forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 7:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 sie 2017, 9:56 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Zupełnie jak ruska agentura w Polszcze...........
To oczywiście dotyczy postu Borucha..... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 11:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Zmiana nicka jest najczęściej wykorzystywana do manipulowania lub serwowania kolejnych kłamstw.
Dla przykładu Majorowa, zresztą sam doskonale wiesz, że klonowanie nicku jest związane z określonymi ludźmi i jest to wąskie grono, które rości sobie nieuzasadnione prawo do narzucenia ich wizji forum, zamieniając je w czat.


Ot Kizior, masz i twórczość Bronto w pigułce. Te jego ''fakty'', które z faktami nie mają niczego wspólnego. Dziź czytam, że zmieniłam nicka, co jak wszyscy wiecie jest bzdurą. Zasadniczo sama kwestia nicków jest bez znaczenia dla merytoryki, ale jeśli w tak nieistotnej sprawie Bronto; podaje za prawdę absolutną, to co jemu się wydaje, można domniewywać że równie ''rzetelnie'' przerabia na swoją modłę szereg innych informacji. Byleby wykazać, że on ma rację, a cała reszta panelistów to kupa ignorantów.
.

A teraz udowodnij, że to co piszesz, że przerabiam szereg informacji aby wykazać, że mam rację to prawda, a nie kolejne twoje denne kłamstwo i nieudolna manipulacja z braku argumentów na obronę tego co piszesz.
Gdzie są te mityczne fejki które wstawiam?

Proszę. Dajesz.
Którą informację przerobiłem?
Cytaty w studio.
Będzie znowu zabawnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 12:20 
Bronto pisze:
IOM, w 2017 roku do Syrii powróciło blisko 600 tys uchodźców.


W rzeczywistości info wygląda tak
Cytuj:
Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM) ogłosiła w piątek, że od początku roku do lipca ogółem 602 759 syryjskich uchodźców wojennych powróciło do swych domów, ale liczba nowych uciekinierów jest wyższa.

Spośród tych, którzy powrócili w 2017 roku do swych miejsc zamieszkania w Syrii, ogromną większość stanowili uchodźcy wewnętrzni. 16 proc. wróciło z Turcji, Libanu, Jordanii oraz Iraku.

Rzeczniczka IOM Olivia Headon powiedziała na konferencji prasowej w Genewie, że od stycznia do lipca tego roku 808 661 Syryjczyków uciekło przed działaniami wojennymi i ich skutkami ze swych miejsc zamieszkania, a wielu z nich "zrobiło to już po raz drugi lub trzeci".


Wystarczy? Cała twoja twórczość na tym forum tak wygląda. Ktoś dociekliwy, sobie sam posprawdza. Mnie szkoda czasu.


Na górę
  
 
Post: 13 sie 2017, 12:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Bronto pisze:
IOM, w 2017 roku do Syrii powróciło blisko 600 tys uchodźców.


W rzeczywistości info wygląda tak
Cytuj:
Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM) ogłosiła w piątek, że od początku roku do lipca ogółem 602 759 syryjskich uchodźców wojennych powróciło do swych domów, ale liczba nowych uciekinierów jest wyższa.

Spośród tych, którzy powrócili w 2017 roku do swych miejsc zamieszkania w Syrii, ogromną większość stanowili uchodźcy wewnętrzni. 16 proc. wróciło z Turcji, Libanu, Jordanii oraz Iraku.

Rzeczniczka IOM Olivia Headon powiedziała na konferencji prasowej w Genewie, że od stycznia do lipca tego roku 808 661 Syryjczyków uciekło przed działaniami wojennymi i ich skutkami ze swych miejsc zamieszkania, a wielu z nich "zrobiło to już po raz drugi lub trzeci".

.


A Tu jest oryginał.

:arrow: https://www.iom.int/news/over-600000-di ... onths-2017

Dzięki temu dowiedziałaś się, że domem dla Syryjczyków jest Syria a nie Europa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 12:34 
Gadała do obrazu.. :|


Na górę
  
 
Post: 13 sie 2017, 12:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Gadała do obrazu.. :|

Ja tam nie wiem czy gadała do obrazu czy do twojego odbicia, w sumie od biedy można przyjąć że jesteście obie ukształtowane w jeden obraz.

AGAFIA pisze:
Cytuj:
Zmiana nicka jest najczęściej wykorzystywana do manipulowania lub serwowania kolejnych kłamstw.
Dla przykładu Majorowa, zresztą sam doskonale wiesz, że klonowanie nicku jest związane z określonymi ludźmi i jest to wąskie grono, które rości sobie nieuzasadnione prawo do narzucenia ich wizji forum, zamieniając je w czat.


Ot Kizior, masz i twórczość Bronto w pigułce. Te jego ''fakty'', które z faktami nie mają niczego wspólnego. Dziź czytam, że zmieniłam nicka, co jak wszyscy wiecie jest bzdurą. Zasadniczo sama kwestia nicków jest bez znaczenia dla merytoryki, ale jeśli w tak nieistotnej sprawie Bronto; podaje za prawdę absolutną, to co jemu się wydaje, można domniewywać że równie ''rzetelnie'' przerabia na swoją modłę szereg innych informacji. Byleby wykazać, że on ma rację, a cała reszta panelistów to kupa ignorantów.
.

A teraz udowodnij, że to co piszesz, że przerabiam szereg informacji aby wykazać, że mam rację to prawda, a nie kolejne twoje denne kłamstwo i nieudolna manipulacja z braku argumentów na obronę tego co piszesz.
Gdzie są te mityczne fejki które wstawiam?

Proszę. Dajesz.
Którą informację przerobiłem?
Cytaty w studio.
Będzie znowu zabawnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 13:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Trzy fakty:

1. Wróciło 600 000 :arrow: koniec "brontofaktu"
2. Wróciło 600 000, uciekło 800 000 :arrow: fakt
3. Uciekło 200 000 :arrow: niewygodny, niepasujący do młotkowej teorii fakt :!:


@starykiziorze, i co ty kurwa na to? Nie zauważyłeś tej manipulacji,
a może uważasz, że w takiej formie nią nie jest? Już ci ten ... pojechał
od prostaka i żebyś przejrzał się w lustrze, więc nie powinieneś mieć
oporów z wyciąganiem głowy z piasku. Masz jaja, czy dalej srasz po
nogach ze strachu przed nim?






PS
Wysyłam tego posta Kiziorowi na PW, bo znając to forum wiem, co zaraz się stanie.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 13:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
O, to widzę kolejne niepełne informacje , kiedys już wkleił połowe informacji o powrocie Syryjczyków z Turcjii.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 13:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Kiedyś czytałem jego posty uważnie. Ciekawiły mnie zwłaszcza te,
będące kopiami tekstów ze "sputniknews". Jak chyba powszechnie
wiadomo jest to bezczelna, kremlowska propagandówka. Tak było
kiedyś. Teraz leję na nie i na niego.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2017, 14:00 
zacznij zażywać cioto Feminost


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 610, 611, 612, 613, 614, 615, 616 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group