forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 maja 2017, 6:09 
IroB pisze:
barycki pisze:
Ten pierdolony folksdojcz przysięgał tu na humanistyczną kulturę hitlerowską, że nigdy nie usunie żadnego posta, a tam usuwa, ino furczy. Dlatego nigdy tam nie napiszę niczego, a i ten tu teraz mój post, jest ostatnim na wątku skabotyniałego hitlerowca.


pierdol sie bucu, kiedys myslalem ze jestes artysta slowa, ze to tylko taka artystyczna prowokacja zmuszajaca do myslenia.....ale teraz wiem zes jest tluk i becwal skretynialy, ic sie wyjeb samemu pierdolcu skurwialy.


A teraz nie trza myśleć, każden głupek może sobie gołym okiem zobaczyć, jak piorunująco skuteczna jest artystyczna prowokacja, a jam wielkim artystą słowa, integrowany kulturowo manekinie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 31 maja 2017, 6:35 
Barycki!! Mistrzostwo świata w podkurwianiu :lol: tym razem IroB, a prawda wygląda nieco inaczej, czyż nie?


Na górę
  
 
Post: 31 maja 2017, 9:19 
Jam jest prawda, jako te perły rzucone…

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 03 cze 2017, 22:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Jakich pasożytów z Afryki?
Przecież są pasożyty smoleńskie, tu na miejscu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2017, 8:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Jeszcze trochę i pojeb zacznie tu wrzucać pedofilskie fotki cyknięte swoim Hasselbladem.
Na przykład, jak go wnuk głaszcze po wiszącej do kolan mosznie :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2017, 9:48 
Odczuwam Redakcjo nieodpartą potrzebę poinformowania opinii publicznej o pedofilii wszystkich dziennikarzy tygodnika NIE i jak mniemam, moje pedofilskie reportaże, jeżeli nawet znikną, to niezupełnie, a tak, jak reportaże o mojej pedofilii, zostaną jeno przeniesione na Wysypisko, aby tam sobie każden mógł poczytać o pedofilii Urbana i całej reszty waszej szajki pedofilskiej. Jeżeli jutro zobaczę tu na forum pedofilskie treści, to moja nieodparta potrzeba zmusi mnie do umieszczenia następnych i to, co najmniej, kilkudziesięciu, w pierwszych dniach tygodnia. Od jutra, nie tylko ja będę się bawił, a zabawimy się wszyscy, będzie fest zabawa.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 04 cze 2017, 10:39 
Skoro mój post został przeniesiony przez moderatora, to znaczy, że moje zawiadomienie zostało zauważone i jak widać, administracja nie widzi niczego złego w pozostawieniu w administrowanej przez siebie przestrzeni publicznej treści o mojej pedofilii wobec mojego wnuka, to i nie będzie miała mi za złe moich treści, które tu zamieszczę o pedofilii Urbana wobec jego wnuków, a także o pedofilskich bachanaliach ze swoimi dziećmi i wnukami redaktorów tygodnika NIE. Więc do jutra pedofile, od jutra będziemy bawić się razem. Będzie fest zabawa.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 04 cze 2017, 11:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
agronom pisze:
[...] Ino jak jest stanax - jest zabawa. Zabawa kałem i uryną.
Źle trafiłeś malutki debilu, bo jak dotąd aby pojeb wykazuje zainteresowanie:

:arrow: https://goo.gl/rAjS90
:arrow: https://goo.gl/gWBeJl

Ty też głaszczesz pojeba po mosznie?

:lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2017, 11:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nasrałem do twardziela.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2017, 12:46 
Tę publicznie dostępna informację o tym, co wyprawiam ze swoim wnukiem , przeczytał mój znajomy i tak bardzo poruszyła go moja zbrodnia, że składa do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez zbrodniarza Bryckiego, a jednocześnie poinformuje wszystkich znajomych i nie tylko o mojej zbrodni. W tej sytuacji, prokurator będzie musiał przesłuchać poprzez prokuraturę norweską, Pana Stanaxa, no oczywiście, wcześniej ustalić Jego dane osobowe i zapytać o dowody, które upoważniły Pana Stanaxsa do oskarżenia mnie o tę zbrodnię, ale też będzie musiał prokurator przesłuchać administrację forum i również poprosić o dowody, które to, pozwoliły admiracji forum uznać informacje Pana Stanaxa za wiarygodne, no, bo gdyby administracja forum nie posiadała takich dowodów, to przecie musiałaby takie niewiarygodne pomówienia usunąć z administrowanej przez siebie przestrzeni publicznej, a skoro tego nie zrobiła, to dowody takie posiada, inaczej popełniłaby przestępstwo zagrożone kodeksem karnym. A kiedy już prokurator zbierze dowody, to wyda nakaz aresztowania zbrodniarza Baryckiego. Jednak, gdyby takich dowodów nie udało się zebrać prokuratorowi, to wtedy Barycki poprosi prokuratora o postawienie Panu Stanaxowi zarzutów fałszywego oskarżenia Barykiego, ale również i takie same zarzutu postawi administracji forum, ponieważ pozostawieniem w admirowanej przez siebie przestrzeni publicznej uwiarygodniła fałszywe oskarżenie Baryckiego. Tak więc cała brudną robotę wykona dla Baryckiego prokurator, a kiedy już uprawomocni się wyrok sadu w tej sprawie, to wtedy mój pełnomocnik prawny poinformuje Pana Stanaxa, a i też (już wówczas spersonalizowaną) administrację forum o wysokości kwoty roszczeń Baryckiego, a też i o wysokości kosztów swojego pośrednictwa.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group