forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 7:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 cze 2017, 12:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
Obrazek

Organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Niektóre z nich mogą budzić wątpliwości, bo w programie znalazło się m.in.: strzelanie do tarcz z niskokalibrowej broni bocznego zapłonu (pistolet, karabin), nauka obsługi broni (bezpieczeństwo, postawy strzeleckie, obsługa), rzut atrapą granatu, przenoszenie meldunku na czas czy zakładanie maski przeciwgazowej.

- Od najmłodszych lat trzeba budować postawy patriotyczne. Bo każdy obywatel powinien poważnie traktować obowiązek obrony ojczyzny. I my chcemy naszym piknikiem pozytywnie przedstawiać służby - wojsko czy policję, by nie budziły w społeczeństwie obaw - mówi w rozmowie z Gazeta.pl Ireneusz Kaczmarek, prezes Fundacji Obrona Terytorialna,

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =gazetaapp


Pewien forumowicz z tego fo zamieszczał tu z lubością niedawno fotkę nastolatka z kałachem w dłoniach. Różnili sie od tego malca o typowych rysach nadwiślańskich tym, że tamten miał ciemna karnacje i był ubrany zdaje się w niebieski "tiszert". Ciekawe co teraz ma do powiedzenia. Pewnie znowu coś na temat bajkopisarstwa

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2017, 13:04 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Jeszcze mlodszy od tych z Powstania Warszawskiego...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2017, 15:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Cytuj:
Od najmłodszych lat trzeba budować postawy patriotyczne. Bo każdy obywatel powinien poważnie traktować obowiązek obrony ojczyzny. I my chcemy naszym piknikiem pozytywnie przedstawiać służby - wojsko czy policję, by nie budziły w społeczeństwie obaw - mówi w rozmowie z Gazeta.pl Ireneusz Kaczmarek, prezes Fundacji Obrona Terytorialna,


Tekst jakby wyjety z czasów, kiedy w podstawówce uczono mnie strzelać z wiatrówki i rzucać granatem.
Te czasy prawica nazywa komuną. Chichot historii :?

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2017, 21:51 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Choć ta historia brzmi jak scenariusz skeczu kabaretowego to jednak wydarzyła się naprawdę! Grupa policyjnych komandosów z województwa podkarpackiego zgubiła we wtorek na Podhalu kilka sztuk granatów. Te wypadły mundurowym z pokładu służbowego śmigłowca, którym lecieli na akcję do wsi Witów. Teraz policjanci z Nowego Targu i Zakopanego apelują do górali, by w momencie odnalezienia granatu powiadomili o tym fakcie miejscową komendę.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosc ... ,12160188/

Giertych chwali akcję:

http://polityczek.pl/index.php/uncatego ... elikoptera


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2017, 0:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Kurwa! Jaka władza takie służby. Ze śmigłowca im granaty wypadły. Po podłodze się im turlały czy jak? Apelują kurwa! A apelujcie se do usranej rzyci. Jak siem takie granaty znajdom to siem sprzydadzom, hej!

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2017, 2:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
starykizior pisze:
Kurwa! Jaka władza takie służby. Ze śmigłowca im granaty wypadły. Po podłodze się im turlały czy jak? Apelują kurwa! A apelujcie se do usranej rzyci. Jak siem takie granaty znajdom to siem sprzydadzom, hej!


To je pewnie zwykła zmyła dla gawiedezi PiS-lamskej. Te zabaweczki chłopaczki Płaszczaka opierdoliły albo zajebały na wesele u śfagra coby mu je uatrakcyjnić, i tera żekomo ich szukajom.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2017, 3:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
starykizior pisze:
Kurwa! Jaka władza takie służby.

Kizior, a co powiesz o sytuacji za poprzedników?
Gdzieś zapodział ci się obiektywizm.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2017, 4:07 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Bronto pisze:
starykizior pisze:
Kurwa! Jaka władza takie służby.

Kizior, a co powiesz o sytuacji za poprzedników?
Gdzieś zapodział ci się obiektywizm.


panie Bronto,
za poprzednikow trzeba bylo luski od naboi oddawac (a z kalacha to on sobie wylatywaly "gdzies") a ja na przyklad od 11 rano do 7 wieczorem z plecakiem, karabinem maska gazowa szukalem w trawie na strzelnicy.
Fakt ze to byl miesieczny oboz wojskowy ale studentow porzadku uczyli, cholera...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2017, 17:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Bronto, których poprzedników masz na myśli, bo w moim wojsku porządek musiał być i sztuki zawsze mi się zgadzały. Pewnie, co to byłby za szwej gdyby parę sztuk do peemu czy kałacha nie przytulił, ale stan się zgadzał.
Jednak żeby mi się granaty po podłodze śmigłowca turlały i w czasie lotu wypadały to było nieprawdopodobieństwem. Ty mi tu obiektywizmem nie wymyślaj, "obiektywny" się znalazł. :mrgreen:

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2017, 18:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
starykizior pisze:
Bronto, których poprzedników masz na myśli, bo w moim wojsku porządek musiał być i sztuki zawsze mi się zgadzały. Pewnie, co to byłby za szwej gdyby parę sztuk do peemu czy kałacha nie przytulił, ale stan się zgadzał.
Jednak żeby mi się granaty po podłodze śmigłowca turlały i w czasie lotu wypadały to było nieprawdopodobieństwem. Ty mi tu obiektywizmem nie wymyślaj, "obiektywny" się znalazł. :mrgreen:

Kizior, w artykule mowa jest o policjantach, nie o wojsku, i oczywiście chodzi mi o poprzedników obecnej grupy, która dorwała się do władzy (bez nadmiernego wysiłku).
Co do armii (za poprzedników), chociaż moje pytanie nie dotyczyło armii, to tez można przytoczyć trochę smaczków i to większego kalibru niż utrata granatów.
Przy czym nie chodzi mi o licytowanie, kiedy i za kogo było kwieciściej a o obiektywizm.
PiS nie jest skutkiem a efektem działań poprzedników.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group