forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 5:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 cze 2017, 20:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
W jakimś celu je w końcu hodują. Cóż, ci emigranci to też ludzie i nie wszyscy sa wbrew opiniom niektórych przekonanych, terrorystami. Żyją z pasterstwa. Pewna pani poseł sugeruje coś innego, ale ona ma garem od dawna.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 17 cze 2017, 20:21 przez Boruch, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 20:19 
korbaczeska pisze:

Az dziw ze Cie jeszcze trol nie pochwalił za ten głęboko merytoryczny post.

PS. na wszelki wypadek nie jedz do Paryża i nie nos mini.
W ogóle nie wychodź z domu a najlepiej wyłącz sobie internet i nie pisz juz nic.


I co mi po tym, że nie wyjadę do Paryża, Monachium, Londynu itd(zdaje się, że to już większość Europy odpada według ciebie, dla odbywania podróży, pracy, urlopu), kiedy chcesz w Polsce zrobić drugi "Paryż". Mam też nie nosić mini na wszelki wypadek, zamknąć się w domu, nie odzywać się... a nie prościej będzie jeżeli ty i tobie podobni pojadą ze swoją miłością , tolerancją, wyrozumiałością do krajów arabskich i tam wespół będą się rozrywać na wszelkie sposoby?


Na górę
  
 
Post: 17 cze 2017, 20:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
https://www.youtube.com/watch?v=IskiHnEijlg

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 20:36 
Poza tym oni te kozy nie tylko jedzą.

To znaczy później jedzą.


Na górę
  
 
Post: 17 cze 2017, 20:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Numer1000 pisze:
Poza tym oni te kozy nie tylko jedzą.

To znaczy później jedzą.


Podobno Szkoci tylko jedzą owce. to znaczy pozniej jedzą.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 21:03 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
niestety zwolennicy otwarcia granic dla nielegalnych emigrantow nie potrafia dac zadnych argumentow by chocby w czesci moc usprawiedliwic to co sie stalo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 21:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Nielegalnych emigrantów? możesz to wyjaśnić? Emigrantem jest we własnym kraju ktos kto z niego wyjeżdża wiec jest tam legalny. Tutaj przyjeżdża jako imigrant. Wiec kogo masz na myśli?

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 21:54 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
Korbka tak po chlopsku co Ty gadasz do mnie?

czy obywatel libii jest emigrantem w libii? ochlon


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 21:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
Nielegalnych emigrantów? możesz to wyjaśnić? Emigrantem jest we własnym kraju ktos kto z niego wyjeżdża wiec jest tam legalny. Tutaj przyjeżdża jako imigrant. Wiec kogo masz na myśli?

:lol:
Coś się zmieniło mitomanko?
Od kiedy to ludzie rejestrujący się jako uchodźcy stali się w twoim świecie imigrantami.
No, ale w sumie, jeśli to teraz według ciebie imigranci to nic od nikogo się im nie należy.
Co wybierasz? 8-)

O legalności popróbujesz się douczyć innym razem, bo jak widzę nie doczytałaś o różnicach pomiędzy uchodźcą a imigrantem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 22:27 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
korbaczeska pisze:
CK 0 pisze:
korbaczeska pisze:
Wez wypierdalaj z tymi rewelacjami do innego wątka.


wiesz jakie jest ostatnie, terminalne stadium bycia glupim? takie w ktorym rezygnuje sie przekonywania glupca i przedstawiania mu innego punktu widzenia nawet w internecie


Sam to wymyśliłeś? ja juz i tak zbyt wiele uwagi poświęciłam komuś, kto nie chce byc przekonany a jedynie przyłazi tutaj trolować. I nie ten jeden. Glupiec ściągnął cały wątek do swojego poziomu ja nie biorę w tym juz udziału.


no dobra, przyznaje sie, splagiatowalem prace Arystotelesa


tak na marginesie, nie wszyscy muzulmanie sa gorliwymi wyznawcami islamu (czyt. religijnymi fanatykami), przewazajaca wiekszosc Syryjczykow ktorych znam ze szkoly bynajmniej nie modli sie 5x dziennnie, sa tacy ktorym zdarza sie rozkladac dywaniki lecz nie robia tego regularnie, raczej mam wrazenie ze robia to na pokaz; przypomina to chodzenie do kosciola 2 niedziele w miesiacu, brak muzulmanskich swiatyn na prowincji jeszcze bardziej sprzyja laicyzacji; oczywiscie nie ma szans zeby pokolenie ktore jeszcze mieszkalo w Syrii odeszlo od islamu ale ich dzieci z cala pewnoscia zaprzestana praktykowania wielu religijnych i obyczajowych zwyczajow swoich rodzicow


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group