forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 cze 2017, 7:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
W kraju, w którym skazuje się człowieka za fałszerstwo podpisu adwokata, którego to fałszerstwa nie stwierdzono takie lapsusy prezydenckie nie powinny dziwić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2017, 7:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Rozumiem że oddacie życie za sędziów którzy skazują ludzi za to że śmieli ścigać przestępców.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2017, 8:12 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I tu Pana, Panie Świniak muszę zaskoczyć.
Ja za tę grupę społeczną nawet złamanego paznokcia nie oddam !
A co dopiero głowę......! :oops:
W/g mnie - to taka sama banda miglanców jak ten cały rząt!
Poważnie mówię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2017, 9:20 
Jeden z setek tysięcy przykładów, to uprawomocnione wyroki wydane w sprzeczności z obowiązującym prawem okradające 40 tysięcy ludzi w Warszawie z ich mieszkań i w związku z tym wyrzuconych na bruk, a Pan, Panie Praktyczny, tę zorganizowaną grupę przestępczą nazywa miglancami. Bardzo ładne określenie, zapewne usłyszał je Pan o jakiego prawnika humanisty. No, a tych, którzy w końcu zabrali się za penalizację tej zorganizowanej mafii (już obecnie toczy się w tej sprawie 170 postępowań prokuratorskich), również nazywa miglancami i tak sobie wkładasz Pan to do jednego worka. No, to poczekaj Pan sobie na powrót Schetyny z Gronkiewicz-Waltz, a spełnią Pańskie moralne oczekiwania. Ach, przepraszam przepraszam, Pan ich nie popiera, no cóż, to w takim razie musisz Pan jeszcze troszeczkę poczekać, aż bóg Pana powoła do raju i tam nareszcie Pan się doczeka sprawiedliwości. A tu teraz na tym świecie, nie wpierdalaj się piętnastoletnia dziewczynko w sprawy ludzi dorosłych i idź sobie potańczyć na dyskotece, smarkulo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2017, 12:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
P. Adaśku, :lol: :lol: :D : Wykładowca Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego i promotor pracy doktorskiej Andrzeja Dudy udzielił wywiadu Wirtualnej Polsce. Wyjaśnił w nim, że prezydent ułaskawiając Mariusza Kamińskiego złamał Konstytucję. - Nie jedyny raz podczas tych dwóch lat. Andrzej Duda złamał konstytucję wielokrotnie - mówił Zmmermann. Jego zdaniem, jeśli Duda trafi przed Trybunał Stanu - jak zapowiada opozycja - odpowie za wszystkie swoje przewinienia, a ułaskawienie koordynatora służb specjalnych "będzie tylko jednym z zarzutów".
Profesor przypomniał, że był zaprzyjaźniony z Dudą, zanim ten został prezydentem. - Kiedy to wszystko się zaczęło, wiele razy mu mówiłem, że źle robi, ostrzegałem. Niestety zablokował mój telefon, nie przyjmuje maili, zerwał kontakt. Wbrew temu, co mówił na swojej inauguracji, że tak wiele mi zawdzięcza :oops: - ujawnił.
P.S. Jeżeli przedstawiciel prezydenta mówi, że Sąd Najwyższy działa bezprawnie, to daje sygnał do lekceważenia każdego wyroku w każdej sprawie. To już czysta anarchia.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... .html#Prze
http://wyborcza.pl/7,75968,21894187,po- ... prawe.html

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2017, 14:21 
Niezły z Pana zgrywus, Panie Zgrywus. A nic nie wspominał ten Pański profesor prawa o reprywatyzacji warszawskich kamieniec przez niezawisłe sady i tych niezwisłych orzeczeń wobec sprzeczności z konstytucją? Acha, nie mówił. No, to skoro nie mówi, to jakżeż mogłaby zachodzić jaka sprzeczność wyroków niezawisłych sadów z konstytucją, toż nawet nie przystoi plugawie szemrać, że zachodziła. No, ale ja w odróżnieniu od Pana nie jestem zindoktrynowanym przez Michnika kretynem i dla takich, jak Pan, kretynów mam zawsze taką samą barbarzyńską odpowiedź:
Załącznik:
barbarzynca barycki.jpg
barbarzynca barycki.jpg [ 51.86 KiB | Przeglądany 5533 razy ]


Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 01 cze 2017, 15:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Trzeba przyznać że stadem baranów steruje się dość łatwo.
To że w PiS są też idioci nie ulega wątpliwościom ale nie wszystkie ich działania to recepta na pigułkę dzień PO.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 cze 2017, 16:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Panie Adamie B., skoro mnie żeś pan nazwałeś, jak nazwałeś... :lol: , to ja zapewniam, że wobec Ciebie pasuje jak nic wyższy stopień, czyli imbecylizm lubo najwyższy zwany debilizmem... :lol: :lol: :lol: :D

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Ostatnio zmieniony 07 cze 2017, 19:54 przez zgrywus.pl, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2017, 13:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
st1111 pisze:
Rozumiem że oddacie życie za sędziów którzy skazują ludzi za to że śmieli ścigać przestępców.

Na stronie Sądu Najwyższego opublikowano pisemne uzasadnienie uchwały siedmiu sędziów SN ws. ułaskawienia przez prezydenta Andrzeja Dudę ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego. SN uznał, że prawo łaski może być stosowane wyłącznie wobec prawomocnie skazanych. :D
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/na-stron ... go/rtme2y3

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2017, 16:52 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
zgrywus.pl pisze:
Panie Adamie B., skoro mnie żeś pan nazwałeś, jak nazwałeś... :lol: , to ja zapewniam, że wobec Ciebie pasuje jak nic wyższy stopień, czyli imbecyizm lubo najwyższy zwany debilizmem... :lol: :lol: :lol: :D


Szanowny kol. Zgrywus:
Nie dyskutuj Pan z idiotą albowiem narzuci Ci swój poziom.............etc,etc.
Jedynie ignor może odnieść jakieś skutki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group