forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2631, 2632, 2633, 2634, 2635, 2636, 2637 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 cze 2017, 16:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
kowalew pisze:
Kto tu prowokuje :?:
Sorry, że wtrącam się w kolejną szykującą się Tu sprzeczkę. Tyż :P nie mam tivi, ba nie czytam gazet i nie jestem agentem. Jest bowiem jako-tako jeszcze wolny internet. A w nim przed złośliwym pomówieniem kogoś można spróbować choć sprawdzić co wie wszechwiedzący google czy yandex. I okazuje się, że wiedzą o tym "kontrakcie" ... i to już od 20 :!: godzin.


Zapewniam Pana, że tym razem sprzeczki nie będzie. Przynajmniej Boruch czyli ja nie będę w tym brał udziału gdyby taka zaistniała.

Co do pańskiej ewentualnej agenturalności w co ja absolutnie nie wierzę - to pragnę Pana zawiadomić, że w tym kraju decyduje o tym kto nim jest pewien gość z drabinki. Są nawet przypadki, że sami wskazani paluchem przez onego kurdupla strasznie się dziwią. Ja na ten przykład, co do siebie też miałem wątpliwości i zacząłem wierzyć, że jestem. Ale ostatecznie wybił mi to z głowy kolega Barycki.

W jaki sposób tego nie powiem, bo to moja osobista sprawa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2017, 17:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Boruch pisze:
kowalew pisze:
Kto tu prowokuje :?:
Sorry, że wtrącam się w kolejną szykującą się Tu sprzeczkę. Tyż :P nie mam tivi, ba nie czytam gazet i nie jestem agentem. Jest bowiem jako-tako jeszcze wolny internet. A w nim przed złośliwym pomówieniem kogoś można spróbować choć sprawdzić co wie wszechwiedzący google czy yandex. I okazuje się, że wiedzą o tym "kontrakcie" ... i to już od 20 :!: godzin.


Zapewniam Pana, że tym razem sprzeczki nie będzie. Przynajmniej Boruch czyli ja nie będę w tym brał udziału gdyby taka zaistniała.

Co do pańskiej ewentualnej agenturalności w co ja absolutnie nie wierzę - to pragnę Pana zawiadomić, że w tym kraju decyduje o tym kto nim jest pewien gość z drabinki. Są nawet przypadki, że sami wskazani paluchem przez onego kurdupla strasznie się dziwią. Ja na ten przykład, co do siebie też miałem wątpliwości i zacząłem wierzyć, że jestem. Ale ostatecznie wybił mi to z głowy kolega Barycki.

W jaki sposób tego nie powiem, bo to moja osobista sprawa.


No, a co w sprawie możliwości zasięgnięcia info z "google czy yandex"? Czego Pan nie odpowiedział? Zatkao kakao i sraczki nie będzie?

Przy okazji pierdolenia kocopołów pańskich:
Boruch pisze:
agronom pisze:
Skąd Pan Boruch ma to widzieć, jak Mu karaluchy włażą pod poduchy i na ekran?




Bo Pan Boruch TVNu nie ogląda a widać Pan Bronto tak. I muszę powiedzieć jeszcze jedno. Działalność agenturalna polega między innymi na prowokowaniu.


viewtopic.php?f=4&t=577&start=4770#p200780

Boruch pisze:
Przede chwiłą stacja TyVyNy podała, że w Krakowie dwóch facetów zamordowało trzeciego(23l) zadając mu kilka ciosów nożem po udach. Chłopak zmarł w szpitalu.

Policja twierdzi, że najprawdopodobniej były to porachunki kibiców. Sprawców się ściga.

Tak więc widać wyraźnie, że mamy dosyć własnych kłopotów z tutejszym radykalizmem „religijnym”. I nie potrzeba nam tu jeszcze uchodźców arabskich.

Panie Błaszczak - paralizatory w dłoń i kibola goń, goń, goń!


ps.

Panie administrator - ten wpis tez może Pan wyjebać jak uwłacza czyjejś wrażliwości.



Panie agronom - czy Pan chce spełnić "życzenie" Pana kowalewa i wywołać tu "sprzeczkę"? To się panu nie uda, bynajmniej nie ze mną.

Ale na pytania i zarzuty tym razem odpowiem - nie miałbym czasu na studiowanie Tory i modlitwę gdybym siedział cały czas z nosem w necie. Nie ma takich ludzi. A co z uprawą czosnku, która wymaga dużo czasu i cierpliwości? Poza tym nie moją domena są prowokacje internetowe. To domena Pana szarego, Bronto i jak mi sie widzi pańska. I radzę na przyszłość zająć się czym innym jak "śledzenie" moich wpisów skoro uważa Pan to za "kocopoły" Ja bym tak zrobił.

A co do TyVyNy, to uważa Pan to za dowód, że oglądam, lub w tamten czas oglądałem? Pomyśl Pan czy to jest dowód na to? Dla mnie nie. Mógł mi to przecież Bóg przynieść na kamiennej tablicy jako Mojżeszowi Dekalog.

