forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 901 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 91  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 mar 2017, 18:36 
Offline

Rejestracja: 05 wrz 2014, 9:38
Posty: 225
wa ma pisze:
andy-1969 pisze:
wa ma pisze:
Jedno co mnie niejako pociesza, to fakt, że ludzie nie dają sobie bezkrytycznie wciskać ciemnoty o bandytach, mordercach i złodziejach, jako szlachetnych wilkach walczących o lepszą Polskę, tylko zawsze dają ciemnogrodowi odpór przy okazji kolejnego ewentu z tymi bandytami w tle. Z resztą sprawa Powstania Warszawskiego ma się podobnie.

To nie jest tak do końca. Wystarczy dobrze przyjrzeć się ludziom na ulicach, szczególnie podczas wszelkiego rodzaju kato-(idiotycznych)patryotycznych spędów organizowanych przez wszelkiej maści "wadze" terytorialne to zauważy się młodzianków przystrojonych we wdzianka z napisamy wychwalającymi wyklętych bandytów, a co nie daj bobże odezwij krytycznie pod adresem "przeklętych" to starzy zapewnią ci lincz przy ogólnym aplauzie. W najlepszym razie zostaniesz zwyzywany od : komuchóf, SB-kóf, UB-ekóf, itp. itd. popularnymi nazwami używanymi w najnowszej nowomowie PiS-lamów.
Napisałem "ludzie" a nie "podludzie".

Ja też nikogo nie uważam za podludzi , nawet tych wielbicieli "wyklentych" z PiS-lamu, bo to tylko ludzkie szumowiny, które mają jednak obecnie posłuch i aprobatę większości ogłupiałego ciemnego ludu. Swoją cegiełkę ma w tym także V vatykańska kolumna nawołujaca przez swoją agenturę w koloratkach do czczenia wyklętych, gdyż rzekomo mordowali oni w imię Boga i Ojczyzny. Bronili wiary ojcóf i dziadóf.

Każdy ma prawo do własnej oceny. Aczkolwiek obserwując zachowania niektórych to trudno ich zakwalifikować jako Homo Sapiens.

_________________
Fiesta, siesta i mañana.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2017, 2:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Policja w Gdańsku ściga ludzi którzy o bandziorze napisali prawdę

Obrazek
http://trojmiasto.onet.pl/spor-o-lupasz ... ii/47jn0be

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2017, 8:30 
Offline

Rejestracja: 07 wrz 2014, 9:05
Posty: 127
Jebać żołdaków Błaszczaka.Granatowe kurwy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2017, 8:41 
Siema PP!
Co tam słychać na największym lotniskowcu US-marine?


Na górę
  
 
Post: 19 kwie 2017, 8:57 
Offline

Rejestracja: 07 wrz 2014, 9:05
Posty: 127
Dziś mam na noc.Jaki tam lotniskowiec?Prędzej poligon doswiadczalny dla ciapatych dewotów. ;) Ich religia jest nad wyraz rozrywkowa.Wczoraj na Hampton policja zatrzymała dwóch.W ogole latali jak wściekli.I kurde paka po fajki dopiero rano wylazłem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2017, 9:21 
I bardzo dobrze, zdychaj psie parszywy bez papierosów.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 19 kwie 2017, 9:39 
Offline

Rejestracja: 07 wrz 2014, 9:05
Posty: 127
barycki pisze:
I bardzo dobrze, zdychaj psie parszywy bez papierosów.

Adam Barycki

Kozak w wirtualu,pizda w realu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2017, 12:13 
Daj spokój PP!
To taki nasz element folklorystyczny.
A jeżeli pominiemy ten zespół Tourette’a - to Barycki dobrze myśli.


Na górę
  
 
Post: 19 kwie 2017, 13:44 
polska podziemna pisze:
Kozak w wirtualu,pizda w realu.


Küss meinen Arsch du Schlampe, Nutte, Hure, Flittchen, Fotze, Breitarschantilope.

Adam Barycki

PS. A mówiąc krótko – pocałuj mnie w dupę chuda kurwo z dużą dupą.


Na górę
  
 
Post: 19 kwie 2017, 15:35 
Offline

Rejestracja: 07 wrz 2014, 9:05
Posty: 127
Łacha drę.Tać gadaliśmy o tym panie gapo.O żadnym zespole nie wiem,ale pewien jestem jednego,że Barycki ma kompleks Misiewicza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 901 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 91  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group