forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 8:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2544 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 cze 2017, 19:41 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I może wielebnego Pan Profesor bajsnąć w ciula...........!
I pomyśleć, że jeszcze niedawno klechy siedziały grzecznie w swoich kościółkach i katechizmu nauczały.
Komu to, - kurwa, - przeszkadzało ?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2017, 15:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... .html#Prze


„"Uprzejmie informuję, że nie jesteśmy kompetentni, by odpowiedzieć na Pana pytanie, ponieważ Archidiecezja Warszawska ani żadna z jej instytucji i parafii nie była i nie jest organizatorem marszu" - czytamy w piśmie rzecznika Nycza,

Duchowni dodają, że "nie ma wątpliwości", iż msza - także ta w intencji ofiar - ma "charakter religijny".”



Jak się nie mylę na ów temat zareagowała parę dni temu Pani Zrita – stwierdzając, że „kardinale” odpowie tak, albo siak. Ja wybrałem siak i trafiłem. Oto odpowiedź. I jest to odpowiedź w stylu „jak mówię to wiem”.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2017, 16:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Cytuj:
Uprzejmie informuję, że nie jesteśmy kompetentni, by odpowiedzieć na Pana pytanie, ponieważ Archidiecezja Warszawska ani żadna z jej instytucji i parafii nie była i nie jest organizatorem marszu" - czytamy w piśmie rzecznika Nycza,


Kompetencje nadaje jeden starszy koleś z drabinką i kotem.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2017, 16:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Co też to robi z człowiekiem fakt, kiedy do niego należy kluczyk od kuferka z denarami. Nawet sukienkowy je z ręki.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2017, 17:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Boruch pisze:
Jak się nie mylę na ów temat zareagowała parę dni temu Pani Zrita – stwierdzając, że „kardinale” odpowie tak, albo siak. Ja wybrałem siak i trafiłem. Oto odpowiedź. I jest to odpowiedź w stylu „jak mówię to wiem”.

Panie Boruchu,wyszło na nasze.
I mydło i powidło,dla każdego coś miłego.
Jeszcze drabinka nie doczekała odpowiedniego kultu,
aby coś na ten temat powiedzieć!Obrazek

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2017, 17:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
zritah pisze:
Boruch pisze:
Jak się nie mylę na ów temat zareagowała parę dni temu Pani Zrita – stwierdzając, że „kardinale” odpowie tak, albo siak. Ja wybrałem siak i trafiłem. Oto odpowiedź. I jest to odpowiedź w stylu „jak mówię to wiem”.

Panie Boruchu,wyszło na nasze.
I mydło i powidło,dla każdego coś miłego.
Jeszcze drabinka nie doczekała odpowiedniego kultu,
aby coś na ten temat powiedzieć!Obrazek


Bo my uczciwi ludzie jesteśmy Pani Zritah.

ps.

Ja prosty skromny żydek jestem - Boruch Pani Zritaho, Boruch, bez Pan. Jakiż ja tam Pan. Bóg to jest dopiero Pan.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 cze 2017, 7:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Boruch pisze:
Cytuj:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... .html#Prze


„"Uprzejmie informuję, że nie jesteśmy kompetentni, by odpowiedzieć na Pana pytanie, ponieważ Archidiecezja Warszawska ani żadna z jej instytucji i parafii nie była i nie jest organizatorem marszu" - czytamy w piśmie rzecznika Nycza,

Duchowni dodają, że "nie ma wątpliwości", iż msza - także ta w intencji ofiar - ma "charakter religijny".”



Jak się nie mylę na ów temat zareagowała parę dni temu Pani Zrita – stwierdzając, że „kardinale” odpowie tak, albo siak. Ja wybrałem siak i trafiłem. Oto odpowiedź. I jest to odpowiedź w stylu „jak mówię to wiem”.


Obrazek

"Kto pyta, nie błądzi - co w tym przypadku jest szczególnie ważne, gdyż unieważnia zarzuty stawiane zatrzymanym w czasu kolejnych miesięcznic. Profesor Jacek Leociak otrzymał odpowiedź od Archidiecezji Warszawskiej na swój list z pytanim o charakter przemarszu spod Katedry na Krakowskie Przedmieście. W skrócie: Kuria twierdzi, że ma kompetencje w sprawie prawa kanonicznego, nie jest zatem w stanie rozstrzygać w ramach państwowego prawa administracyjnego o charakterze marszów. Innymi słowy: marsze nie maja charakteru religijnego, więc wszystkie zarzuty wobec zatrzymanych o zakłócenie aktu religijnego nie mają podstaw prawnych. Causa finita.

A jako dociekliwy zawodowy czytelnik źródeł profesor Leociak interpretuje starannie odpowiedź Kurii:

"Otrzymałem odpowiedź z Kurii Metropolitalnej Warszawskiej na mój list do kardynała Kazimierza Nycza z prośbą o wyjaśnienie religijnego charakteru „miesięcznic smoleńskich”. Kuria uznała, że „nie jest kompetentna”, by na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ „marszu” nie organizuje. Organizuje tylko Mszę świętą „w intencji osób, które zginęły w katastrofie smoleńskiej”, odprawianą przed „marszem”. Dziękuję za tę odpowiedź. Zastanawiają mnie tutaj dwie rzeczy. Po pierwsze — kwestia kompetencji, wg mnie dramatycznie przez Kurię zawężona. Unik teologicznego skomentowania „miesięcznic smoleńskich”, które oficjalnie są nazywane „uroczystościami religijnymi” i za zakłócanie takich właśnie religijnych uroczystości policja wlepia mandaty — jest wielce wymowny. Metropolitę warszawskiego najwyraźniej kompletnie nie interesuje to, co dzieje się tuż za progiem kościoła. Na ulicy. W przestrzeni publicznej. Tam panuje — jak można się domyślać — już inna religia. Religia smoleńska. Dostałem więc najbardziej autorytatywny dowód tego, że istnienie w Polsce nowej REIGII SMOLEŃSKIEJ jest faktem! I że Kościół rzymsko-katolicki się z tym godzi. Świadczy o tym również — i to jest druga obserwacja — podkreślenie przez rzecznika Archidiecezji Warszawskiej, że Msza św. w Bazylice Archikatedralnej odbywa się „w intencji osób, które zginęły w katastrofie smoleńskiej”. ZGINĘŁY — a nie „poległy”, W KATASTROFIE — a nie w zamachu. Szkoda, że Kościół katolicki nie mówi wyraźnie i mocnym głosem o tym wszystkim. Przeciwnie - mocnym głosem mówi abp. Jędraszewski, osiągając szczyty absurdu i nieprzyzwoitości snuciem spiskowych teorie tego zbrodniczego zamachu. Mamy więc dwa kościoły, dwie religie. Kardynał Nycz to potwierdza. Dziękuję mu za to."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 21:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Słowo klucz-pieniądze.

Antoni Macierewicz wygłosił w sobotę przemówienie w trakcie Zjazdu Klubów "Gazety Polskiej". Dowiedzieliśmy się z niego przede wszystkim tego, że przyczyn katastrofy nie poznamy wcześniej jak za rok, że potrzeba na badania jeszcze dużo pieniędzy, a naukowcy powinni odwoływać się nie tyle do swojej wiedzy, ile do sumienia.

http://natemat.pl/210587,prawda-nas-wyz ... -smolenska


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2017, 21:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Od razu podejrzewałam, że ta sucz Anodina i Miller z Laskiem nie mają sumienia.
I bach, Antek mnie utwierdził w mojej genialności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 cze 2017, 12:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2544 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group