forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 23:16

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273 ... 533  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 cze 2017, 18:46 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ta jak czegoś nie jebnie, to jest chora:

Cytuj:
Politykę migracyjną prowadzi rząd i wykorzystywanie dla celów politycznych nieszczęścia, jakim jest los tych, którzy próbują dotrzeć do Europy i znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, jest po prostu niegodny i myślę, że warto, aby liderzy polskiej opozycji przestali wreszcie uprawiać politykę właśnie na problemie migracyjnym - mówiła Szydło.


Tym razem jebła w Brukseli, a co jej szło, to tylko Suski wie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2017, 19:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ja też wiem.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2017, 19:10 
Boruch pisze:
Dziwne tylko, że w roku 2014 Pan Szyszko wraz z PiSem nie przypinali sie do drzew w Puszczy Białowieskiej protestując przeciwko tej decyzji.
Czy ochrona Puszczy ma polegać, tak jak teraz jedynie na wycince "zakorniczonych" drzew? Niech on nie pierdoli i zacznie hodować masowo dzięcioły, które lubią korniki.

Jeżdżę ostatnio do Czech. Piękny kraj, to po pierwsze, po drugie o 50% taniej niż w Polsce, przynajmniej jeśli mówić o bazie noclegowej. Upodobaliśmy sobie Dolinę Białej Opawy, dech w piersiach zapiera o każdej porze roku. Dzika przyroda, wodospady, widoczki, roślinność endemiczna, jak kto ma szczęśćie to rysia spotka, żbika albo krtyształ górski znajdzie, wielkości pięści. I choć Dolina nie ma statusu Puszczy, nie daj boże by ktoś tam tam coś ruszył. W 2004 jakiś huragan tam przeszedł, powaliło tysiące drzew. Przejście dolnym szlakiem jest przez to utrudnione, ale nikt nawet nie pomyslał by je usunąć. Leżą na szlaku, leżą w strumieniu, ogromne kilkusetletnie drzewa. Gniją, naturalnie się rozkładają, na ich podbudowie rodzi się nowe życie. Jakieś grzyby, mszaki, jakieś gryzonie norki sobie wiercą, owady, płazy.. Wszystko pracuje, i choć martwe, żyje..
Wszędzie można, ale nie u nas. :(


Na górę
  
 
Post: 22 cze 2017, 19:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Bo te Czesi to takie bałaganiarze. Dać im tam Szyszkę to by im wszystko zagrabił, poukładał, kamyki pozbierał, wyrównał, zielsko wyciął, norki i gryzonie wystrzelał. I wszędzie zakazy wstępu. Po co taka Pani Agafia z Polski ma tam łazić.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2017, 19:28 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ale my za to mamy za ministra "profesora" ktory uważa, że zjadł wszystkie rozumy i tu jest pies pogrzebany !
Dodatkowym nieszczęściem jest fakt, że ów "profesor" jest przyjacielem klechy słynącego z pazerności na kasiorę a to już jest tragiczny ( dla Puszczy ) - zbieg okoliczności.
Gdybym miał mozliwość, podążył bym śladem wyciętego drewna i mam podejrzenie graniczące z pewnością, że spora działka tego towaru ląduje w kiesie mnicha.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2017, 19:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja mam tylko nadzieję w jednym. Kiedy już ten profesor cudownie uratuje nam Puszczę, to Ona mu się odwdzięczy. Tedy trzeba puścimy tego "świętego" męża w opatrzność bożą na golasa jak święty turecki w knieję, niech mu te psy dupę wygryzą. Czyli wilki miejscowe. Mam nadzieję że ich nie wystrzela wcześniej jako szkodliwy gatunek dla ekosystemu. I razem z jajami.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2017, 19:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Czyli katastrofa ekologiczna lepsza od prewencji.No cóż można i tak.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 11:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
No, to pisdzielce znalazły sposób, żeby się dobrać do dup kobietom. :?

Przepisy aborcyjne zbada Trybunał Konstytucyjny? Chcą tego posłowie

Do Trybunału Konstytucyjnego wkrótce ma wpłynąć wniosek o stwierdzenie niezgodności z konstytucją przepisów dopuszczających aborcję ze względu na upośledzenie płodu lub ciężką chorobę zagrażającą jego życiu. Niemal stu posłów chce, aby TK zajął się tymi przepisami.

https://wiadomosci.wp.pl/przepisy-aborc ... wiadomosci


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 11:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wynik tego przedsięwzięcia uważam za pewny. Okaże się, że takie prawo jest niekonstytucyjne. Po prostu chodzi o zapchanie mordy klechom, że PiS coś w tej sprawie robi, czyli jebnie na kolana przed kabatasem. Bo całkowity zakaz aborcji byłby zbyt ryzykowny. Tego się boją. To małymi kroczkami do celu.

W sumie już chuj mnie to obchodzi. Jak sobie pozwalamy robić z tego kraju średniowiecze to niech tak będzie. Ważne, że coniektorzy mają 500+ i sa zadowoleni. Jak to niewiele trzeba aby durny Polak stał się zakompleksioną kołtuńska łajzą. :twisted: :cry:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 11:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wystarczy sam "Polak".
Jego durnota jest już zapisana w tym słowie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273 ... 533  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group