forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 11:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 cze 2017, 16:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
W nieswiadomosci pisalam dotychczas o uchodzcach na wątku o imigrantach, naprawiam swoj błąd i inauguruję nowy watek cytatem:
Cytuj:
quote="korbaczeska"]To sa juz kurwa jaja, zielony ch*j znowu wycina posty.

Tak jak obiecałam będę pisać az mu sie znudzi.

nick pisze:
starykizior pisze:
Ważnym jest czy widzisz w tym radosnym tłumie choć jeden biały dekiel na głowie mężczyzny, a u kobiet hidżaby lub burki? Nie, to są ludzie z rodzinami, a więc prawdopodobnie prawdziwi Syryjczycy, UCHODŹCY, alawici z Syrii. Raczej nie ortodoksyjni sunnici. Jeśli tam nie ma nawet żadnych Giermańców to może i lepiej. W tych wschodnich landach pełno nazioli. Jeszcze by im krzywdę chcieli zrobić.


Obejrzałam zdjęcie przez lupę, i - poza jedną rudą i jedną blondynką(prawdopodobnie Giermianki) nie widzę w tym rozradowanym tłumie ANI JEDNEJ KOBIETY.
Ani w burkach, ani bez.
Nie cieszą się?


Czego tam jeszcze nie widać na tym zdjęciu? Kosmitów, tęczowej flagi, baryckiego? Jak ktos chce sie przypierdolic to zawsze sobie powód znajdzie. Żal.


Cytuj:
gdzie w tym tłumie są ci aktywnie i spontanicznie uczestniczący Niemcy mitomanko? :
W kadrze się nie zmieścili?
Jesteś równie żałosna jak ta propaganda.


Zrób sobie zapas trolu
Obrazek

[/quote]

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 16:58 
Jestem, jestem.. przyjaciół niewielu, ale mam np. długoletnią przyjaciółkę, z 15 lat będzie Ukrainkę. Ile my wódy wypiłyśmy, ile wieczorów na plaży spędziłyśmy, ile łez było, galarety z jajkiem, papryki konserwowanej i tych pierogów, co to Babcia takie robiła, nie zliczę. Dziś ta Ukrainka, bo Polak ją napierdalał, już nie mieszka nad morzem jak i ja nie mieszkam, Z Uznamu uciekła od debila, alkoholika, sadysty Polaka, wróciła do siebie.. cudowna, ciepła kobietka , szukałam jej przez lata. I znalazłam Ją w Będzinie. Dziś maluje obrazy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Za niedługo się spotkamy u mnie , może nawet obraz dla mnie namaluje..


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2017, 17:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Śpieszę i ja dołączyć do towarzystwa. Tak, uchodźca, imigrant, nawet zarobkowy to mój przyjaciel qrwa i co mi zrobicie. Podpisuje się pod wszystkim tym co zmierza aby pomagać ludziom w potrzebie. A jak siekomuś nie podoba bo pierwotniaki to niech spierdala i mnie nie odwiedza.

ps.
Pani Agafio te obrazki są naprawdę ładne.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 17:11 
Wiem, że ładne... wiem...ja świat postrzegam pieknęm, i to piekno dostrzegam. Ono mnie raduje nawet.


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2017, 18:32 
który z nich to uchodźca?
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2017, 18:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Ja z przyjemnością będę bywać w tym wątku.
A Korbaczeską proszę,aby nie bała się zielonej trzynastki.
Zawsze można ją obalić.
Nie ma nic wiecznego.
A innych trolli ignorować!

Ostatnio chodzę do fryzjerki,która jest Ukrainką.
Jestem bardzo zadowolona z jej usługi.Rozmawiam na temat opuszczenia
przez nią swego kraju.I tłumaczę,że oni,Ukraińcy teraz pracują na emerytury Polaków.
Jestem pełna podziwu dla ludzi,którzy zmieniają nagle miejsce swego
zamieszkania na inny kraj.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 18:40 
też sie szczygłem ostatnio w Salonie Krakowska Perła, ta dziewczyna wymiata,


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2017, 18:43 
Fryzjerka, o bardzo takiej pragnę. Wczoraj poprosiłam Męża by mi obciął włosy, zrobił to z ciężkim oporem.. ale te z 10 cm obciął. Zostało jeszcze z 15 do ścięcia. Wyrównania. Polskie fryzjezyrki cieniują, wbrew woli, tną i cieniują.. strzepią włosy..a ja chcę sę wrócić do własnego koloru i zachować długość. Daj mnie Zrita namiar na pw. Jak będę jeździła na Grabiszynek to się z Panią ugadam.


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2017, 19:01 
Zritka, ty mnie nie drzaźnij, ja tyle lat pracowałem, że sobie sam emeryturę wypracowałem i żaden młody Polak, a tym bardziej Ukrainiec nie musi być moim dobroczyńcą. I nie obchodzi mnie skąd ten jebany złodziejski rząd wytrzepie kasę dla mnie
Aha, i jeszcze: Ukraińcy to nie żadni uchodźcy, kurwa, i jeszcze nam się czkawką odbiją. W parlamencie już jest ich reprezentacja ale domagają się trzydziestu osób w sejmie, gdyż stanowią już największą mniejszość w Polsce... W Gdańsku nie można w śródmieściu w niedzielę zaparkować z powodu setek samochodów na rejestracjach UA. W moim podwórzu mają swój lokal Młodych Patriotów Ukraińskich. To są bardzo zamożni patrioci, armani, merole i inne lexusy. Na msze przychodzą do kościoła, pomnik wystawili krzewiciela wiary na dziedzińcu i są już bardzo, bardzo obecni. I tacy trochę wyalienowani w masie. Pojedynczo nie zadzierają nosa. Gdy wyjdą z mszy, widać, że w kupie są silni i nie bardzo patrzą w oczy Polakom z miłością chrześcijańską. Powiedziałem com widział i widuję co niedziela i nie zamierzam polemizować z niczyimi doświadczeniami. Każdy ma swoje. I wnioski wyciąga z obserwacji też swoje. Dyskutować można w sejmie, a tam niedługo będzie blok ukraiński...


Ostatnio zmieniony 26 cze 2017, 19:14 przez older, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
  
 
Post: 26 cze 2017, 19:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Rząd tobie powie ustami ZUS- u, że to nie sa wcale twoje pieniądze tylko tego, co wcześniej od ciebie poszedł na emeryturę. ;) Wtedy sie okaże, ze jakis Ukrainiec ci wypracował i jemu ZUS powie to samo :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 66  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group