forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 cze 2017, 17:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Bronto pisze:
Francja
Młodzieniec pełen zalet zaatakował mundurowych, poległ w szczytnej sprawie integracji wielokulturowej.

Obrazek



Kod:
Przestępca, który staranował radiowóz na Polach Elizejskich w Paryżu, znajdował się na liście potencjalnie niebezpiecznych islamistów - podaje telewizja BFM-TV.

Według jej informacji przestępca ma 33 lata, w jego samochodzie znaleziono karabin Kałasznikowa.

Minister spraw wewnętrznych Francji oficjalnie nazwał zdarzenie „próbą zamachu”.

To taki wolny strzelec, nie posiadający zasadniczego kontaktu z typową, zorganizowana siatką terrorystyczną :mrgreen:
Posiada natomiast pełen zasób zalet niedostrzeganych przez społeczeństwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2017, 18:24 
Cytuj:
Mogę ci pomóc zacząć pracować w ośrodku dla uchodźców, dostaniesz pełne ubezpieczenia i socjal jak przy pełnoetatowym zatrudnieniu.
Nie chcesz się sprawdzić, i zweryfikować bajek w które wierzysz?
Serio? Mi pomóż, znam języki perfekt, mam nawet pochodzenie, załatw mi taka fuchę, proszę.. Śmiało, mam nawet kila euro odłożone, głodowała nie będę. Co, kim jesteś że Polakom, Polkom pracę proponujesz, wolontariat, he? Przedstaw się ładnie, bo póki co, nikt o tobie nie słyszał. W Polsce i na Rzeszy nikt. No dawaj, pomóz mi, załatwić robotę przy uchodźcach. Pomożesz? Nie gówno, sam jebiesz, za stawkę, za którą Niemiec nie będzie robił. Posyłasz grosze rodzinie, sam żresz najstańsze żarcie, ale w necie rżniesz boga. Kurwa mać, świat cały u Bronta roboty będzie szukał.

Dobrze mówią, że nikt za granicą nie jest większym wrogiem Polaka, niż drugi Polak. Mówią tak o tobie.. Co 2000 euro dostałeś i masz się za lepszego? Żałosny jesteś chłopak.


Na górę
  
 
Post: 19 cze 2017, 18:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Mogę ci pomóc zacząć pracować w ośrodku dla uchodźców, dostaniesz pełne ubezpieczenia i socjal jak przy pełnoetatowym zatrudnieniu.
Nie chcesz się sprawdzić, i zweryfikować bajek w które wierzysz?
Serio? Mi pomóż, znam języki perfekt, mam nawet pochodzenie, załatw mi taka fuchę, proszę.. Śmiało, mam nawet kila euro odłożone, głodowała nie będę.

Oferta w zasadzie skierowana jest do mitomanki, ona wydaje się mieć właściwe umotywowanie i chęć integracji, ale jeśli bardzo chcesz, mogę ci pomóc.
Nie jestem tylko pewien czy w twoim stanie psychicznym, przeskoczysz rozmowę weryfikacyjną :D
Jeśli po upublicznionych tu jękach (poniżej) dalej będziesz napierać to przygotuję publiczny kierunkowskaz, co, jak, gdzie i dlaczego.
Musisz bardzo chcieć i być przekonująca a nie histeryczna, bierz przykład z mitomanki , wiarą w misję przesiąknięta na wskroś i w każdym kierunku :mrgreen:
Mitomanka, pragnie się integrować wielokulturowo ponad wszystko. :D
Ty jesteś, jakaś taka, nijaka.

Ale za to twoje pochodzenie, hmmm to, wiele, rozjaśnia :D
Szczególnie twoje ciągoty do przekręcania historii i epatowanie tekstami żywcem zaczerpniętymi z nazizmu.
Opowiesz coś jeszcze. Po raz pierwszy od dawna zrobiłaś ciekawą atmosferę :mrgreen:


Cytuj:
Co, kim jesteś że Polakom, Polkom pracę proponujesz, wolontariat, he? Przedstaw się ładnie, bo póki co, nikt o tobie nie słyszał. W Polsce i na Rzeszy nikt. No dawaj, pomóz mi, załatwić robotę przy uchodźcach. Pomożesz? Nie gówno, sam jebiesz, za stawkę, za którą Niemiec nie będzie robił. Posyłasz grosze rodzinie, sam żresz najstańsze żarcie, ale w necie rżniesz boga. Kurwa mać, świat cały u Bronta roboty będzie szukał.

