forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10812 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475 ... 1082  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 cze 2017, 7:29 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A co z sexem .....?!
Też cza ograniczać ?! :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 11:13 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Połowa czerwca, a rano podpaliliśmy pod kuchnią, bo zimno, jak na biegunie prawie.
Wszystko przez tych Niemców i Ruskich.
No i uchodźców.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 11:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nawet Polska pogoda goni uchodźców.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 11:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
maerose pisze:
Połowa czerwca, a rano podpaliliśmy pod kuchnią, bo zimno, jak na biegunie prawie.
Wszystko przez tych Niemców i Ruskich.
No i uchodźców.



Czemu się dziwić, przecież w kieleckiem zawsze piździ. Skądś się porzekadło przecież wzięło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 19:10 
Gdzie jesteś Piotrek, gdzie jesteś Leno? My lato zaczęliśmy dzisiaj. Narobiłam kanapek, picia, zabrałam rodzinę do Sielskiej Wody. Początkowo to był ośrodek , taki dla wędkarzy, na terenie niczyim. Ale z racji popularności, rok temu utworzono wieś o tej nazwie. Działki w okolicy nadal są na sprzedaż, ale już po cenie hmmm mocno zawyżonej. Trochę daleko to ode mnie..ale warto pojechać . Wygram w totka, tez coś takiego utworzę..
Było bosko. Woda ciepła, ludzi niet, całe 3 bajora nasze. Bociany latają tuż nad głowami, żaby skrzeczą, Bardzo głośno, kijanki uciekają pod stopami, a ryby, tam ryby, potwory takie po 2 metry się ciepią i wyskakują po owady. Ogromne! Przecudowne miejsce.. Wokół bajorek pachnie siano, maki i rumianki.
Mimo, że 5 godzin w wodzie siedziałam przysmaliło mnie. Ale Pani z recepcji olejkiem nasmarowała i jest dobrze. Ośrodek pachnie sosną, bo domki tu z sosnowych bali, a i drzewek nie brakuje, pachnie i pstrągiem z patelni. Kurcze , jak niewiele do szczęścia trzeba..


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 20:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
AGAFIA pisze:

Obrazek




Myślałem, że masz większe cycki. 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2017, 20:18 
Cytuj:
Super, zazdroszczę!
Cały dzień przesiedziałam w smaganym klimą biurze :(
Ty też masz piękne miejsca w okolicy, 9, może 10 lat temu byłam na Glina Mitting nad Zalewem Zegrzyńskim. Impra boska, ale i ochlaj straszny.Ja wbrew pozorom nie piję, to się napatrzyłam.Ale okolica, że klękajcie narody. Jakby Mazury.. Mam rodzinę w dawnym Burakowie, dzisiaj to Łomianki, a tam za domem Ciotki było rozlewisko Wisły. Jako dzieciaki moczyliśmy tam tyłki, dzisiaj nie wiem jak to wygląda.. Wiele bym jednak dała by na Bulwar Wisły zajść wieczorem.. Podobno tłumy się zbierają. Odległość jednak znaczna. Stąd mam
moją wieś, ukochaną, i cieszy mnie jej piękno. Do wielkich plaż, atrakcji nam daleko, tu ropuch jest atrakcją ale co zrobisz? Trza docenić i sie nie dołować.


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 20:20 
wezyr pisze:

Myślałem, że masz większe cycki. 8-)

Jajka mam potężne. :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 20:36 
to może być rak, madam.


Na górę
  
 
Post: 21 cze 2017, 20:47 
Owszem, może. Trafiłeś w czuły punkt. Obsesysjnie boję się raka i chorób nowotworowych, tak mam. Może dlatego że widziałam jak się na to umiera, i ile chory bólu musi znieść nim odejdzie. .. jaki człek jest bezsilny i jak cierpi. Gdyby mnie to dosięglo, wyjmę klamke spod wyra i piznę se kulkę w łeb, przede wszystkim po to, by rodziny nie męczyć. Ale gdyby bliskich, mój strach jest ogromny, wielki i z tym sobie nie będę umiała poradzić. Taka to moja pięta achillesowa. Każdy ma jakąś, ja mam taką akurat.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10812 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475 ... 1082  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group