forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 10:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 358  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 wrz 2017, 20:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
I nadal nie rozumiesz porównania holokaustu z wycinka drzew w Puszczy? Ten twój mądrala Bronto jak widzę też?

Ale z was proste cepy.

Podpowiedź - czym jest drzewo, puszcza w mitologii, jakie ma znaczenie dla człowieka na przestrzeni wieków. Kumaj tumanie jeden z drugim. Drzewo, puszcza to nie jest ileś tam metrów materiału stolarskiego tępy ciulu jeden z drugim.

Fiuuu, fiuuuu.....
Zostaw sobie te denne tłumaczenia na inną, lepszą okazję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 21:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Boruch pisze:
szary pisze:


I to ja uchodzę na forum za, czasami, antysemitę a zawsze za rasistę, nazistę i faszystę.


Przecież sam się do tego przyznajesz. Pretensje na Berdyczów. I nadal nie rozumiesz porównania holokaustu z wycinka drzew w Puszczy? Ten twój mądrala Bronto jak widzę też?

Ale z was proste cepy.

Podpowiedź - czym jest drzewo, puszcza w mitologii, jakie ma znaczenie dla człowieka na przestrzeni wieków. Kumaj tumanie jeden z drugim. Drzewo, puszcza to nie jest ileś tam metrów materiału stolarskiego tępy ciulu jeden z drugim.

Nie zasłaniaj się mitologią Boruch.
Napisałeś i opublikowałeś antysemicki wpis.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 21:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Bronto pisze:
Boruch pisze:
I nadal nie rozumiesz porównania holokaustu z wycinka drzew w Puszczy? Ten twój mądrala Bronto jak widzę też?

Ale z was proste cepy.

Podpowiedź - czym jest drzewo, puszcza w mitologii, jakie ma znaczenie dla człowieka na przestrzeni wieków. Kumaj tumanie jeden z drugim. Drzewo, puszcza to nie jest ileś tam metrów materiału stolarskiego tępy ciulu jeden z drugim.

Fiuuu, fiuuuu.....
Zostaw sobie te denne tłumaczenia na inną, lepszą okazję.


To trzęsidupa obawia się że ci z haaretz przeczytają


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 22:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nic kurwa nie rozumiem/.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 23:19 
A Pan Barycki już tu pisał, że to szmalcownik.


Na górę
  
 
Post: 23 wrz 2017, 8:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tyle godzin mieli do przemyśleń i nadal niczego nie kumają. Łopatologicznie podrzuciłem główny zamysł a oni nadal nichuchu. A jeden to mnie oskarża o treści antysemickie - dupek jeden. Kompletny dureń.

Drzewo, Puszcza dla człowieka ma podobne znaczenie i dla zdrowo myślącego powinno mieć podobne znaczenie, jak życie ludzkie. Bo to daje nam możliwość życia na Ziemi. Bo bez Drzew, bez Puszczy nie ma tu dla nas miejsca - wyzdychamy i podusimy się. A bezmyślna dewastacja obszarów zielonych bezmyślne masowe wycinanie zdrowych drzew, jak to ma miejsce w Puszczy jest zbrodnią. Porównywalną, np z holokaustem.

W żadnym zdaniu w tej wymianie nie porównałem holokaustu do słoika korników. Zrobił to szary. I jeżeli już to on ma fiu, bździu we łbie. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2017, 8:40 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Szanowny Pan Boruch.
Pan się nie zadawaj z elementem który nie rozumie znaczenia przyrody dla człowieka.
Pan stracisz nerwy a nawet zdrowie a oni i tak nic nie zrozumieją.
Pan popacz na morde Szyszki; - czy on wygląda na rozgarniętego.......nie wygląda.
On jest całkiem podobny do swojego poplecznika z Torunia. Ale co ja będę Pana opowiadał:
Pan sobie popacz, na mordy tych, co ekologów w Puszczy bijo. Takie same tępe mordy jak ich szef.
Inteligencja jest na fizys wypisana.
Trza jeno umieć się paczeć......i od czasu do czasu pomyśleć.
Ale z tym już w tym kraju całkiem do dupy jest.
Kiedyś, - szanowny Pan Boruch nawet Biebrzę usiłowali uregulować.......... na szczęście się nie dała.
I dziś, dzieki temu mamy w Polszcze jeden z najciekawszych biotopów w Europie........co Szyszkę boli i wydał polecenie Łosi szczelać.
Że też nie ma kto tego chuja odszczelić.........!

p.s
Wybierz się Pan kiedy nad Biebrzę na ryby.
W okolicy Ossowca jest miejscówka, gdzie w dziesięć minut wiadro płoci Pan naczeszesz.
A naprzeciwko Dawidowizny jest dół z którego parę lat temu padł rekord suma.
Dopiero z Zalewu Rybnickiego niedawno zostal ten rekord pobity.......!


Ostatnio zmieniony 23 wrz 2017, 10:27 przez stary praktyk, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2017, 9:14 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Unia ulegla.
PanPrezes z Orbanem i trojkatem postawilina swoim. Koniec z alokacjami emigrantow.
Polskie dziewice moga spokojnie chodzic wieczorami bo najwyzej zgwalci je swoj. Albo wjedziewnie pijany rodak.
PS
Cyrk sie zacznie,gdy male literki w deklaracji przeczyta taki prawdziwyPolak czy Wegier.
Straszny dylemat beda mieli, bo Unia ciezko bedzie doplacala krajom co dobrowolcem mordercow i
gwalcicieli osiedla.
Dobra zmiana kosztuje, a forsa sie konczy. Moze jednak druga Grecja, co jakos dzieki gwalcicielom i mordercomnie zbankrutowala?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2017, 9:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cieszę się, że choć szanowny Pan Stary Praktyk rozumie, że przyroda, puszcza, bagno, rzeka, jezioro, łąka, drzewo jest jak człowiek. Ale do tego trzeba być z naturą za pan brat, jak np wędkarze.

Kurwa - u mnie leje. Teraz to już moja Noteć całkiem wszystko zaleje. A tak czekałem na jesień.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 wrz 2017, 10:36 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Bo ja, - Szanowny Pan Boruch, za przyrodę życie bym oddał. :lol: :lol: :lol:
A nawet parę złotych już Cyglickiemu z Greenpeacu wysłałem....!
Niech mają skoro na tych drzewach w Puszczy siedzą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 358  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group