forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 maja 2017, 22:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Ja myślę, że tu paru osobom azotox by się przydał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2017, 0:06 
Bronto pisze:
Ucz się i korzystaj bo piszę dla sportu, masz wielokrotnie, informacje o których nawet nie przypuszczałaś, że istnieją, za darmo.


Panie Bronto, Pańskie informacje ceni tu sobie kilka osób, a pozostałych wszystkich, oburzają, a to dlatego, że ci wszyscy, jak ich nazywa Pani Agafia, nie tylko nie potrzebują informacji, ale zdecydowanie ich sobie nie życzą, ponieważ fakty depczą godność kołtuna, a kołtun niczego tak bardzo nie pragnie, jak akceptacji swojego kołtuństwa, bo bez kołtuńskiej akceptacji, kołtun nie tyko jest nikim, ale nawet i niczym, a tego kołtuńska duma znieść nie może i dlatego jest Pan śmiertelnym wrogiem kołtuna.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 27 maja 2017, 9:59 
Boruch pisze:

Nie będę się spierał i walczył na noże. Temat jest trudny. Z mojego punktu widzenia, kiedy dobrze się do tego przygotuje można przynajmniej część tych ludzi przystosować do naszych warunków. Myślę, że większość. Trzeba ich traktować z szacunkiem a nie jak potencjalnych przestępców lub terrorystów.

A może przestań bredzić...
Przystosowanie większości (jak piszesz) Niemcy prowadzą od lat 70 ub wieku wobec Turków.
Skutki?
Circa 2/3 żyje na zasiłku.
Z innymi nacjami - znacznie gorzej. Od 3/4 do 95/100 od urodzenia do smierci - na zasiłku.
A teraz ganiaj i spróbuj w sposób zasadniczy podważyć statystyki.
Bo te zadają śmiertelny cios twoim ględzeniom.
A religia islamska sączona do głów przez imamów wytresowanych w AS?
Jakoś ten problem zdajesz się non stop pomijać, a jest to jeden z najważniejszych elementów, który powoduje ów dziwny ,,ciąg na dżihad'' u osiadłych w europie w drugim i trzecim pokoleniu. Brak mieszanych małżeństw, zamieszkiwanie mikroenklaw z podziałem na religie i grupy etniczne...
Często brak umiejętności podstawowych (jak choćby znajomość języka kraju w którym się mieszka) i wykształcenia.
Do jakiego zawodu chciałbyś ich przyuczyć?
Poza śmieciarzem, meliorantem, robotnikiem leśnym, zamiataczem ulic - nie widzę.
W dzisiejszym stechnicyzowanym świecie nie ma po prostu dla nich miejsca.
Znam takie przypadki z Polski i nie było mocnych. Dorosłego dla którego ,,centymetr nie kilometr''. nie nauczysz znaczenia precyzji w ułamkach grubości włosa - jeżeli od dziecka się z tym nie stykał. Jego umysł tego nie ogarnia - a przez to bagatelizuje problem, bo chroni go to od bólu głowy.


Na górę
  
 
Post: 27 maja 2017, 10:33 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Panie scorpio, niesmialo podaje link https://data.oecd.org/migration/foreign ... oyment.htm
Tam moze znajdzie pan cos dla siebie, jakies argumenty I fakty...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2017, 11:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Zamiast skorzystać z rad Prezydenta Komorowskiego "weź kredyt" i spierdalaj
Wolą na skopiowanym z sieci pomyśle zasiłki zbierać nawet hasła nie zmieniły

http://wiadomosci.wp.pl/u-nas-krwa-nic- ... 809495169a


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2017, 12:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
skorpion jak większość nawiedzonych nie rozumie pisanego. Typowy ćwok. Co ja napisałem? Napisałem

Cytuj:
Z mojego punktu widzenia, kiedy dobrze się do tego przygotuje można przynajmniej część tych ludzi przystosować do naszych warunków.


Zapyziały polski rozumek, mały kurzy móżdżek - dobry jedynie jako potrawa. Nie da się i chuj.
Nie będę niczego szukał, bo z takim jak ty dyskusja sensu nie ma. Zwłaszcza w tym temacie. Na argumenty czy dowody w postaci, np cytatów będziesz miał swoje rzecz jasna, że to twoje będą "wiarygodne", bo moje z GW. Jest tu jeden taki, który uważa się za autorytet cytując nawet "Nasz Dziennik".


Poza tym zasiłki są dla ludzi. I nie twój zamazany interes ilu w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji z niego korzysta. Patrz ilu w Polsce ma np 500+. Troskliwi się znaleźli o Niemców. Niemcy powoli rozumieją, że nie tędy droga i zaczynają przymierzać się do zmiany podejścia.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2017, 13:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Boruch pisze:
Nie będę niczego szukał, bo z takim jak ty dyskusja sensu nie ma. Zwłaszcza w tym temacie. Na argumenty czy dowody w postaci, np cytatów będziesz miał swoje rzecz jasna, że to twoje będą "wiarygodne", bo moje z GW. Jest tu jeden taki, który uważa się za autorytet cytując nawet "Nasz Dziennik".

Nie będziesz niczego szukał bajkopisarzu :D ? A to zaskoczyłeś 8-)
To typowe, dla jednostek z ograniczonym dostępem do informacji i budujących swoje poglądy na wyssanych z palca pismaka bredniach.
A może wyjątkowo się postarasz i zaskoczysz czymś miarodajnym a nie wytworzonym w twojej alternatywnej rzeczywistości. 8-)

Chciałbym poznać fakty np dotyczące skutecznej asymilacji i integracji sunnitów w Europie.
Skoro tak kwieciście opowiadasz, na pewno posiadasz podstawową i niezbędną wiedzę w tym kierunku aby wygłaszać takie płaczliwe przemowy.

