forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 17 kwie 2024, 0:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 cze 2017, 20:21 
Cytuj:
No właśnie, tak, tak, dewotko.
A bła, bła, bła...Pretensje czyń do tatusia, co to cię kochał tylko podczas kąpieli. Won stąd, zakompleksiony gówniarzu, cycka dotknij, zasmakuj cipki, zobacz jak wygląda. Może się ogarniesz. Póki co, wypierdalaj ćwoku.


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2017, 20:23 
korbaczeska pisze:
Lekarstwo na trola jest tylko jedno. I to nie jest fiskars, wbrew pozorom. :lol:
Dajcie mu ignora sam pójdzie. Istnieje tutaj tylko dzieki waszemu zainteresowaniu.

Może i masz rację...


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2017, 20:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
Lekarstwo na trola jest tylko jedno. I to nie jest fiskars, wbrew pozorom. :lol:
Dajcie mu ignora sam pójdzie. Istnieje tutaj tylko dzieki waszemu zainteresowaniu.

W twoim marnym przypadku chciałoby się napisać, że dzięki temu, że notorycznie kłamiesz, zmyślasz i nieudolnie manipulujesz prosta mitomanko 8-)

------------

AGAFIA pisze:
Cytuj:
No właśnie, tak, tak, dewotko.
A bła, bła, bła...Pretensje czyń do tatusia, co to cię kochał tylko podczas kąpieli. Won stąd, zakompleksiony gówniarzu, cycka dotknij, zasmakuj cipki, zobacz jak wygląda. Może się ogarniesz. Póki co, wypierdalaj ćwoku.

Ku pamięci prostaku 8-)
Nie ma ziółek? O jak mi przykro :D

Atak klonów :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2017, 20:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czy zauważyliście jak Pan Bronto odnosi się z "szacunkiem" do ludzi? Zupełnie inny człowiek niż jeszcze wczoraj. Jak mi miło. :D :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2017, 20:33 
To debil, masakrycznie zakompleksiony gówniarz. Najpewniej homoseksualista, robol zwykły, z jakiegoś pcima strasznego... Wyjechał na Rzeszę i mu sodówa do łba uderzyła.


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2017, 20:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
To debil, masakrycznie zakompleksiony gówniarz. Najpewniej homoseksualista, robol zwykły, z jakiegoś pcima strasznego... Wyjechał na Rzeszę i mu sodówa do łba uderzyła.

Ku pamięci prostaku 8-)
Trochę już ci się nazbierało dewotko. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2017, 20:40 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Rzecznik Ecolines pisze, że "powodem nie przyjęcia Pasażera na pokład, było wyłącznie nie zastosowanie się do Ogólnych Warunków Przewozu Pasażerów i Bagażu. Załoga sporządziła raport z zaistniałej sytuacji, pozyskała podpisy świadków potwierdzających rażące zachowanie rzeczonego Pasażera”.

I dodaje, że firma "świadczy usługi przewozu dla ponad miliona pasażerów rocznie. Naszymi klientami są osoby różnych narodowości, płci, koloru skóry czy wieku” i że "wszyscy obsługiwani przez nas pasażerowie są traktowani na równi”.

"To bzdura"

Ponownie skontaktowaliśmy się z panią Matyldą. - To bzdura - stwierdziła kobieta po zapoznaniu się z treścią oświadczenia Ecolines. - Mój mąż chciał zapłacić za nadbagaż. Potwierdziła to policja i ochrona dworca.

Czy był agresywny?

- Mąż się po prostu zdenerwował, bo kierowca zaczął na niego wrzeszczeć. Więc odpowiadał adekwatnie do sytuacji. Jeśli ktoś na mnie wrzeszczy, to też się denerwuję. Agresja polegała na tym, że kierowca krzyczał, więc mąż mu odkrzyknął - odpowiada kobieta.

W weekend do pani Matyldy zgłosiła się jedna z pasażerek autokaru, którym miał jechać jej mąż. - Kobieta powiedziała, że inni pasażerowie nie byli obojętni, nawet chcieli złożyć się na bagaż mojego męża - wyjaśnia. - Ale pasażerowie zostali przez firmę zamknięci w autokarze i nie wypuszczani. Pilotka i kierowca kazali im siedzieć cicho - dodaje.

- Rozwój wypadków były inny, gdyby nie kolor skóry? - pyta reporterka WP.TV na nagraniu.

- Jestem o tym przekonana. Od jakiegoś czasu spotykamy się z coraz większą niechęcią obywateli. Sytuacja się zaostrza. Jest to zachowanie typu: jeśli ktoś ma czarny kolor skóry, musi być niebezpieczny - żali się pani Matylda.

- Co dalej?

- Na pewno będziemy się odwoływać. Chcemy wypłatę odszkodowania i zwrot kosztów biletu. Sprawą zainteresował się rzecznik praw obywatelskich - podsumowuje żona Togijczyka.


http://wawalove.pl/Rzecznik-Ecolines-o- ... ura-a26480

Najlepsze są jednak komentarze pod tym tekstem.
Miód malina.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2017, 20:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
korbaczeska pisze:
Lekarstwo na trola jest tylko jedno. I to nie jest fiskars, wbrew pozorom. :lol:
Dajcie mu ignora sam pójdzie. Istnieje tutaj tylko dzieki waszemu zainteresowaniu.
Od dawna mam muła w ignorowanych.
Napisałem poprzedniego posta dlatego, bo jedzie mu laska od debili,
a ten dalej coś tam wywodzi. Wydaje się pacanowi, że jak jego post
będzie ostatni, to inni zapomną kim jest? Kurna, wprost przeciwnie.
Tylko bezmózgim szczylom się wydaje, iż będą górą w kłótni z kobietą.


AGAFIA pisze:
[...] robol zwykły
Nobilitujesz pacana.
Przecież od dawna wiadomo, że podaje ręczniki na basenie i czyści
kible po zamknięciu :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2017, 20:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jeżeli chodzi o dyskryminację to policja wyprowadziła z pociągu białego wytatuowanego pana bo nie chciał dopłacić do biletu, twierdząc że ma prawo za 6 zł podróżować z Katowic do Łodzi Fabrycznej bo akurat opuścił więzienie.Ale nie wiem czy Pani Mae się za nim ujmie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2017, 20:49 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Biały pan?
To jakiś lepszy cwaniak musiał być.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group