forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 sie 2017, 11:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Coś w tym jest. Ja mam trochu inaczej. Z kolei moja domowa Represja uważa, że każdy wypad na ryby to minimum wiaderko mięsa. Kiedy przyjeżdżam o tzw kiju, "myje mi głowę" a nawet grozi, że obiadu nie ma. I chętnie zgodziłaby się nawet na to abym kupił so sieć, lub prądem. Nie bierze tego pod uwagę, że proceder zwany wędkarstwem to rekreacja i nie zawsze wiąże się z pełną siatką. Nie wie, że to tak jak z chodzeniem na baby. Raz trafisz brzydka, raz ładną a raz zarobisz w mordę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 11:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
beton pisze:
ej wy tam dziadki leśne na górze, kizior posta napisał, przeczytaliście? :mrgreen:



Ja tam przeczytałem i zastanawiam się jak zareagować. Lubiem Paniom Pani korbaczeska.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 12:14 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Moim zdaniem Kocur naświetlił temat całościowo.
I z wdziękiem, czego gratuluję. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 13:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pan Kizior pisze

Cytuj:
Podczas całej tej dyskusji niemal na wszystkich tematach Politbiura uparcie pomija się różnicę pomiędzy UCHODŹCAMI, a NIELEGALNYMI IMIGRANTAMI zalewającymi Europę.


Tak to prawda. I z premedytacją pomijają ten ważny aspekt, jedna może dwie osoby na tym forum. Zdziwiłby się Pan kto to taki.

Cytuj:
Problemem są ci z Libii. Co ciekawe, to nie są mieszkańcy czy obywatele Libii, ale Czarni przybywający z Północnej i Środkowej Afryki. To nie są żadni UCHODŹCY. Nie piszcie bzdur, że uciekają z Libii przed prześladowaniami, czy torturami bo oni nie są z Libii!


Tak do końca nie podziela tego zdania, albowiem w wielu krajach Afryki, np w Somalii, Erytrei w tej chwili tak naprawdę mają miejsce lokalne konflikty o rożnym podłożu, religijnym również, działają bandy handlujące ludźmi, zwykli rabusie, itp. Władze państwowe nie potrafią zapanować nad porządkiem. Pewne terytoria są absolutnie pod kontrolą różnej maści morderców. Czy uciekinierzy przed takim niebezpieczeństwem nie są uchodźcami? Kto dziś jest w stanie rozpoznać kto z jakich powodów ucieka, lub emigruje?

Cytuj:
Nie będę się tu wdawał w dywagacje kto zawinił. Administracja i polityka USA, państw UE, Soros, czy zmanipulowana Arabska Wiosna. Jest fakt spowodowany m.in. głupotą (a może złą wolą) Angeli Merkel. Ten fakt jest obecnie taki, że bez radykalnych środków rozwiązać się go nie da.


Takie stawianie sprawy uważam za nieuczciwe. Może lepiej nic nie mówić? Nie bronię Merkel, bo być może powiedziała jedno zdanie za dużo. Pan Kizior nie chce obarczać USA, UE, nawet Sorosa, bo nie chce wdawać się w dywagacje. Tak twierdzi. Nie jest pewien? Może nie ma pojęcia? Ma za to pewność co do winy Merkel. I mamy czystą manipulację. Gwoli próby usprawiedliwienia - wg mnie Pan Kizior tego nie chciał. Ot tak mu wyszło. Tymczasem problem jest złożony i każdy to wie, pewnie tak jak wszechświat. I żeby ustalić kto jest tak naprawdę winny jest trudno. Nie jest to tylko Merkel. Pan Kizior nie podjął się dywagacji, to ja tym bardziej się nie podejmę. Co można powiedzieć tak ogólnie, to to, że cały ten syf wynika z cynizmu świata zachodniego, z cynizmu tej wielkiej przodującej ale kurewskiej cywilizacji, chęci pasożytowania na naiwnym. Tacy my ludzie jesteśmy - wszyscy. Beduini, Europejczycy sunnici, itp. I nie dziwmy się więc, że Arabowi nie chce się pracować. My z naszą technologią i możliwościami chcemy im zajebać to co ich. To jest ok?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 18:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Ja tam nie chcę im niczego zajebać. Wolę z nimi handlować i handlowałem. Cały suk miał ubaw po pachy, a jaki szacun miałem.
Co do tych "dywagacji". Nie usprawiedliwiam USA, GB, Francji i innych, dokonałem pewnego skrótu myślowego bo ich wina jest oczywista i nie podlega wątpliwości. Zapisano tutaj o tym całe strony, nie chciałem się powtarzać. Nie wspomniałem celowo również o Erytrei, Somali, czy Sudanie Płd. i innych ogniskach. Są znane, a to jest forum dyskusyjne. Książek nie będę tutaj pisał. Niech inni też się wykażą zamiast napierdalać się między sobą. Skupiłem się na A. Merkel bo dała d...y z głupoty lub złej woli. Kanclerz ma wielką władzę, a Niemcy są, a raczej były europejskim mocarstwem. Teraz to stary kapeć.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 19:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czyli Pan Kizior był takim Franciszkiem Dolasem? Do zupy Pana Kiziora nie wrzucili? :D

