forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 12:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10812 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474 ... 1082  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 cze 2017, 23:10 
Pantryglodytes pisze:
klawo jak cholera!


Ba, to się dopiero okaże, jak fermiony wykażą, że Pan Piotr nosił koszulkę, a i ocierał o wiadome części ciał swego, to klawo, a jak nie, to Pani Agafia wyrzuci do śmieci.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 14 cze 2017, 19:57 
Pantryglodytes pisze:
Znaczy koszulka doszła? klawo jak cholera!
Nie mam nawet siły by napisać żebyście z Baryckim spierdalali... :(


Na górę
  
 
Post: 14 cze 2017, 20:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
No cóż odpowiedzi na skasowany post nie będzie, mogę tylko napisać że mi przykro i zdrowia życzyć.
:(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2017, 20:26 
Nie umiem, nie potrafię sobie z tym poradzić. Całe życie byłam twardzielem, a teraz... chyba oszaleję. Ryczę jak bóbr, nogi, ręcę mi się trzesą, nie umiem słowa z siebie wydusić. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, nie dźwigam tego. Nie wyobrażam sobie... To ból, strach tak okrutny, że chyba serce mi zaraz pęknie.. Chyba wolalałbym umrzeć, niż to przeżywać. Serio.
Męża ściągnęłam z trasy, dziś w nocy wróci, może raźniej będzie...może..Póki co, jest straszno.. Wiem, głupotą jest o tym pisać, zawsze ktoś wykorzysta, by dokopać, ale to już dla mnie jest bez znaczenia. Komplletnie bez znaczenia.
Dzięki.


Na górę
  
 
Post: 14 cze 2017, 20:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
..


Ostatnio zmieniony 14 cze 2017, 21:29 przez wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 cze 2017, 20:37 
Nie, u córy mojej 16 letniej podejrzewają raka krwi bądź kości. Cały dzień spedziliśmy w klinice, na oddziale hematologii, póki co, jest dobrze, wyniki nie wskazują, więc oddech wzięłam, ale markery muszą jeszcze być porobione jakieś i szpik pobrany.
Bilet po, dostanę pewnie- do jakiegoś psychiatryka. Albo w zaświaty od razu.


Na górę
  
 
Post: 14 cze 2017, 21:00 
Małgoś, taką mam nadzieję. Obajwy są charakterystyczne dla wielu chorób. Kolanka bolą nocą, ból jest tak silny, że mała spać nie może. Póki co- morfologia i jakieś tam procentowe krwinki, rozmazy w normie, OB w normie, białko CRP w normie, mikrobiologiczne też ok, z moczem trochę niewesoło..ale tak sobie myślę, że gdyby coś było, to by w morfo wyszło. W pt będę wiedziała coś więcej.
Czekałam na te wyniki i zemdlałam, wyobrażasz to sobie, babeczki przybiegły, cuciły, wstałam i ok. Ale padając policzek sobie obiłam, a jakże..teraz mnie boli. Mąż już wraca, pewnie koło 2, 3 w nocy zjedzie, będziemy razem, musi być dobrze.
Dzidka jest radosna, cudowna, chce zostać chirurgiem.. I zostanie.
Przewrócę cały świat do góry nogami, wszystko zrobię, by była zdrowa. Wszystko...


Ostatnio zmieniony 14 cze 2017, 21:27 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 14 cze 2017, 22:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Córka to sobie poprawi ułamki procentów w wynikach, słońce, woda, pocałunek z chłopakiem, witaminy z sadu i ogrodu, a co robić z mózgiem Kobiety i Mamy tego nie wie nikt, ani Bóg ani czort.

Lubię Panią Agafię i trochę jej zazdroszczę, ja tak nie umiem.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 cze 2017, 20:48 
Bycie Mamą jest fajne, to miliardy chwil rozkosznych. Jest też trudne, całe życie upatrujesz zagrożeń i musisz je neutralizować. Jak jakiś Terminator. To taka służba dożywotnia.. Musisz być hiper agentem, skutecznym, i wiecznie gotowym, wiecznie na posterunku. Dożywotnio Walkiria..
Też Pana lubię, zazdrościć mnie natomiast nie ma czego. My, bardziej czujący, szybciej umieramy. ;)

Edyta; mamy już wyniki. Reaktywne zapalenie stawów po przebytej anginie.
Antybiotyk powinien sprawę załatwić, ale co się nastrachałam, to moje.


Ostatnio zmieniony 16 cze 2017, 16:07 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 16 cze 2017, 23:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Aga ostrzegam, jeśli to zapalenie stawów po anginie to radzę kontrolować serce. Znajdź dobrego kardiologa. Radzę też ograniczyć sporty wysiłkowe.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10812 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474 ... 1082  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group