forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 11:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 315  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 wrz 2017, 13:49 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Co tam panie w niusłebie dzisiaj mamy?

Świat trzyma kciuki za Polskę! „Niemcy muszą zapłacić Polakom!” [ZOBACZ KOMENTARZE]

Niemcy zdecydowanie łagodzą ton. Zorientowali się, że Polska nie żartuje!

Po prostu SZOK! UE chce konfiskować majątek nieposłusznych państw! Niemiecki prawnik: …


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2017, 10:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Niech mnie konfiskują, daleko nie mają :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2017, 11:14 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
http://romangiertych.natemat.pl/217709, ... zkowskiego

Nie podskakaj Pan, Panie Giertych, bo się Pan spoci.
Teraz my rządzimy, pańskiego płaszcza nie mamy i co nam Pan zrobi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2017, 11:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nie chce mi się czytać co koalicjant Prezesa ma dopowiedzenia.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2017, 18:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Ten cały koalicjant zawsze miał do powiedzenia nie więcej niż wtedy gdy wprowadzając amnestie maturalną klajstrował poziom nauczania którego był strażnikiem i sprawcą.

Jemu się zdaje że zawsze sobie udzieli jakiejś amnestii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2017, 20:47 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ciężko ucywilizowana pisowska gnida:

- Ja myślę, że opatrzność boska nad Polską czuwała, że PiS przejęło rządy - mówił senator Waldemar Bonkowski z PiS na pierwszym posiedzeniu po wakacjach. - Byście nam tu zafundowali piekło, gdybyście wpuścili tu tę kulturę. Tych ludzi nie da się ucywilizować - stwierdził.

Miał na myśli muzułmańskich uchodźców. Jak tłumaczył swój rasizm? Stwierdził, że był "tam" i widział. "Tam" oznaczało w tym przypadku Półwysep Arabski i Egipt.

Może by Sejm zafundował opozycji totalitarnej wycieczkę do Kairu, a nawet jeśli nie chcą, to do Ziemi Świętej. I wystarczy, że pojadą do Ejlatu i przejściem granicznym z Ejlatu do Akaby... Nie chcę obrazić polskich chlewni. Jak byście z salonu weszli do chlewa. Nie! Bo w polskich chlewach jest czysto
- nakręcał się senator. - Jeśli myślicie, że ci ludzie są nas w stanie ubogacić kulturowo, to współczuję - dodał.

- Pojedźcie sobie, zobaczcie - radził senatorom polityk PiS.

Ja byłem kilka lat temu i byłem teraz. Myślałem, że coś się polepszyło. Jeszcze jest gorszy... Jest brud, brud i brud. Powiem nawet kolokwialnie: syf, kiła i mogiła. Tych ludzi się nie da ucywilizować
- mówił podniesionym głosem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2017, 21:12 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ksze (PW) · 5 września 2017, 10:57 | Do ulubionych
O tym jak dumny naród piastowski za granicą robi wiochę.

Mam 20 lat i pracuję obecnie u naszych zachodnich sąsiadów na festynach, sprzedając głównie rzeczy do jedzenia. Przewija się tu dużo różnych narodowości, a że nie chwaląc się potrafię powiedzieć garść słów w paru językach, to kiedy usłyszę rozmowę między klientami ,na koniec mówię cenę w ich języku i życzę smacznego - ot tak żeby się uśmiechnęli, a uwierzcie mi - działa za każdym razem, cóż... Tak mi się wydawało.

Ostatnio miałem do czynienia z naszymi rodakami, przyjechali wieśniaki na wakacje coby trochę świata zwiedzić i jak opuścili swoje Wygwizdowo Małe to wydaje im się, że Boga za nogi złapali. Skąd takie negatywne słowa?

Otóż podchodzi do mnie owy osobnik i zamawia, wszystko oczywiście odbywa się w języku niemieckim, bo języka klienta (o ile znam) używam na koniec - jak wcześniej wspominałem. W tym wypadku jednak zrezygnowałem z ujawniania swojego obywatelstwa, dlaczego? Jegomość po pierwsze i najmniej ważne nie używał form grzecznościowych (wszystko rozkazem), po drugie bierze daną rzecz, a od jego towarzysza słyszę "ale ja chcę to podane inaczej" co spotyka się z odpowiedzią "oni są jacyś poje****, tak podają i ch*j", po trzecie towarzysz nie daje za wygraną i rzuca w moją stronę papierowy talerzyk pokazując palcem na niego i kiwając głową jak osioł. Język niemiecki ostro kaleczyli, ale ja twardo nie pokazuję, że jestem z nimi spowinowacony narodowościowo.

