazywa ciebie używająca tu kotów zamiast argumentów
zritah pisze:
I tak analityk rozebrał Cię,Killashandro,do rosołu.
Po Ci to było,prosta mitomanko?

:oops:

Ja uważam, że mitomanką nie jesteś.
Ona tak.
I to również jest zabawne, zabawne jak ty uważnie czytasz posty, nie pierwszy raz.

A tak przy okazji o jakich wykasowanych moich postach piszesz ?
Bo to jest ciekawe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 89  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group