Dobrze mówią, że nikt za granicą nikt jest większym wrogiem Polaka, niż drugi Polak. Mówią tak o tobie.. Co 2000 euro dostałeś i masz się za lepszego? Żałosny jesteś chłopak.
:lol:
Zmień lekarza, ten ciebie oszukuje albo przepisuje ci kolorowe witaminy zamiast leków. 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2017, 19:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Nie wiem, czy ten naciągacz faktów na dorobku w Niemczech napisał juz cos na temat ataku terrorysty na ludzi pod meczetem w Londynie, nie czytam jego szajsu ale obstawiam ze ani jednego słowa. Ciekawe, ze terrorystę zabrano na badania psychiatryczne zamiast od razu odstrzelić jak tych którzy wcześniej wjeżdżali w ludzi a pozniej dzgali ich nożami. No tak, ale poprzednio to nie ginęli muzułmanie. Wiadomo w ogóle co to za jeden? Gdzie zdjęcia gęby tego mordercy? Za to media bardzo ładnie i grzecznie go nazywają - pan Osbourne.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2017, 20:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
Nie wiem, czy ten naciągacz faktów na dorobku w Niemczech napisał juz cos na temat ataku terrorysty na ludzi pod meczetem w Londynie, nie czytam jego szajsu ale obstawiam ze ani jednego słowa. Ciekawe, ze terrorystę zabrano na badania psychiatryczne zamiast od razu odstrzelić jak tych którzy wcześniej wjeżdżali w ludzi a pozniej dzgali ich nożami. No tak, ale poprzednio to nie ginęli muzułmanie. Wiadomo w ogóle co to za jeden? Gdzie zdjęcia gęby tego mordercy? Za to media bardzo ładnie i grzecznie go nazywają - pan Osbourne.


Ty generalnie niewiele czytasz, to się rzuca w oczy 8-)

No twoim miejscu, jednak bym doczytał mitomanko, zanim znowu zaczniesz brnąć w kłamstwa. Właściwie, prawie co post to wciskasz kit.
Noże, maczety, zabici muzułmanie w nieistniejącym meczecie, laicyzujące się muzułmanki, obozy uchodźców jak horror, a teraz to. :mrgreen:
Jezu, czego ty już nie zmyśliłaś lub próbowałaś nieudolnie zmanipulować i zniekształcić. :lol:
On nieuku nikogo nie zabił, DOCZYTAJ oświadczenia policji.

Asekuracyjna wersja polskojęzycznych pismaków. Powinnaś zrozumieć. Tylko zakładam. :D
Kod:
Jak przekazała policja, mężczyzna, który zmarł na miejscu zdarzenia, tuż przed atakiem doznał zapaści i otrzymywał pierwszą pomoc medyczną od zgromadzonych wokół członków społeczności. Śledczy na razie nie ustalili, czy zmarł w wyniku ataku czy wcześniejszych problemów zdrowotnych.


--------------------------

Ciekawe, taki wolny strzelec.
Hiszpania.
Przepełniony miłością i pokojem, młodzieniec pełen zalet, w ramach integracji i wielokulturowości, wpadł z wizytą do kościoła w czasie uroczystości ślubnych.

Integracja się nie powiodła, hiszpańscy rasiści i ksenofobii oddali nieboraka w ręce policji.

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=qLtIBtqJqIc

Jestem winien przeprosin. 8-)
Byłem niedowiarkiem, a jednak zwolenniczki integracji z teoretycznego państwa stają na głowie aby zaspokoić swoje potrzeby emocjonalne i dopełnić integracji i zasmakować w wielokulturowości.
Niemcy.
Policja w czasie kontroli autobusu relacji Neapol Warszawa ujawniła 15 nielegalnych tak nazywanych uchodźców i uniemożliwiła im dalszą podróż.
Bezduszni, i bez współczucia dla żądnych integracji obywatelek Europy, Niemcy młodzieńców pełnych niedostrzeganych zalet potraktowali zgodnie z obowiązującym prawem.

Bundespolizeiinspektion Rosenheim, tak ważny dla odbiorców populizmu watek humorystyczny, jest częściową konfabulacją, dla kontrastu i dla sportu. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2017, 20:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Apropos ostatniego postu

Reakcje w necie po ataku terrorystycznym pod meczetem w Londynie:

Obrazek

Idź trolu i dopisz sie do reszty tego polackiego bydła.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2017, 20:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
korbaczeska pisze:
Nie wiem, czy ten naciągacz faktów na dorobku w Niemczech napisał juz cos na temat ataku terrorysty na ludzi pod meczetem w Londynie, nie czytam jego szajsu ale obstawiam ze ani jednego słowa. Ciekawe, ze terrorystę zabrano na badania psychiatryczne zamiast od razu odstrzelić jak tych którzy wcześniej wjeżdżali w ludzi a pozniej dzgali ich nożami. No tak, ale poprzednio to nie ginęli muzułmanie. Wiadomo w ogóle co to za jeden? Gdzie zdjęcia gęby tego mordercy? Za to media bardzo ładnie i grzecznie go nazywają - pan Osbourne.