Zamówili, zapłacili, przeszli do konsumpcji. I w tym momencie przychodzi do mnie kolega i zaczyna mówić do mnie po polsku. Kiedy szanowne wieśniaki to usłyszały wpadły w dziką furię - cytując "Ty kur*a cwelu na ch*j nie mówisz do mnie po polsku kur*a, ja pierd*le chu*u zaraz tam do ciebie wejdę i dostaniesz w pape, poj*bie widzisz, że nie umiem po niemiecku" itd. Wiązanka trwała dość długo, a na stwierdzenie, że jesteśmy za granicą i mam obowiązek obsługi po niemiecku reagował jeszcze większym wkur***.

Koniec końców wyrzucili wszystko co im dałem i odeszli rzucając niepochlebne stwierdzenia na mój temat. Najbardziej mi było wstyd za to, że inni ludzie musieli na to patrzeć i może nie rozumieli do końca o co chodzi, ale na pewno po takim słownictwie wywnioskowali skąd są te zwierzęta, które wyrwały się z chlewu do cywilizacji. I jak tu się dziwić, że mamy taką opinię za granicą? Cytując pewnego słynnego człowieka "kraj piękny, tylko ludzie kur..."

źródło: piekielni.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2017, 22:36 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Jeśli on sprzedaje głownie ,,rzeczy do jedzenia,, na jarmarku, to faktycznie oblatany jak jęzor na minecie.
Nasi rodacy co to trochę posiedzą za granicą , to od razu staja się fantastami, i opowiadają namiętnie jakie to mieli nieprzyjemne kontakty z pobratymcami co to ani be ani me powiedzieć nie potrafią.
Dziwne mieszkam tu już tyle lat i nigdy nie spotkałam się z agresywnym rodakiem, z pijanym owszem . Wcale nie jesteśmy gorsi od innych nacji, powiedziała bym jesteśmy lepsi od wielu.
A ten co to napisał to zwykły ciulik popierdułka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 wrz 2017, 23:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Becia,mnie zdarzyło się kiedyś nieco zdyscyplinować mową ojczystą rodaka dość daleko,na Przylądku Dobrej Nadziei,w sklepiku a z pamiątkami.Akurat czegoś tam szukałam na prezent,kiedy weszło troje ludzi- mięśniak z byczym karkiem,nijaka blondynka w średnim wieku i nastolatka ze skrzywioną miną.Zaczeli oglądać półki z pamiątkami,i nagle usłyszałam,jak mięśniak,akurat stojący obok.mnie mówi po polsku:Grażyna, przynieś mi tę koszulkę.Ona nic.Facet powtarza:no już, przynieś.Ona ani drgnie.Wtedy gość warknął: Przyniesiesz mi koszulkę do k* nędzy ,czy nie?Wtedy ja się odezwałam po polsku: A jak nie przyniesie,to co będzie?Kobieta i nastolatka spojrzały na mnie z uwielbieniem.Mina mięśniaka- bezcenna... Różnie to bywa z rodakami w różnych miejscach, sądzę, że ja akurat trafiłam na egzemplarz chamowaty stale,bez względu na to, gdzie akurat przebywa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2017, 20:10 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Jenot w akcji:
Poseł PiS Dominik Tarczyński zdradził na antenie Radia Maryja, że
domaga się przesłuchania niemieckich władz ws. polityki migracyjnej.


komentarze różnych ludzi:

Jarek Słoneczko
W odpowiedzi do @RadioMaryja @D_Tarczynski
pan Tarczyński to niech wpierw przebada się w pewnym ośrodku po Pruszkowem

Waldemar Kuczyński @PanWaldemar
Znane zjawisko biologiczne, odkryte przez uczonych amerykańskich, niekontrolowana transformacja szarych komórek w zwykłe tłuszczowe

Tym ludziom, to już nie sufit spadł na łeb,tylko wszechświat.To jest inna rzeczywistość, nie do ogarnięcia dla zwykłych śmiertelników


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 315  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group