No a teraz szalom alechem Panie agronom.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2017, 18:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Psy szczekają, karawana idzie dalej...
Kod:
Europejskie przedsiębiorstwa przelały środki na finansowanie „Gazociągu Północnego-2”, powiedział dziennikarzom wiceprezes zarządu Gazpromu Aleksander Miedwiediew.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2017, 19:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
Pan Kaczyński mówił 10 czerwca 2017 roku podczas uroczystości religijnej na Krakowskim Przedmieściu, że w Polsce działa agentura obcych państw. Nie wierzyłem, ale jak widać z powyższego wpisu kolegi Bronto ma rację. Kto tu ma informacje tajne z pierwszej renki? Może nawet od pana w przydługim krawacie i peruką w kolorze spłowiałej wiewiórki.

Zrzut ekranu.
Sugeruję po raz ostatni.
Kolejny post pod moim adresem tego formatu i zrobisz bajkopisarzu prawny problem właścicielowi tego forum.
Jeden nietykalny i anonimowy już tu był kiedyś, też myślał, że jest debeściakiem 8-)
Specjalnie piszę to publicznie, bo problem pomówień itp, itd, etc ze strony kilku intelektualistów staje się uciążliwy w odbiorze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2017, 19:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:

Ofkors, to nie dowód, zresztą chuj mnie obchodzi pańskie oglądanie - jak było na początku, tera i zawsze. Nie śledzę, akurat przypadkiem znalazłek. "Nie mam czasu na siedzenie w necie", ale na podsrywanie tego i owego osobnika czas jest. Okej. Ino, żeś Pan za rzadki na onych, nic im Pan nie udowodnił, a brnie dalej . Tedy w poczuciu obywatelskiego obowiązku pomagam Panu zredukować swój idiotyzm i narcyzm, wszak prowadzą do zguby.


Widzi Pan, różnica między tymi jak Pan to mówi "Onymi" a mną jest jak pomiędzy normalnymi a ludem smoleńskim. Co lud smoleński przyjmie do czapki? Słowo boże z drabinki i niczego więcej. Dlaczego? Bo są "znietrzeźwieni". I z onymi jest podobnie. Ja nie mówię, że to ja muszę miec rację, a une tak.

Onym nie chodzi wcale o prawdę, czego Pan nie wie. Im chodzi aby za wszelką cenę każdy uznał, że wszyscy inni to durnie. I po to każda "dyskusja" się toczy. A za pomoc jestem wdzięczny. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2017, 16:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:22
Posty: 3926
Lokalizacja: Nad Zatoką Gdańską
Saudyjska kurwa jednak przeżyła... https://www.youtube.com/watch?v=lf0d1iqmIyo


Załączniki:
comment_v16l2Ha9sVavcjjoXvois14WEXap7IV0.jpg
comment_v16l2Ha9sVavcjjoXvois14WEXap7IV0.jpg [ 136.11 KiB | Przeglądany 4866 razy ]
comment_Dqkg9xTp9UDTl4hQOu9rIMEcOudQd8x7.jpg
comment_Dqkg9xTp9UDTl4hQOu9rIMEcOudQd8x7.jpg [ 170.99 KiB | Przeglądany 4866 razy ]
comment_JD7zmZUBXGT1etD4GVl9bilRJnjx0p7J,w400.jpg
comment_JD7zmZUBXGT1etD4GVl9bilRJnjx0p7J,w400.jpg [ 32.99 KiB | Przeglądany 4866 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2017, 21:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amerykańskie pismo „Politico” opublikowało artykuł, w którym poinformowało o zagrożeniu, jakie stwarza „rosyjska propaganda” dla armii USA.

„Politico” uważa za podejrzane „prorosyjskie” nastroje na wielu amerykańskich portalach dla weteranów, którzy nie dowierzają wiodącym mediom. Od czasu do czasu przedrukowują artykuły z rosyjskich wydań internetowych, takich jak czasopismo Instytutu Orientalistyki Rosyjskiej Akadami Nauk, na przykład o sytuacji na Ukrainie lub w Syrii.

Ponadto, jak pisze „Politico”, na Facebooku „rosyjscy agenci” rzekomo wyciągają informacje od amerykańskich żołnierzy, podszywając się pod atrakcyjne kobiety. Po zaprzyjaźnieniu się z nimi na portalu społecznościowym też mogą „publikować propagandę, które będzie się wyświetlać na ich tablicy”.

„Propagandowymi” i „niesprawdzonymi” pismo nazywa wiadomość o śmierci w Syrii w 2016 roku starszego lejtnanta Aleksandra Prochorenki, który ściągnął na siebie ogień, gdy okrążyli go rebelianci. Amerykańscy żołnierze w sieciach społecznościowych zachwycają się rosyjskim oficerem, twierdząc, że umarł on śmiercią bohatera, powiedziała w rozmowie z „Politico” Serena Moring, która zakończyła już służbę w armii. Jak dodała, jest to niepokojące, jak i to, że żołnierze z jej otoczenia stali się „fanami Putina”.

