forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 17 kwie 2024, 0:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484 ... 866  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 cze 2017, 18:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Bronto pisze:
Ups. :D

Boruch pisze:

Ty masz czelność jeszcze się do mnie odzywać?

:lol:

Ty mnie bajkopisarzu obchodzisz nic, dosłownie. Chyba nieco za dużo sobie wlewasz, ale dla pewnych typów zachowań to typowe.
Natomiast dla zdrowia psychicznego czytelników warto napiętnować lub komentować michałki które, między innymi ty, tu wklejacie.
Zawsze ciekawiły mnie meandry psychiki, które doprowadzają człowieka do zidiocenia dla idei, zidiocenia, które popycha do posługiwania się populizmem, kłamstwem, manipulacją dla wymuszenia akceptacji destrukcyjnych idei.
, idei takich jak otwarcie bez kontroli i weryfikacji granic Europy dla sunnitów.

Nie pytam dla ciebie bajkopisarzu, pytam dla zasady, łatwo jest logicznie podważyć tego typu wstawki, typu Powłowicz, kierowca autobusu rasista, zabili muzułmanów w nieistniejącym meczecie itp itd etc.

Stąd pytanie w odniesieniu do treści a nie do ciebie bajkopisarzu... Jak widać tak prostych zasad również nie rozumiesz.

--------------

Zatem, co ta osoba ma wspólnego ze wzrostem zagrożenia dla mieszkańców Europy, które jest spowodowane niekontrolowanym zalewem nielegalnych tak nazywanych uchodźców?

I dalej...
Pawłowicz, bez wątpienia przesadziła, analogicznie do bezkrytycznych populistów żądających wpuszczania nielegalnych tak nazywanych uchodźców, używających takich pseudo argumentów, w propagandowej agitacji, mającej wymusić akceptację absurdu.

Przesiedlanie ludzi, głównie sunnitów (jako tak nazywanych uchodźców), nie załatwi problemów, ani tych ludzi, ani regionów zdestabilizowanych przez bezmyślną politykę, również kilku państw z Europy, bezmyślną i wbrew oczekiwaniom społeczeństw państw Europy.

I w puencie...
Ja, i pewnie nie tylko ja, chciałbym zobaczyć tu długo oczekiwane argumenty oparte na faktach, a nie histeryczne zajawki.
Np, argument za, w postaci dowodów, namacalnych, asymilacji i integracji w kulturze zachodniej sunnitów.
Gdzie są ci zapowiadani intelektualiści, lekarze, inżynierowie itd. ?
Fakty, a nie bajki i obiecanki bez pokrycia, poparte przez populistów manipulacjami i nierzadko kłamstwem. 8-)



Masz tu jak widać fory, bo mój krótki wpis zniknął. Nawet domyślam się komu to zawdzięczasz. Ja mam też na ciebie wyjebane, od teraz. Traktujesz rozmówców jak prokurator, jak sędzia i to z kraiku totalnego. Pomyliłeś fora koleś. Tak się nie da rozmawiać. Tu zebrało się towarzystwo tak różnorodne, że nie jesteś w stanie nikomu tu dorównać. A to ludzie normalni, idioci, kretyni, świry, anarchiści, debile, pokręceni, pojebani i dlatego jest fajnie. Jedynie ty wszystko psujesz nadęty baloniku na druciku.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 18:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
Masz tu jak widać fory, bo mój krótki wpis zniknął. Nawet domyślam się komu to zawdzięczasz. Ja mam też na ciebie wyjebane, od teraz. Traktujesz rozmówców jak prokurator, jak sędzia i to z kraiku totalnego. Pomyliłeś fora koleś. Tak się nie da rozmawiać. Tu zebrało się towarzystwo tak różnorodne, że nie jesteś w stanie nikomu tu dorównać. A to ludzie normalni, idioci, kretyni, świry, anarchiści, debile, pokręceni, pojebani i dlatego jest fajnie. Jedynie ty wszystko psujesz nadęty baloniku na druciku.

No faktycznie, zalałeś post argumentami.

Co do podkreślenia, to faktycznie, z kilkoma z was jest absolutny brak kontaktu na poziomie wiedzy podstawowej, którą zastępujecie bredniami, ekscytując się nimi bez oparcia w faktach.
Forum, jest otwarte i stanowisz z kilkoma jednostkami pewien koloryt, nie da się z tym polemizować. :D

Zdecydowanie nie umiesz skupić się na przedstawieniu swoich poglądów w oparciu o fakty a nie o bajki i zastępujesz to agresywnym bełkotem.
To zjawisko u kilkoro z was, podkreślam, kilkoro nie wszystkich (magiczne słowo), to prawie już jak religia.
Inni mają akceptować waszą wiarę bo to wasza wiara itd.
Nic z tego. W realnym świecie to tak nie działa.

Co do przywilejów, nie mam, żadnych, gdybym takie miał, od dawna kilkoro tu piszących powinno zaprzestać pisania na zawsze (wielokrotne rejestracje, mowa nienawiści, hejt, pomówienia, itd... lista jest długa), jestem atakowany, ja, a nie informacje które wstawiam w postach od kilku lat, włącznie z okresem przed przypadkową ;) awarią forum.
Możesz zatem oszczędzić i mi, i sobie, i czytelnikom tych radosnych jęków pseudo pokrzywdzonego, na ten temat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 18:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Odezwał się ten co nie emituje molwy nienawiści.

ps.