Cytuj:
„Kierowca to 47-letni Walijczyk David Osbourne, ojciec czwórki dzieci. Okazało się, że busa, którego użył w ataku wypożyczył rano w Walii i przyjechał nim do Londynu. Za wynajęcie pojazdu na jeden dzień zapłacił 80 funtów. Dziesięć osób zostało rannych, kiedy w północnym Londynie samochód dostawczy wjechał w ludzi pod meczetem. Pomagali oni nieprzytomnemu mężczyźnie, który potem zmarł. Władze mówią o ataku terrorystycznym, a napastnik został aresztowany. Ująć pomogli go przechodnie. „



Faktycznie jest coś na rzeczy. Jak się okazuje nikt nie zginął na miejscu – jeden przejechany zmarł zaś potem. Czyli jest różnica. Tylko jakie ma to znaczenie?

Pewnie dla niektórych ma, bo można tedy używać ulubionych epitetów.

http://www.polskatimes.pl/fakty/swiat/a ... ,12188025/

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2017, 20:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Boruch pisze:
korbaczeska pisze:
Nie wiem, czy ten naciągacz faktów na dorobku w Niemczech napisał juz cos na temat ataku terrorysty na ludzi pod meczetem w Londynie, nie czytam jego szajsu ale obstawiam ze ani jednego słowa. Ciekawe, ze terrorystę zabrano na badania psychiatryczne zamiast od razu odstrzelić jak tych którzy wcześniej wjeżdżali w ludzi a pozniej dzgali ich nożami. No tak, ale poprzednio to nie ginęli muzułmanie. Wiadomo w ogóle co to za jeden? Gdzie zdjęcia gęby tego mordercy? Za to media bardzo ładnie i grzecznie go nazywają - pan Osbourne.


Cytuj:
„Kierowca to 47-letni Walijczyk David Osbourne, ojciec czwórki dzieci. Okazało się, że busa, którego użył w ataku wypożyczył rano w Walii i przyjechał nim do Londynu. Za wynajęcie pojazdu na jeden dzień zapłacił 80 funtów. Dziesięć osób zostało rannych, kiedy w północnym Londynie samochód dostawczy wjechał w ludzi pod meczetem. Pomagali oni nieprzytomnemu mężczyźnie, który potem zmarł. Władze mówią o ataku terrorystycznym, a napastnik został aresztowany. Ująć pomogli go przechodnie. „

Faktycznie jest coś na rzeczy. Jak się okazuje nikt nie zginął na miejscu – jeden przejechany zmarł zaś potem. Czyli jest różnica. Tylko jakie ma to znaczenie?

Pewnie dla niektórych ma, bo można tedy używać ulubionych epitetów.

http://www.polskatimes.pl/fakty/swiat/a ... ,12188025/


Kurwa, naprawde? To juz sam fakt, ze facet cały ten atak zaplanował i z premedytacja wjechał w tłum ludzi na chodniku z zamiarem zabicia jak największej liczby osób nie jest wystarczajaco ohydny? Teraz juz można robić podział na te mniej i bardziej ważne ataki w zależności ile ludzi zginęło? Bo to że robi sie podział na te dobre i złe zamachy to juz widać w mediach.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2017, 20:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
dopisz sie do reszty tego polackiego bydła.

Mitomanka, i prostak.
Nie rozumiesz, nie rozumiałaś, i nie zrozumiesz, taki twój regionalny urok. 8-)

A co napiszesz o człowieku który wysadził się mordując dzieci po koncercie w Manchesterze, i jak skrytykujesz komentarze sunnitów na temat ofiar, tego, według twojej mentalności desperackiego aktu integracji?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2017, 21:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Co do incydentu pod meczetem:
pierdolony frajer. Tylko jeden muzułmański trup.

st1111 pisze:
Pani Korbaczeska a pani wie że te emigranty jedzą kozy?

E tam. Tylko zboczone kulinarnie muzułmany żrą kozy. Częściej je ruchają i się wybuchają wśród białych.
Normalni muzułmanie kozy ruchają, choć też się wybuchają. No, może też czasem coś skubną. Apetycik. Dziwne
więc, że zieloni, greenpace i obrońcy praw zwierząt murem za przyjmowaniem w Polsce murzynów i arabów
znęcających się nad zwierzętami. Hm... Bo zboki oni też są?

Boruch pisze:
Każda religi i ideologia ma swoich fanatyków. O katolicyzmie było wspomnieć. :mrgreen:

Tym czasem nasi Tatarzy nie napadają na ludzi, nie biją na ulicy przechodniów. Czyli jest jakaś różnica.

No to po huj sprowadzać dodatkowych fanatyków? Swoich ci mało?

Nasi młodzi tatarzy są w ISIS jak i przyjęci przez buzka i kaczyńskiego, czeczeni.
Doniesienia były, w głównym ścieku, jeszcze przed falą. To i nas nie biją,
bo urzynają głowy chrześcijanom w Syrii.
Miałem nieprzyjemność z jednym jeszcze nie wyjechawszych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group