A co do Niemców nie zgadzam się. A dlaczego też rozpisywał się nie będę. Już po samej ilości niewybrednych złośliwości pod adresem Niemiec i Merkel wiadomo, że jest przeciwpałożnie. I jest jeszcze jedna sprawa odnośnie Niemiec o której pisał nie będę bo dotyczy mnie osobiście. O! :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 19:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Bronto pisze:


Ten jeden, szczególny dzień w życiu.

Umiarkowanie drastyczne.

:arrow: https://video.twimg.com/ext_tw_video/89 ... pkoT5m.mp4


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 20:35 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
Takie stawianie sprawy uważam za nieuczciwe. Może lepiej nic nie mówić? Nie bronię Merkel, bo być może powiedziała jedno zdanie za dużo. Pan Kizior nie chce obarczać USA, UE, nawet Sorosa, bo nie chce wdawać się w dywagacje. Tak twierdzi. Nie jest pewien? Może nie ma pojęcia? Ma za to pewność co do winy Merkel. I mamy czystą manipulację. Gwoli próby usprawiedliwienia - wg mnie Pan Kizior tego nie chciał. Ot tak mu wyszło. Tymczasem problem jest złożony i każdy to wie, pewnie tak jak wszechświat. I żeby ustalić kto jest tak naprawdę winny jest trudno. Nie jest to tylko Merkel. Pan Kizior nie podjął się dywagacji, to ja tym bardziej się nie podejmę. Co można powiedzieć tak ogólnie, to to, że cały ten syf wynika z cynizmu świata zachodniego, z cynizmu tej wielkiej przodującej ale kurewskiej cywilizacji, chęci pasożytowania na naiwnym. Tacy my ludzie jesteśmy - wszyscy. Beduini, Europejczycy sunnici, itp. I nie dziwmy się więc, że Arabowi nie chce się pracować. My z naszą technologią i możliwościami chcemy im zajebać to co ich. To jest ok?[/quote]

co Ty Boruch za maslo maslane uskuteczniasz????
i to jest najlagodniej co moge o tych twoich wypocinach napisac


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 20:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
mauser4 pisze:
Takie stawianie sprawy uważam za nieuczciwe. Może lepiej nic nie mówić? Nie bronię Merkel, bo być może powiedziała jedno zdanie za dużo. Pan Kizior nie chce obarczać USA, UE, nawet Sorosa, bo nie chce wdawać się w dywagacje. Tak twierdzi. Nie jest pewien? Może nie ma pojęcia? Ma za to pewność co do winy Merkel. I mamy czystą manipulację. Gwoli próby usprawiedliwienia - wg mnie Pan Kizior tego nie chciał. Ot tak mu wyszło. Tymczasem problem jest złożony i każdy to wie, pewnie tak jak wszechświat. I żeby ustalić kto jest tak naprawdę winny jest trudno. Nie jest to tylko Merkel. Pan Kizior nie podjął się dywagacji, to ja tym bardziej się nie podejmę. Co można powiedzieć tak ogólnie, to to, że cały ten syf wynika z cynizmu świata zachodniego, z cynizmu tej wielkiej przodującej ale kurewskiej cywilizacji, chęci pasożytowania na naiwnym. Tacy my ludzie jesteśmy - wszyscy. Beduini, Europejczycy sunnici, itp. I nie dziwmy się więc, że Arabowi nie chce się pracować. My z naszą technologią i możliwościami chcemy im zajebać to co ich. To jest ok?


co Ty Boruch za maslo maslane uskuteczniasz????
i to jest najlagodniej co moge o tych twoich wypocinach napisac[/quote]

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


To jest moje zdanie, tak uważam i co mi Pan zrobisz? Z twojej strony Panie lufa na cztery żadnej innej oceny, bardziej pełnej i jędrnej, powiedzmy jak srom dziewicy się nie spodziewam po pana. Ten bełkot pewnie kosztował cię wiele potężnego wysiłku, co widać. :lol: :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 21:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Panie małzerze, może Pan załatwić Borucha tak jak Ón Pana Bronto skutecznie załatwił:

viewtopic.php?f=4&t=577&start=6230#p212119

"albo nie podejmować dyskusji, co też od pewnego czasu czynię skutecznie."



A kto to jest ten, czy tez ta ona Bronto, bo nie wiem? Przysięgi złożonej dotrzymuję. Co też kolega agronom sugeruje? :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 223 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group