forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 cze 2017, 8:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
st1111 pisze:
No i co? Ukradną więcej niż PO?

....może i nie, ale na tacę "chlapną" więcej......zdecydowanie więcej. 8-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2017, 8:19 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ale przecież to też złodziejstwo.... :o
A nawet gorszego sortu ponieważ kradną ci, którzy nauczają, że tak nie wolno.
Wniosek jest jedyny;
Należy za tego typu złodziejstwo kary ustokrotnić. :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2017, 11:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
stary praktyk pisze:
Ale przecież to też złodziejstwo.... :o
A nawet gorszego sortu ponieważ kradną ci, którzy nauczają, że tak nie wolno.
Wniosek jest jedyny;
Należy za tego typu złodziejstwo kary ustokrotnić. :oops:

To złodziejstwo połączone z "kurestwem", ale kary na to nie ma i długo nie będzie. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2017, 16:18 
Bardzo humanistyczne poczucie odpowiedzialności za fundusze społeczne, bardzo. Ale zapewne przez moje roztargnienie nie zauważyłem humanistycznej troski, nie o te 10 miliardów roztrwaniane na kościół, o których tak głośno opowiadają wolne i niezależne media wolnego świata demokracji i humanizmu, a o te setki miliardów rabowane nam przez światowe korporacje, o których tak zawzięcie milczą te nasze ukochane wolne i niezależne media wolnego świata demokracji i humanizmu. Oczywiście, nie śmiem nawet wątpić, że jest to Waszą, moi drodzy humaniści, troską, a tylko moja ślepota nie pozwoliła mi tej Waszej szlachetnej troski dostrzec. Skoro na te 10 miliardów roztrwaniane na kościół jesteście tak bardzo oburzeni, to na te kilkaset miliardów rabowane nam prze światowe korporacje, jesteście oburzeni, aż tak, że nawet boję się sobie to wyobrazić.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2017, 17:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
barycki pisze:
Bardzo humanistyczne poczucie odpowiedzialności za fundusze społeczne, bardzo. Ale zapewne przez moje roztargnienie nie zauważyłem humanistycznej troski, nie o te 10 miliardów roztrwaniane na kościół, o których tak głośno opowiadają wolne i niezależne media wolnego świata demokracji i humanizmu, a o te setki miliardów rabowane nam przez światowe korporacje, o których tak zawzięcie milczą te nasze ukochane wolne i niezależne media wolnego świata demokracji i humanizmu. Oczywiście, nie śmiem nawet wątpić, że jest to Waszą, moi drodzy humaniści, troską, a tylko moja ślepota nie pozwoliła mi tej Waszej szlachetnej troski dostrzec. Skoro na te 10 miliardów roztrwaniane na kościół jesteście tak bardzo oburzeni, to na te kilkaset miliardów rabowane nam prze światowe korporacje, jesteście oburzeni, aż tak, że nawet boję się sobie to wyobrazić.

Adam Barycki


Bardzo ładny argument, szczególnie ze to właśnie rząd PiS podpisał umowę CETA z Kanadą i negocjował umowę TTIP z USA. Te umowy ze światowymi korporacjami to chyba w ramach odzyskiwania niezależności i budowania silnej polskiej gospodarki oraz wstawania z kolan? Przecież tak mówił prezes i premier Szydło, chyba nie zrobiliby ciebie w chuja, barycki?
Większość Polaków jest przeciwna takim umowom, czyżby nie doceniali skali dobra jaki rząd PiS chce im podarować wpuszczając na polski rynek światowe korporacje co doprowadzi do dobrobytu tychże korporacji a jeszcze większej biedy obywateli?
Nie widziałam twojego oburzenia barycki.
Za to czytałam święcie oburzone prawicowe komentarze że jakis tam uchodźca lub imigrant ma iPhone. To , ze większość światowego kapitału znajduje sie w rękach garstki ludzi z korporacji zupełnie im nie przeszkadza.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2017, 18:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Cytuj:
Za to czytałam święcie oburzone prawicowe komentarze że jakis tam uchodźca lub imigrant ma iPhone


To oczywista niesprawiedliwość bo ja nie mam.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2017, 20:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Moze korporacja Rydzyka panu da.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2017, 20:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
To Ojciec Rydzyk białym rozdaje?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2017, 20:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Nie słyszałam, żeby rozdawał, ale prosić pan możesz.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2017, 1:11 
korbaczeska pisze:
Bardzo ładny argument, szczególnie ze to właśnie rząd PiS podpisał umowę CETA z Kanadą


Decyzje dotyczące umowy CETA, w Polsce muszą być ratyfikowane większością 2/3 głosów, a ja, Pani Korbaczeska, nic nie słyszałem o ratyfikacji CETA przez polski parlament. Natomiast, PiS wprowadził ustawę o ratyfikacji CETA większością kwalifikowaną, czym, sam odebrał sobie prawo do samodzielnego decydowania o ratyfikacji CETA, a więc, nie wygląda na to, że PiS chce ułatwić wprowadzenie w życie tej umowy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group