Cytuj:
Poza tym zasiłki są dla ludzi. I nie twój zamazany interes ilu w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji z niego korzysta.

Ty bajkopisarzu nie masz bladego pojęcia o zasadach jakie panują w tych państwach, znowu uprawiasz bajkopisarstwo.

Może błyśnij i poopowiadaj na jakiej podstawie prawnej Niemcy wypłacają pieniądze nielegalnym tak nazywanym uchodźcom, którzy nie posiadają żadnych dokumentów, lub ich tożsamość nie została zweryfikowana, lub posługują się dokumentami fałszywymi, i w wielu egzemplarzach.

Zwróć w trakcie twych mozolnych :D poszukiwań prawdy, że zupełnie inną miarą traktowani są obcokrajowcy z dokumentami, którym obecnie nie należy się nic, a nie daj bóg zwolenników integracji, obcokrajowiec utraci dokumenty, meldunek itp.

Uświadom niewiernych, i wątpiących w umotywowanie twoich poglądów.
Pyszczyć nieskładnie już potrafisz, to pokazałeś, teraz czas na fakty, zobaczymy jak ci pójdzie z nieco trudniejszym zadaniem intelektualnym 8-)
Cytuj:
Niemcy powoli rozumieją, że nie tędy droga i zaczynają przymierzać się do zmiany podejścia.

Takich chwytnych haseł nawet zwolennicy islamskiego multi kulti nie byli wstanie wymyślić :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2017, 14:38 
Boruch pisze:
skorpion jak większość nawiedzonych nie rozumie pisanego. Typowy ćwok. Co ja napisałem? Napisałem

Cytuj:
Z mojego punktu widzenia, kiedy dobrze się do tego przygotuje można przynajmniej część tych ludzi przystosować do naszych warunków.


Zapyziały polski rozumek, mały kurzy móżdżek - dobry jedynie jako potrawa. Nie da się i chuj.
Nie będę niczego szukał, bo z takim jak ty dyskusja sensu nie ma. Zwłaszcza w tym temacie. Na argumenty czy dowody w postaci, np cytatów będziesz miał swoje rzecz jasna, że to twoje będą "wiarygodne", bo moje z GW. Jest tu jeden taki, który uważa się za autorytet cytując nawet "Nasz Dziennik".


Poza tym zasiłki są dla ludzi. I nie twój zamazany interes ilu w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji z niego korzysta. Patrz ilu w Polsce ma np 500+. Troskliwi się znaleźli o Niemców. Niemcy powoli rozumieją, że nie tędy droga i zaczynają przymierzać się do zmiany podejścia.

No jak widzę emigrant rozwija skrzydełka... :shock:
Pięknie pięknie...
Tylko z jakiego powodu nie widzę tu odpowiedzi na zamieszczone dane statystyczne dot. ,,sposobu na życie'' tychże nadzwyczaj pożądanych imigrantów którzy odbudować maja niemiecki system emerytalny (w zamyśle - zarabiań nań). Ciekawy pogląd - próba obrażania interlokutora.
A celowo wybrałem społeczność turecką - bowiem to już 3 pokolenie...
Skoro nie masz argumentów (bo do takiego wniosku skłaniają Twoje ,,przemyślenia'' jakie tu zamieściłeś) bądź uprzejmy drogi emigrancie nie układać życia mieszkańcom Polski, którzy z problemem jaki tobie podobni poprawni politycznie chcą im na głowy zrzucić. Bo wpakowanie na siłę kilkudziesięciu tysięcy tych ,,lekarzy i inżynierów'' którzy mają problem z czytaniem, spowoduje jedynie pogorszenie i tak napiętych stosunków społecznych.
Widzisz ilość pobierających zasiłki zamiast zarobkować - jest również moim problemem prosty człowieku.
Pośrednio.
Pozwala bowiem ocenić przydatność tego imigranckiego nabytku dla kraju i społeczeństwa. I czego się z tych wskaźników dowiadujemy?
Jednego.
Zasiłek socjalny, wymuszanie danin od państwa które ich przyjęło - to PODSTAWOWA METODA POSTĘPOWANIA tych ,,imigrantów''. Metoda na życie.
I doskonale odpowiada zamieszczonym tu przemyśleniom Mariusza Agnosiewicza dot. Islamskiej HIDŻRY na Europę.
Mam wrażenie, że nie pokusiłeś się o przeczytanie i przemyślenie artykułu.
A ośmielasz się zarzucać adwersarzowi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem...
Eeeech zarozumiali ci polscy emigranci zarobkowi... :shock:


Na górę
  
 
Post: 27 maja 2017, 16:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Reporterka pisząca do gazety wyborczej wylicza na antenie tvn24 ile warte jest życie 10 Polaków

https://www.youtube.com/watch?v=Dtzt5pBU91E

Ciekawe czy filmik zniknie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2017, 17:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Skończ juz pierdolic skorpion, tak jakby nie było Niemców albo Polaków na socjalu.
Zobaczymy ile wykształconych lekarzy i inzynierow będziemy mieli za jakis czas, sądząc po poziomie obecnej edukacji moze byc słabo.
nie przydatni dla społeczeństwa - pokaz mi społeczeństwo składające sie wyłącznie z dobrze wykształconych, zatrudnionych fachowców, bez pasożytów żyjących na koszt innych - nie znajdziesz takiego.
Żeby ten twój populizm nie był taki agresywny to byc moze ktos zechciałby z tobą podyskutować , a sam widzisz co jest.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group