Były dowódca wojsk NATO w Europie gen. Philip Breedlove uważa, że takie sympatie wobec Rosji są konsekwencją „skoordynowanej kampanii kremlowskiej”.

„Politico” twierdzi, że Pentagon „jest wyraźnie zaniepokojony”. Sam resort w żaden sposób nie skomentował oskarżeń pod adresem Moskwy, oświadczając jedynie, że stara się podnosić poziom świadomości pracowników o nowych zagrożeniach w przestrzeni cybernetycznej.

Pismo wyciąga jednak wnioski, że „kampania Kremla” może wpłynąć na zdolność amerykańskich żołnierzy do „przeciwstawienia się w przyszłości rosyjskiej agresji”.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 0:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Widać nie wszyscy Amerykanie, w tym żołnierze to idioci. Są tacy co zaczynają myśleć, oby takich więcej.

Powyższa dysputa nastraja mnie pesymistycznie co do przyszłości tego forum. Przypierdalanie się o byle co do byle kogo, aby się przypierdolić i nie mam na myśli jednej osoby z owej dysputy. Nieważne czy z sensem i na temat. Ważne aby dowalić komuś kogo się nie lubi, lub zwyczajnie wszcząć zadymę.

Teraz ad rem. Amerykanie posiadają znaczne nadwyżki sprzętowe. Szczególnie w dziedzinie sprzętu wyższej klasy technologicznej jak samoloty czy okręty wojenne. Samolot F-15 był niegdyś skonstruowany jako ciężki myśliwiec dalekiego zasięgu wywalczania przewagi w powietrzu i do osłony bombowców strategicznych. Samolot jest jednym z najszybciej starzejących się środków walki. Samolot skonstruowany do walki w razie globalnego konfliktu nie przystawał do współczesnych działań w toczących się obecnie wojnach.
Amerykanie starali się go zmodernizować aby nadać mu właściwości samolotu wielozadaniowego z możliwością przenoszenia uzbrojenia powietrze-ziemia. Oczywiście nie było szans uczynienia z niego myśliwca manewrowego jak np. F-16. Pewną część F-15 zmodernizowali i dostosowali do potrzeb. Na pozostałe szukali kontrahentów. Problem w tym, że na tego typu samolot rynek jest dość wąski. Klientów szukali od dawna na Bliskim i Środkowym Wschodzie. ZEA mają inne priorytety, jeden z użytkowników tych samolotów Izrael jest zainteresowany nowocześniejszymi samolotami (F-35). Nadużyciem byłoby twierdzenie, że konflikt z Katarem i jego możliwe wyciszenie miał na celu upchnięcie tych samolotów. Po prostu trafiła się okazja, w dodatku aby je sprzedać trzeba wyciszyć konflikt. Najprawdopodobniej zmodernizują je do zadań myśliwca wielozadaniowego i sprzedadzą wraz z wyposażeniem i uzbrojeniem dodatkowym.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 2:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:22
Posty: 3926
Lokalizacja: Nad Zatoką Gdańską
https://web.facebook.com/14922523243508 ... =3&theater В конце мая 2017 года командованием российской группировки войск в Сирийской Арабской Республике была получена информация о проведении в южном предместье города Ракка совещания лидеров террористической группировки ИГИЛ.

В ходе проверки информации удалось дополнительно выяснить, что целью встречи было планирование маршрутов выхода боевиков из Ракки через так называемый «южный коридор».

28 мая 2017 г. после подтверждения беспилотными средствами данных о месте и времени встречи главарей ИГИЛ, по командному пункту, где находились лидеры боевиков, с 00.35 до 00.45 мск авиацией ВКС России был нанесен удар.

В результате удара самолетов Су-35 и Су-34 уничтожены высокопоставленные командиры террористической группировки, входившие в состав так называемого военного совета ИГИЛ, а также около 30 полевых командиров среднего звена и до 300 боевиков их личной охраны.

Среди ликвидированных террористов - эмир Ракки Абу аль-Хаджи аль-Мысри, эмир Ибрагим Ан-Наеф аль-Хадж, контролировавший район от г. Ракки до н.п. Эс-Сухне и начальник службы безопасности ИГИЛ Сулейман Аль-Шауах.

По информации, которая проверяется по различным каналам, на совещании присутствовал также лидер ИГИЛ Ибрагим Абу-Бакр аль-Багдади, который в результате удара был уничтожен.

О времени и месте действий российской авиации по каналам взаимодействия была заранее уведомлена американская сторона.


Załączniki:
19105963_1941598119416268_3335901816977798930_n.jpg
19105963_1941598119416268_3335901816977798930_n.jpg [ 52.01 KiB | Przeglądany 4771 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 7:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Nareszcie dobre wiadomości z frontu syryjskiego. Ciekawe tylko ilu US-rajskich pachołków odeszło do seraju Allacha.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 2631, 2632, 2633, 2634, 2635, 2636, 2637 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group