forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 cze 2017, 20:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Boruch pisze:
A to ciekawe - jak Baryckiego zbanowali to ktoś założył specjalny wątek coby popomstować, że jak to. Sam kiedyś dopominałem sie gdzie ta stara kurwa jest. Oczywiście żadnej wdzięczność ze strony tej mendy mnie nie spotkała. Wręcz przeciwnie - same obelgi. I co?



Pan to pikuś, ja do samych moderatorów i ADM pretensję rościłam. I co? I gówno, ignoruje mnie, Panią MMM se ukochał, kutas prachaty, że o czubie Bronto nie wspomnę.
Tak to jest Boruchu kochany-masz miękkie serce- musisz mieć twardą dupę.


Oj tak, oj tak to jest z humanistami.

ps.

Pani Korbaczewska - gadamy - to gorzej niz o niczym. O Baryckim.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2017, 5:47 
MMM pisze:
mnie wyzywa od kurew i jeszcze ma wymagania, jakby mu stawał czasami!
A won z Baryckim. Chce któraś? Oddaję bez żalu.


Phi, już dawno z Panią zerwałem, stara kurwo, teraz z obłąkańczą wzajemnością pałam gorącym uczuciem do Pani Korbaczeskiej, Ta stara kurwa oszalała z miłości do mnie, gotowa jest nawet dwóch afrykańskich imigrantów poświęcić dla mnie. Teraz wiedźmo, nawet, jakby mi Pani obiecywała czapkę z lisa, to i owszem, czapkę wezmę i przystroję głowę mą, ale dla innej starej kurwy, a dla Pani figa z makiem, a nie moja szaleńcza miłość, Panią mogę kochać, co najwyżej, tylko tyle o ile.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 15 cze 2017, 6:24 
Jak nie prowokacja pt. Barycki, to zaraz wątki o prowokacji zakładają. A gawiedź łyka.

P.S.
Pisz Barycki, pisz wiency, a wątków o tobie będzie od Politbiura po Wysypisko.

Ja pierdole...może mnie stąd ktoś zabrać?


Na górę
  
 
Post: 15 cze 2017, 7:55 
Niestety, miarka się przebrała, dłużej serce moje dobre nie wytrzyma tych plugawych ataków, zaraz rzucę się na tory pod pociąg, a potem będę pił jeden dzień, potem drugi dzień, a potem jeszcze trzeci i nawet czwarty, aż tak za mną zatęsknicie, że serce moje dobre znieść już nie będzie mogło Waszej rozpaczy i wtedy dopiero napiję się kwasu z kapusty kiszonej i wrócę do Was, kanalie plugawe.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 15 cze 2017, 8:55 
Idź sie powieś w stawie.


Na górę
  
 
Post: 15 cze 2017, 9:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
MMM pisze:
AGAFIA pisze:
Boruch pisze:
A to ciekawe - jak Baryckiego zbanowali to ktoś założył specjalny wątek coby popomstować, że jak to. Sam kiedyś dopominałem sie gdzie ta stara kurwa jest. Oczywiście żadnej wdzięczność ze strony tej mendy mnie nie spotkała. Wręcz przeciwnie - same obelgi. I co?



Pan to pikuś, ja do samych moderatorów i ADM pretensję rościłam. I co? I gówno, ignoruje mnie, Panią MMM se ukochał, kutas prachaty, że o czubie Bronto nie wspomnę.
Tak to jest Boruchu kochany-masz miękkie serce- musisz mieć twardą dupę.



A wziąć Cię Aga za te blond kudły??? :mrgreen:
Ciebie ukochał, cięgiem o Tobie jęczy, a mnie wyzywa od kurew i jeszcze ma wymagania, jakby mu stawał czasami!
A won z Baryckim. Chce któraś? Oddaję bez żalu.


Chuj z ty chujem, Baryckim. Mnie tam co innego zaintrygowało.

Pani MMM stwierdza "A wziąć Cię Aga za te blond kudły??? :mrgreen:" Od zawsze uważałem, bo tak mi moja wyobraźnia podpowiadała, kiedy zamknąłem oczy, że Pani Agafia jest słuszną brunetką o rysach i postawie tancerki "flamenco". Stylizacja (Casualowy look) jak przystało na ekstrawagancką diwę, to przewaga czerni w odniesieniu do Anji Orthodox.

A tu przypadkiem takie zaskoczenie.

Co do MMM to tu zaskoczenia nie ma: blond i sylweta syrenki.

I teraz aby pozostać w wątku wątku - czy ty Barycki dokładnie przemyślałeś swoje szanse stary chuju?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2017, 11:03 
Barycki w plenerze... https://www.facebook.com/amusingknowled ... 157408701/


Na górę
  
 
Post: 15 cze 2017, 12:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
older pisze:
:lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2017, 16:33 
Mniejszość jest wątkiem oburzona: viewtopic.php?p=201296#p201296 więc może już nie piszcie i idźcie w pizdu,co?


Na górę
  
 
Post: 15 cze 2017, 17:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Arend pisze:
i barycki


Synonim: i chuj? :lol:


Obrazek

To znak, że wszyscy mają wszarza w dupie. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group