forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 21 kwie 2017, 11:00 
kum pisze:
bedzie jak za okupanta jednego i derugiego


A czy Pan, Panie Kumie już spłacił kredyt studencki za który opłacił studia? No, bo chyba nie powie mi Pan, że jest szmatą bez honoru, która przyjęła jałmużnę od plugawego okupanta i ukończyła studia na plugawej uczelni okupanta i to tego gorszego, bo jak mówi Pani Agafia, cywilizowani Niemcy nie mordowali tak okrutnie Polaków, jak mordowała barbarzyńska hołota rosyjska. A i obiło mi się o uszy, że u was w wolnym świecie demokracji australijskiej chyżo bieżycie z edukacją ku nowoczesności, dzieci w szkołach uczy się, że mąż powinien żonę bić kijem dla zapewnienia rodzinie harmonijnego rozwoju. No, niestety, u nas w zacofanej Polsce reżimowi Kaczyńskiego, jeszcze bardzo daleko do waszej cywilizowanej edukacji. Acha, jeszcze jedno, tak bardzo nie może Pan się doczekać obozów koncentracyjnych w Polsce, pewnie dlatego, że bardzo spodobały się Panu wasze australijskie obozy koncentracyjne dla cudzoziemców i z dobroci serca chciałby Pan, abyśmy i my, jako i Pan, mogli się radować z eksterminacji cudzoziemców?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 21 kwie 2017, 11:34 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Co sie pan przyczepil tak do tej Australii? W plotki pan wierzy czy jak?
Studia, ze niby za darmo, odpracowalem w bylej ojczyznie, a emerytury panu swiniakowi nie podbieram bo ostatnio sobie polski passport wyrobilem w ojczyznie bylej aby po EU bez ograniczen sie poruszac. A Te grosze co mi sie naleza mam gdzies.

A pan slusznie mi zazdrosci, bo zamiast w slady swiatlej czesci spoleczenstwa brac przyklad z gorali co za wielka wode za chlebem pan sie wzial za lopate. I te doly kope, przeklinajac przy tym okropnie. Ale robole juz tak maja, wyzywa sie w slownictwie, narzeka na 500+ I lituje sie nad glodnymi dziecmi ktorych uczciwi rodzice nie sa w stanie czynszu zaplacic bo auto stare kosztuje suma sumarum wiecej niz nowe...a naprawiac sami w zyciu...to robota dla fachowca.

Taki fachowiec to ma kwalifikacje of, lopaty ktore tez pan ma wiec w czym problem? Pan jest przeciw wszystkiemu, taki uniwersalny anarchista w polskim wydaniu w dodatku plugawie sie wypowiadajacy. Przy dzieciach. I kobietach.

Wojowac zamiast dogadywac sie, walczyc zamiast negocjowac. I zazdroscic wszystkim, ktorzy takich problemow nie maja.

Uczyc sie uczyc sie I jeszcze raz uczyc sie (myslec) jak mawial tow Lenin na III zjezdzie konsomolu po rosyjsku oczywiscie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2017, 11:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Po UE możesz poruszać się na podstawie dowodu osobistego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2017, 11:46 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
ksionc pisze:
Po UE możesz poruszać się na podstawie dowodu osobistego.


Panie Ksionc, pan nie wie ze za slusznie minionych czasow dowod osobisty plus ksiazeczka wojskowa zostawaly w urzedzie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2017, 11:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Pierdolicie hipolicie. Gdzie zostawały i na jakiej podstawie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2017, 12:00 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
ksionc pisze:
Pierdolicie hipolicie. Gdzie zostawały i na jakiej podstawie?


W wydziale paszportowym zanim passport do lapy dali...a na jakiej podstawie to nie wiem. A wtedy paszporty byly ksiazeczkowe, w zielonym kolorze...gdzies to sie poniewiera, pewnie w IPNie I jak kto zechce moja biografie za sto lat napisac to jak znalazl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 kwie 2017, 21:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Panie Kumie skoro pana tak prześladowano to odszkodowanie powinno się należeć.Mogę nim ewentualnie zarządzać.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group