Ostatni wpis, który ciebie gościu dotyczy. Jeszcze raz bo niczego nie rozumiesz. Nie jesteś tu katedrą naukową czy czymś w tym rodzaju, nie jesteś belfrem egzaminującym uczniaka a tak się zachowujesz przy każdej "rozmowie". Nie jesteś prokuratorem lub sędzią a zgromadzeni tu forumowicze podsądnymi. Ideałem byłoby aby całe forum was podobnych do ciebie bojkotowało. Ale cóż każdy robi to co uważa za stosowne.

Jak czujesz się namaszczony do prowadzenia jakiejś mesjańkiej posługi to nie tutaj. Tu raczej są zgromadzeni ludzie, którzy są zepsuci i niemoralni, czasem niemądrzy i nie da się ich naprawić. U sukces będzie ci tu niezmiernie trudno.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 19:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
Odezwał się ten co nie emituje molwy nienawiści.

Znowu to samo.
Poproszę o cytat bajkopisarzu, mojej rzekomej mowy nienawiści.
Przyłóż się, chociaż jeden raz. 8-)


Cytuj:
Ostatni wpis, który ciebie gościu dotyczy. Jeszcze raz bo niczego nie rozumiesz. Nie jesteś tu katedrą naukową czy czymś w tym rodzaju, nie jesteś belfrem egzaminującym uczniaka a tak się zachowujesz przy każdej "rozmowie". Nie jesteś prokuratorem lub sędzią a zgromadzeni tu forumowicze podsądnymi. Ideałem byłoby aby całe forum was podobnych do ciebie bojkotowało. Ale cóż każdy robi to co uważa za stosowne.

Jak czujesz się namaszczony do prowadzenia jakiejś mesjańkiej posługi to nie tutaj. Tu raczej są zgromadzeni ludzie, którzy są zepsuci i niemoralni, czasem niemądrzy i nie da się ich naprawić. U sukces będzie ci tu niezmiernie trudno.

Zalew argumentów i faktów. :mrgreen:
Pniesz się po zacnej drabinie. :D

----------------------
A wracając do sedna twoich problemów.

Zatem, co ta osoba ma wspólnego ze wzrostem zagrożenia dla mieszkańców Europy, które jest spowodowane niekontrolowanym zalewem nielegalnych tak nazywanych uchodźców?

I dalej...
Pawłowicz, bez wątpienia przesadziła, analogicznie do bezkrytycznych populistów żądających wpuszczania nielegalnych tak nazywanych uchodźców, używających takich pseudo argumentów, w propagandowej agitacji, mającej wymusić akceptację absurdu.

Przesiedlanie ludzi, głównie sunnitów (jako tak nazywanych uchodźców), nie załatwi problemów, ani tych ludzi, ani regionów zdestabilizowanych przez bezmyślną politykę, również kilku państw z Europy, bezmyślną i wbrew oczekiwaniom społeczeństw państw Europy.

I w puencie...
Ja, i pewnie nie tylko ja, chciałbym zobaczyć tu długo oczekiwane argumenty oparte na faktach, a nie histeryczne zajawki.
Np, argument za, w postaci dowodów, namacalnych, asymilacji i integracji w kulturze zachodniej sunnitów.
Gdzie są ci zapowiadani intelektualiści, lekarze, inżynierowie itd. ?
Fakty, a nie bajki i obiecanki bez pokrycia, poparte przez populistów manipulacjami i nierzadko kłamstwem. 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 19:38 
Arabek Ahmed w Paryżu mieszka,
głowę ci uciąć chce ten koleżka,
Ostrzy maczetę przez całe ranki,
czyta z Koranu co lepsze wzmianki
O tym co robić ma z niewiernymi,
gdy na ulicy spotka blond w mini
Dobrze, że Ahmed z islamistami
nie chodzi tutaj do szkoły z nami
A gdy ze szkoły do domu wraca,
bomby buduje, to jego praca
Aż mama krzyczy: Ahmed łobuzie,
gdy ten dynamit chowa w swej bluzie
Mama powiada poszukaj żony,
ale on w kozy wciąż zapatrzony
Lecz mamy miłość ciągle jest czysta,
bo Ahmed dobry jest terrorysta.


Na górę
  
 
Post: 17 cze 2017, 19:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Berlin.
Kod:
Nad ranem patrol policji wezwany do interwencji w dzielnicy Friedrichshain został napadnięty przez kilkadziesiąt osób. "Funkcjonariusze zostali zaatakowani przez zamaskowane osoby, które następnie wycofały się w okolice ulicy Reiger Strasse. Według naszych informacji, w tej okolicy mieszkają ludzie związani z lewackimi ugrupowaniami, ale potwierdzić to musi prowadzone śledztwo" - powiedziała rzeczniczka prezydium policji w Berlinie.



:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=sQ00dfQ-m60

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=pbE6SxSTWLA

Czterech policjantów jest rannych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 19:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
CK 0 pisze:
korbaczeska pisze:
Wez wypierdalaj z tymi rewelacjami do innego wątka.


wiesz jakie jest ostatnie, terminalne stadium bycia glupim? takie w ktorym rezygnuje sie przekonywania glupca i przedstawiania mu innego punktu widzenia nawet w internecie


Sam to wymyśliłeś? ja juz i tak zbyt wiele uwagi poświęciłam komuś, kto nie chce byc przekonany a jedynie przyłazi tutaj trolować. I nie ten jeden. Glupiec ściągnął cały wątek do swojego poziomu ja nie biorę w tym juz udziału.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 20:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Pani Korbaczeska a pani wie że te emigranty jedzą kozy?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 20:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Właśnie sie od pana dowiedziałam, tylko czy to aby na pewno fakt faktyczny spytaj pan tutejszego eksperta, bo jak to nie jest brontofakt to to jest mit panie prosiak.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 20:18 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Na pewno jedzą barany, zarżnąwszy je uprzednio rytualnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484 ... 866  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group