forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 12:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411 ... 3001  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 gru 2014, 12:12 
Wielki Wezyr pisze:
ladaco pisze:


Spokojnie, po ogłoszeniu wyników oficjalnych może się okazać, że wygrał PSL. Czyli,że są na Ojropą..... :D


fakt, zapomniałem o psl, zdaje się, że tylko na wolskim ugorze...


Na górę
  
 
Post: 01 gru 2014, 14:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1499
Tak to stary dowcip stal sie prawda:
Q: Jaka jest relacja miedzy dolarem, funtem a rublem?
A: Dolar to funt rubli!

Podejrzewam, ze do marca 2015 beda to 100 rubli/1$ i 120 rubli/1€.

Obrazek

W kapitalizmie liczy sie nie ten, co ma pieniadze, lecz ten co ma zaufanie. Rosja nie ma tego i tamtego!

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2014, 14:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ja myslę,ze będzie to 200 $ i pincet Europasów.

:D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2014, 14:44 
Cytuj:
Tak to stary dowcip stal sie prawda:

Że złotówka ma oparcie w funtach????
Funt złotówek za dolara??? :lol:
Nie martw się - jest na jak najlepszej drodze...


Na górę
  
 
Post: 01 gru 2014, 15:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:22
Posty: 3926
Lokalizacja: Nad Zatoką Gdańską
Skorpion13 pisze:
Cytuj:
Tak to stary dowcip stal sie prawda:

Że złotówka ma oparcie w funtach????
Funt złotówek za dolara??? :lol:
Nie martw się - jest na jak najlepszej drodze...

A propos walut,w tym rubla,aż chciałoby się przypomnieć"logikowi" znane powiedzenie: "Nie chwal dnia przed zachodem słońca"....albo,parafrazując: nie chwal roku przed Sylwestrowymi fajerwerkami1 A w tym wypadku: Kto chwali tydzień w poniedziałek!!!??? Oczywiście....LOGIK!!! A to już kompletny nonsens! no i wypada potwierdzić to,co piszesz....w nieco inny sposób..." Hej....logik...jeśli nawet sprawdiłyby się twoje przewidywania,choć na 100% się nie sprawdzą...ale przyjmijmy,że jednak tak będzie.....no to z czego się cieszysz barani łbie??? Następny klaps-idiota??? Jeśli wypociny tego idioty(zgodnie z zasadą poprawności jezykowej:logik-inaczej) się sprawdzą....to gdzie będzie wtedy złotówka??? I czy nasza giełda zdoła wymacać dno.....gdzie,na jakim poziomie będzie GPW??? Dlatego powtórzę,specjalnie dużymi literami: Z CZEGO SIĘ CIESZYSZ BARANIE???"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2014, 16:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
On się cieszy bo to krypto nazistowska V Kolumna realizująca swój plan Drang nach Osten tylko w nieco innej formie niż dawniej.
To propagandowa menda na usługach niemieckiego i amerykańskiego imperializmu. Czy ktoś tu jeszcze wierzy w "dobrego Niemca"?

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2014, 16:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
starysierściuch pisze:
Czy ktoś tu jeszcze wierzy w "dobrego Niemca"?



Pacząc na kapcia i cipnego palca, nie. :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2014, 16:31 
Z doświadczenia wiem że nie ma (szczególnie tych co poczuli ,,niemieckiego korzenia" spierdalając za Odrę....)
Mam tu w sąsiedztwie taki przykład... Chłopak (ani lepszy ani gorszy od reszty rówieśników) znalazł sobie małżonkę w Monachium. Dziś jest zwolennikiem ruchów neofaszystowskich w Polsce. Jego młodsza siostrunia wyszła za Niemca. Dziś - nie pamięta języka polskiego... Dzieciaki (a ma ich trójkę) ni du du po Polsku.


Na górę
  
 
Post: 01 gru 2014, 16:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Ja tam siem dzisiaj podbudowalem ideologicznie. Korzystając z dnia wolnego i nieobecności mojej Przemocy Domowej odsłuchałem najpierw celem naładowania "baterii" stare giermańskie marsze, a potem dla równowagi i podbudowy ideolo pieśni w wykonaniu Chóru Armii Czerwonej. Wszystko na odpowiedniej aparaturze z odpowiednim nagłośnieniem ( niech okoliczni znają co piękne). Mogę teraz ruszać w bój z wszelką neofaszystowską swołoczą. (Taka "Święta Wojna" dobrze robi na wzmocnienie pionu moralnego. Do tego jeszcze ze dwie banie i gatow.)

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2014, 17:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:22
Posty: 3926
Lokalizacja: Nad Zatoką Gdańską
Nie wiem,czy to już ktoś zauważył,ale na wszelki wypadek przekazuję... https://www.youtube.com/watch?v=KofQ4Pu ... e=youtu.be


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30010 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411 ... 3001  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group