forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 2:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 kwie 2017, 17:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Gówno ze mnie nie jasnowidz. Wyjebał do mordu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 kwie 2017, 14:56 
Od już ponad tygodnia znikają moje posty i to akurat tylko te zupełnie niezawierające wulgaryzmów, no, a skoro redakcja tego forum lubi takie zabawy, to i ja też pobawię się na różnych portalach społecznościowych, gdzie zacznę pisać o cenzurze na forum NIE i to takiej, której najplugawsze bydlę wam pozazdrości, a o tym, że pisać potrafię, to aż tak skretynieli nie jesteście, aby tego nie wiedzieć i nie zdawać sobie sprawy z tubalności głosu mego szlachetnego, jebane kurwy. Jeżeli to, inicjatywa jakiego waszego kretyna, to albo zostanę za to kurewstwo przeproszony, a kurwa pozbawiona dalszych możliwości uprawiania kurewstwa, albo się pobawimy na zupełnie już szerszym forum publicznym, kurwy jebane.

I jeszcze do tutejszej hołoty, jeżeli zamierzacie udawać, że pada deszcz, to jebał was pies.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 25 kwie 2017, 15:24 
Przecież leje jak z cebra.
Obrazek
https://www.youtube.com/watch?v=w40ushYAaYA

Cytuj:
to i ja też pobawię się na różnych portalach społecznościowych, gdzie zacznę pisać o cenzurze na forum NIE


Normalnie częsę się ze strachu jak osika.
Uciekajta ludzie. Waaariaaaat!

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 25 kwie 2017, 23:06 
A Pana, co tak raduje w tym, że czyjeś posty są usuwane z powodów zupełnie niezrozumiałych? Pewnie ma Pan jaki ważki powód, no, bo normą jest to, tylko dla hołoty, a Pan przecie hołotą nie jest? Prawda, że nie jest Pan hołotą?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 kwie 2017, 19:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
barycki pisze:
A Pana, co tak raduje w tym, że czyjeś posty są usuwane z powodów zupełnie niezrozumiałych?

Adam Barycki


Niezrozumiałych dla pana.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2017, 10:50 
Talmudyczna instrukcja dla Żydów:
"Istnienie gojów nie ma najmniejszego sensu, podczas gdy wszystko, co zostało stworzone na Ziemi, ma służyć wyłącznie dobru Żydów."

Talmudyczny regulamin żydowskiego forum dla samoośmieszania się zidiociałych Polaków:
"Wyrażasz zgodę na to, że „forum.nie.com.pl” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post."

Takie zobowiązanie w świetle obowiązującego w Polsce prawa, jest nieważne. Prawo polskie, jeszcze póki co, wyklucza spod ochrony prawnej umowy bezwarunkowe, każda umowa musi być uwarunkowana i wzajemna, jednak, jak widać, żydowskiej redakcji nie obowiązuje polskie prawo w realizacji swojej antypolskiej działalności.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2017, 11:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Dobrze że Pan wrócił. Bez Pana tylko ochy i achy można poczytać.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2017, 15:21 
Przecie ta żydowska posługaczka Cipolumpa dała mi bana za to, że domagałem się wyjaśnienia powodu usuwania moich postów, a nie ma na świecie niczego bardziej ordynarnego od goja domagającego się czegokolwiek od Żyda, dlatego ta polska posługaczka żydowska, w zadumie pomasował się po trwale odciśniętym na łbie od czapki wgłębieniu i zagipsował ordynarną gębę goja, ku uciesze reszty polskich posługaczy żydowskich.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 kwie 2017, 0:48 
A jesteś pewny, że to canis ci posty wywala? No nie sądzę.. Może ma trochę za uszami, ale nie jest idiotą.. Chyba.


Na górę
  
 
Post: 30 kwie 2017, 8:23 
AGAFIA pisze:
nie jest idiotą


Jest.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2086 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group